Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заслужава ли си вземането на S7 в края на 2017

(2018-01-31, 17:41:58)monika_petkova написа:  Благодаря на всички отзовали се Wink.В крайна сметка везните натежаха към S7 Edge и поръчах него.По принцип S7 май ми изглеждаше по-практичен,надявам се да не е много крехък edge ,дано не съжалявам.

В никакъв случай няма да съжаляваш!! Аз съм с този телефон S7 Edge и искам да ти кажа, че вече година и половина нямам никакви проблеми с него, а го ползвам около 70% от деня, както и лятото във басейн, море, мия си го на мивката редовно и работи безупречно!!! Така че не си сгрешил. Да си го ползваш със здраве и безаварийно Smile
Цитирай
Аксесоари

Ми аз тия дни имах избор между Ес7 и Ес8 с разлика в цената само 100 евро, което не е решаващо при избора. Но ес7 е просто по удобен телефон. Имам приятели с 8 и тая дължина в джоба направо им вади далаците. В ръката също настърча твърде много и с тия извивки е готов за изтърване като току уловена риба. Колкото и да е по мощен, още поне година ес7 няма да има никакви проблеми с недостиг на сила. Всичко на ес7 си му е на топ ниво. По новите флагмани няма какво толкова да предложат освен разни изгъзици, който колкото помагат, толкова и пречат и объркват нещата. Аз 6 цолов телефон няма да си сложа в джоба никога. По темата един виц:
- Комшу, къде ще я слагаш тази стъклена врата, изглежда опасна, деца имаш?
- Аве не е врата, невежа такъв,това е най-новия Галакси Ноут 10.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Big Grin Big Grin Big Grin
И при мен е същата работа. По някога така го набутвам в джоба, че човек може да си умре от смях. Ама някак си ме кефи. С гърба дето съм му сложил е удобен за държане.
Цитирай

Естествено, че не си заслужава. Плюс това вече е 2018 г. и излизат още по-нови модели
Цитирай

За мен си заслужава на 100%!
За хора, които не се събуждат с мисълта, каква нова изгъзица са пуснали на пазара, телефона е топ. Има всичко необходимо и то от най-скъпите компоненти... За цената на която може да се купи в момента е страхотна оферта...
Лично за себе си съм решил, че винаги ще си купувам едно поколение по-стар телефон (флагман), без значение, че мога да си позволя и 2к за устройство.
Цитирай

(2018-02-19, 16:51:13)Boyko23 написа:  За мен си заслужава на 100%!
За хора, които не се събуждат с мисълта, каква нова изг*зица са пуснали на пазара, телефона е топ. Има всичко необходимо и то от най-скъпите компоненти... За цената на която може да се купи в момента е страхотна оферта...
Лично за себе си съм решил, че винаги ще си купувам едно поколение по-стар телефон (флагман), без значение, че мога да си позволя и 2к за устройство.

То само на изгъзици, всичко друго е бутафория S8, S9. Направо нищо. Retas



#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }
Цитирай

(2018-02-19, 20:37:01)airbus написа:  То само на изг*зици, всичко друго е бутафория S8, S9. Направо нищо. Retas



#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }

Колега, нещо не мога да ти вдяна позицията?! Ирония, ирония на иронията ли ,или пародия няква е твоето мнение?

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Естествено, че си струва. Какво толкова наистина смислено , ама наистина , наистина смислено има в S8 , което в S7 го няма? Дори камерата е същата.
S9 също не вярвам да въведе нещо кой знае какво като иновация, като бързина и процесор S7 е съвсем актуален и всички игри си работят перфектно , не виждам поне още не 1, ами и 2 години защо да не се ползва. Дори повече.
Имам познат с S6 , скоро си играх с телефона, освен, че батерията е ужасна (ама то си е така заводски при S6), е бърз, не видях лаг, забиване, всичко си отваря коректно и точно. Само да му държеше батерията.
Така, че не виждам защо да не си струва S7. Ако трябва да избирам м/у 7 и 8, избирам 7. А и като заговорих за избор - имаш такъв от със и без извивка. Което ти е на сърце.
Цитирай

Смятам да купя на изплащане нов за около 750 лв. Заслужава ли си цената според вас? Някакви сериозни дефекти за телефона?
Мисля да сменям бранда LG понеже имаме G4 и Nexus 5X, и като цяло сме доволни, но сме и потенциално застрашени от (евентуален) bootloop...
Цитирай

(2018-02-23, 08:30:16)donscot написа:  Някакви сериозни дефекти за телефона?

