Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

плайер и галерия
#1

искам да попитам за хубав плайер и галерия.
и защо немога да ползвам старите апкта на хтц който ми бяха най удобни без никври реклами и гоогле фотото ти трябва интернет да си отвориш снимка или клип което точи от мобилните дани  което тъпо са го измислили и не искам да ползвам гоогле плайера да си слушам музика на него или гоогле фото,ако може някъв съвет ще съм много благодарен свалих някви програми ама не съм доволен quickpic  е за снимки и не съм доволен др е Pi Music Player.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-10-08, 14:20:03)justdude написа:  защо немога да ползвам старите апкта на хтц който ми бяха най удобни

От много време НТС спряха да поддържат старите си приложения. Затова, ако не ти харесват тези, които са ти сложили, си търсиш алтернативи от Play Store.
Ето една за музикалния плейър - Shuttle+ Music Player

Между другото на Google Photos му е необходим интернет, за да ти показва снимките, но това се отнася само за тези, които са единствено онлайн. Ако са ти в паметта на телефона, не му е необходим интернет.



ПП Бъди така добър и обърни внимание на т.4 от Правилата на форума в тази ѝ част: Използвайте препинателни знаци и спазвайте правилата за писане.
Следващите ти мнения от такъв вид ще бъдат директно изтривани!
Цитирай
#3

Малко спам: Андроид е създадена с идеята да работи при постоянна Интернет връзка Smile Относно стоковите плеър и галерия ги има във форума на 4pda.ru и работят. Трябва само да се пробва, защото има различни версии.
Цитирай
#4

(2017-10-08, 20:12:56)Boby13 написа:  Относно стоковите плеър и галерия ги има във форума на 4pda.ru ...

Също и тук Tongue
Цитирай
#5

според вас дали ще ги пуснат тея апкта за хтц или категорично са решили да не ги пуснат че малко кофти да свалям други прилуженя не ме кефят и съм си свикнал като на старото хтц плайера и галерията
Цитирай
#6

Мисля, че изобщо не четеш. Прочети много внимателно горните постове - от начало до край!
Цитирай
#7

Това са приложения на НТС Smile Наистина не четеш и използвай препинателни знаци Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)