Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с зареждането на А5 2017( android 7)
#51

мАКС намери ли време

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
Аксесоари
#52

(2017-11-03, 19:10:22)fuckinggood написа:  мАКС намери ли време

Колега то вече ми е неудобно да ти казвам че все още не съм го правил ресета , просто не ми пречи особено че се зарежда по толкова време и батерията си държи след това ,   днес ми дойде нов ъпдейт ще видим след него как  ще е и ако не е оправено вече ще направя
Цитирай
#53

Преди седмица и на мен започна да ми прави проблем със зареждането, 2 месеца откакто съм с телефона нямях проблеми. Вчера получих около 90МБ ъпдейт и днес заредих телефона от 9% до 100 за 1 час и 40 минути на нормално зареждане без да забива или връща проценти (не ползвам fast charging). Надявам се ъпдейта наистина да е оправил бъга, да не е било единичен случай.
Цитирай
#54

Моят днес след ъпдейта се зареди доста бързо от 15% до 100% за около час и половина с бързо зареждане , въпреки че пак имаше спад в процентите от 94 на 93 и след това без проблем до 100. Със следващите зареждания ще видя как ще е
Цитирай
#55

Няма оправия на всеки 3-4 зареждания се получава едно многооо дълго.Ако се ползва бързо зареждане или тел, е изключен няма проблем иначе проблема си виси.
Цитирай
#56

(2017-11-05, 22:48:53)j95monster написа:  Няма оправия на всеки 3-4 зареждания се получава едно многооо дълго.Ако се ползва бързо зареждане или тел, е изключен няма проблем иначе проблема си виси.

Аз винаги си използвам бързо зареждане  и си зареждаше по около 2 часа и половина , днес след ъпдейта 1 час и половина да се надяваме че най-накрая е оправено
Цитирай
#57

При мен на бързо никога не е имало проблем а при нормалното само понякога но и ГС да съм забравил включен е оказвал влияние.
Цитирай
#58

А случвало ли ви се е като падне батерията на телефона до 0 % да не иска да се включи ?

добавка : след зареждане с по-мощно зарядно запали. Но с това, което е 1А не искаше.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)