Ранните партиди Galaxy S7 edge даваха някои по-чести дефекти, свързани с дисплея, но по-нататъшните бройки не са имали често срещани проблеми. По това време почти сигурно ще ти продадат сравнително скоро произведен телефон, а и ще го вземеш с гаранция, така че не мисля, че има нещо, от което да се притесняваш.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Смело S7. Заслужава си до стотинка. Реално дори S9 не виждам какво толкова отгоре ще предложи не само на 8, ами и на 7. Малко по-добра камера, сигурно две, може пък и три. Голямо чудо.
Хардуерно не виждам дори игра, която да се опъва на S7 (ако говорим за геймър). А и захвата при S7 за игране е много по-добър, отколкото при S8. Единствено ще развият камерата в S9 и то голямо чудо, професионален фотограф надали точно смартфон ще си купи да снима с него. От S6-7 насам камерите са достатъчно добри и в 4K снимането, идеални са и предлагат всичко, което ти трябва от камера в телефон. Хардуерно и като батерия 7-ка нов (не втора) е идеален. Изобщо, перфектен избор.
Цитирай

Заслужава си вземането на S7. Оказа се много добро телефонче. Няма да сбъркаш с покупката. Цената е добра.

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай

Мисля, че след S2 този S7 се оказа най-сполучливия и добър S до момента.
S2 за времето си беше уникален, сещам се като вземах за пръв път , този SAMOLED Plus тогава изглеждаше уникално.
Цитирай

750 лв е добра цена. Провери дали е нов и запечатан и къде и кога е произведен. Може да се види по IMEI и сериен номер, без да отваряш кутията - аз ползвам http://www.imei.info/ - първо IMEI и после Warranty/Country/Carrier (изчаква се малко). Има и други такива сайтове. Ако е вече отворен и има Интернет и Google Play Store, инсталирай Phone INFO *Samsung* - в таб General показва дата на производство (показва и кой CSC и статуса на KNOX).

Ако си има 24 месеца гаранция, си е супер покупка.
Цитирай

Така е. S7 и s7 edge за мен сега са им най-сполучливите. Нищо не спестено в s7 компактен но без компромиси, edge също и с голям дисплей.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-02-23, 08:30:16)donscot написа:  Смятам да купя на изплащане нов за около 750 лв.


Сложи още 100-200лв и вземи S8. Как може да се връщаш две години назад? ОС също няма да има поддръжка.
Цитирай

По принцип съм съгласен, но доста пъти вече направих компромис с това "слагане, слагане" отгоре и мисля, да не надвишавам повече. Почнах от 400 лв, бюджет и аха, тук отгоре, аха там отгоре, че онзи бил по-нов, пък другия имал много дефекти (примерно). Така че, мисля да не давам и лев отгоре, защото много стана...
Цитирай

И кое няма да върви на Android 7, телефона ще получи и 8. До 9 има много време. Вманиачавате се вече в тия версии и ъпдейти, нямало да получи 9, пък S8 ще го получи. S8 пък няма да получи Android 11, да вземе да чака да излезе S9 ли?!

Смело S7, щом е нов , с гаранция, перфектен е, откъм батерия е наистина добър, камерата е точна, изобщо - страхотна покупка. С този хардуер , екран и нова батерия (нов продукт с 24-месеца гаранция) ще е безпроблемно актуален поне още 2 години. Най-сполучливия и добър S на Samsung.
Цитирай

Излезе всичко за S9 вече. Хубав си е телефона. По-широк и по-тежичък бая от 8. Камерата и процесора са яки.

Цената, обаче, си е соленка. В Мтел има пре-ордер дори вече (солен, разбира се). И може за 200 лв да ти изкупят S7, а ти ще си го продадеш поне за 400 в OLX.

И по темата, ако 750 лв е макс. сума - то S7 Edge нов, без договор, си струва! Ако имате 1650 или 1950 лв - насам, народе, топли, топли... самсунги (739 и 869 паунда за 9 и 9+ SIM Free).

Моника Петкова, м/у другото, каза че вече го е поръчала, да пусне отзив как се държи? И donscot какво е решил.
Цитирай

(2018-02-25, 23:09:36)enkov написа:  Излезе всичко за S9 вече. Хубав си е телефона. По-широк и по-тежичък бая от 8. Камерата и процесора са яки.

Като размер разликата е абсолютно незначителна. Като тегло, наистина S9+ е по-солиден:
S9+: 158.1 x 73.8 x 8.5 mm, 189 g
S8+: 159.5 x 73.4 x 8.1 mm, 173 g

Иначе моделът на промени малко прилича на тик-так модел, т.е. през едно поколение има или по-голяма промяна в дизайна, или по-голяма промяна в хардуера, но не и двете едновременно.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Нищо особено - същото увеселително заведения без никаква промяна.
https://mobile-review.com/review/samsung...plus.shtml
Цитирай

И аз се чудя между С7 750лв и Сони ХА2 650лв

https://www.phonearena.com/phones/compar...10772,9817

Sony Ericsson T630 /2008/  Sony Ericsson K810 /2008-2014/  Samsung Galaxy S4 /2014-2018/ Sony Xperia XZ Premium  /2018- 2024/ Samsung Galaxy S23 /2024 -/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)