Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HTC one a9 постаянно рестартиране.

мнение 1 от kadiiski

Вчера го купих телефона с договор от мтел и го ъпдейтнах до андройд 7.0 .Не знам дали проблема се появи след всички ъпдейти докато стигна до 7.0 , но телефона не спира да се рестрартира.Работи няколко минути и като го оставя за малко после пак се е рестартирал! Bu Bu Bu

Прикачени файлове Миниатюри

Nokia lumia 710 > ZTE Blade Q > Sony xperia S > Nexus 5 > Lenovo vibe Z > Nokia lumia 630 > LG L Bello (black matte) > Huawei g600 > Sony m4 aqua > Huawei p8 lite > Lg g3 d855
Цитирай

мнение 2 от NoMaD

А reset след актуализацията не помага ли?

Цитирай

мнение 3 от kadiiski

Върнах му фабричните настройки , но проблема продължава а и освен това постоянно приложенията спират да работят.
Nokia lumia 710 > ZTE Blade Q > Sony xperia S > Nexus 5 > Lenovo vibe Z > Nokia lumia 630 > LG L Bello (black matte) > Huawei g600 > Sony m4 aqua > Huawei p8 lite > Lg g3 d855
Цитирай

мнение 4 от bobytsekov

Направи му factory reset през recovery. Може пък и да помогне. Как става това - виж във видеото (след 0:42):

HTC U11 • ViperU 1.8.0Android 7.1.1
FW 1.27.401.10  •  TWRP 3.1.1-1  •  S-OFF
Цитирай

мнение 5 от kadiiski

От това ще се загуби ли гаранцията?
Цитирай

мнение 6 от Gosho223

Не разбира се
Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10
Цитирай

мнение 7 от kadiiski

Не помага и това ... Сега се сетих дали и възможно да се размества сим картата или нещо такова ? Но май колкото и да не искам ще го връщам на гаранция.
Цитирай

мнение 8 от Gosho223

Направо им го занеси да го оправят може да е платката или така да се каже дъното

Едит: чисто нов ли го взе или втора ръка с гаранция? Ако е чисто нов няма да е платката
Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10
Цитирай

мнение 9 от kadiiski

Ще го нося ,но като ги знам сигурно ще му ударят един хард ресет и ще го върнат...
Цитирай

мнение 10 от Gosho223

Ще го върнеш пак при 3 пъти връщане за едно и също ти дават нов или друг модел на мен така ми връчиха ido 3, защото не успяха да ми оправят idol 2
Цитирай

мнение 11 от Eastern

Гошо, прочети закона....

Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk
Цитирай

мнение 12 от Gosho223

При мен така стана на 3тият път вместо Idol 2 ми бяха пратили Idol 3 в кутия както си му е редът
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD