Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заслужава ли си вземането на S7 в края на 2017
#51

Специално екраните на Самсунг са доста качествени и трудно се получава прегаряне. Доста време трябва да си стои на статично изображение, на висока яркост. Виждал съм на демо модели прегаряне, но то там се върти едно и също цял ден.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
Аксесоари
#52

Така е. Със сигурност има развитие в технологията, тъй като старите галаксита като че ли повече прегаряха, особено Galaxy S II и първия Note с техните RGB матрици. А пък ОЛЕД-ите на другите производители (главно LG) не стига, че прегарят повече, но дори ги получавате заводски дефектни и неравномерни. Само вижте LG V30 и Pixel XL 2.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#53

Прегарянето е едно на ръка. Гледам познати от години се мъчат на галакси 4, 5 и тн. Всички им "кинескопи" кой избил в жълто, кой в зелено.
Цитирай
#54

За мен следващият ми телефон ще е с IPS. Амоледа много ми товари очите.
Цитирай
#55

Намали си контраста, сложи тъмна тема, пусни Blue light филтъра и трябва да си пушка.
IPS -a на Sony z3 compact, на макс bright го погледнах и как не ослепях, не знам.

Nokia e52 >>> Nexus 4 >>> Note 3 >>> Nexus 5X >>>
S7 Edge Android 7 Nougat Xposed 88.1

S9 [ROM][G96xF/DS/FD/N][ALEXNDR] * U8DTC5 * DevBase v7.3 * Encryption support
S21 256 no root


 
Цитирай
#56

(2017-12-12, 17:29:54)aladin написа:  За мен следващият ми телефон ще е с IPS. Амоледа много ми товари очите.

На какво си се спрял? Чакам да видя дали S9 ще е извит и май клоня към IPS.
Цитирай
#57

Направо го купувай сега IPS-а. От година и половина е ясно, че всички флагмански модели на Samsung ще са с извити екрани.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#58

И мен нещо ми дотегна от тия извити екрани и май ще забегна и аз.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#59

Huawei или G6. А може и G7 - нали казват, Че ще излезе януари.

G6 може да се намери за 700лв а 1700 за V30 няма да дам.
Цитирай
#60

По-скоро аз лично мисля за V30. В интерес на истината ако още имах s7 edge щях да си остана с него. Още ме е яд.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#61

Че какво му е на Samsung Galaxy S8, нали е с новото съотношение Big Grin, а и е по-добър от Samsung Galaxy S7 Edge.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#62

За мен с времето два минуса, които трябваше да помисля отдавна, но айде. Дълъг ми е и малката батерия. А и като си помисля хоума не беше лошо нещо, но това не ми бърка в здравето.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#63

(2017-12-13, 17:44:29)Marto.g написа:  И мен нещо ми дотегна от тия извити екрани и май ще забегна и аз.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk


За търговията. Отжевелица вече при телевизорите, както и телефоните. Да очакваме обли Big Grin
Цитирай
#64

(2017-12-13, 19:28:21)hazART написа:  Че какво му е на Samsung Galaxy S8, нали е с новото съотношение Big Grin, а и е по-добър от Samsung Galaxy S7 Edge.
Новото съотношение е дразнещо, и не държи на батерия особено много. По добър е защото е по нов. Заради нищо друго реално Wink

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#65

Съгласен съм. Не знам плюса как е не съм следил резултата обаче той пък ми идва още по неудобен.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#66

Като ти е неудобен сменяй. И избора го знаеш вече какъв е. Няма да съжаляваш.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#67

Точно пък V30 е лош избор, ако ще сменяте телефона само заради дисплея. Тази година LG с дисплея на V30 и този на Pixel XL 2 затвърдиха тезата, че не умеят да произвеждат качествени ОЛЕД панели. То не бяха кривящи се цветове, неравномерна яркост, убити цветове, ... Има един лидер в производството на ОЛЕД дисплеи и той е Samsung. Не случайно Apple избраха именно тях да сложат в най-скъпия и най-иновативния (досега) си телефон.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#68

(2017-12-12, 17:29:54)aladin написа:  За мен следващият ми телефон ще е с IPS. Амоледа много ми товари очите.

Същото беше и при мен.Години наред ползвах само телефони със OLED,но много жестоко ми товареха очите при продължително разцъкване.Реших да пробвам IPS и ми хареса този във G6.Със сигурност не е толкова красив като ОЛЕД,но не е никак зле.Най-важното...не ми товари очите.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#69

Няма лошо да е ips, само че да е отлично калибриран и с добро черно. За мен е все тая каква технология ще е, но държа да е калибриран. Като видя някое синкаво LCD и въобще не продължавам да разглеждам телефона.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#70

Естествено,но те повечето(не всички) флагмани са калибрирани достатъчно добре.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#71

Съгласен съм с @veso, и на миналия ми Samsung, ми товареше очите вечер на лампа, тоя е с Retina HD, което си IPS, и не ми товари въобще очите. Да Samsung са с най-добрите дисплей, най-ярки, лидер са при тях, но товари и очите вечер, не че е такъв сериозне проблем.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#72

(2017-12-13, 12:11:11)ivkos написа:  Направо го купувай сега IPS-а. От година и половина е ясно, че всички флагмански модели на Samsung ще са с извити екрани.

Коя марка и модел (2018) предлагаш с по-добра задна камера?
Цитирай
#73

Аз продадох моя S7 Edge Olympic Games Edition.
И дали си заслужава купуването му в края на гоината? Да, що не, кво му е на телефончето Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#74

(2017-12-14, 19:43:12)airbus написа:  Коя марка и модел (2018) предлагаш с по-добра задна камера?

iPhone 8 Plus. Камерата е добра, но дали е по-добра е спорен въпрос, за който може да разгледаш сума ти ревюта и пак да не стигнеш до извод. Измежду флагманите не съществува най-добра камера, а по-скоро по-добри в едни отношения и по-зле в други. Но пък в ревютата поне можеш да видиш в кои важни за теб отношения камерите са по-добри. Препоръчвам камера сравненията на Super Saf в YouTube.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#75

Точно този модел гледах в тубата. Много добра e камерата. На сравнението и V30 много добре се представя. https://www.youtube.com/watch?v=EqHsZrzdDvk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)