Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Автоматично включване на мобилните данни
#1

Здравейте,
от сравнително скоро ползвам Huawei Y5, старият вариант, не 2017 и имам един изключително неприятен проблем с него, който всячески се опитах да реша и в крайна сметка нищо не помогна. Най-синтезирано мобилните данни се включват сами, без дори да са включени от самия телефон, било то през иконката или през настройките. В момента на пускането на устройството, след като е било спряно, за около 10 секунди няма проблем, след това се появява надпис ''изпращане на данни'' и от този момент нататък мобилните данни не могат да бъдат спрени.

До момента съм опитвал следните неща, за които намерих информация в интернет, като нищо от тях не помогна по никакъв начин:

- Спиране на автоматичния час и автоматичната часова зона.
- Спиране на GPS.
- Пускане и спиране на данните от самия телефон.
- Пускане и спиране на самолетен режим.
- Намаляване на скоростта на мрежата от 4G на 3G, че дори и на 2G.

Най-вероятно има и още нещо, което съм забравил. Моля за съдействие как да процедирам, за да се оправя с тоя проблем.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако изобщо не използваш мобилен интернет на този телефон, най-сигурно е да изтриеш точките за достъп (настройките на оператора).
Ако пък ползваш...все ми се струва, че някое приложение инсталирано от теб прави тези мизерии. Един фактори ресет примерно може и да помогне в случая и да тестваш известно време без да инсталираш нещо допълнително.

Sent от моя Пищакметлен телефон през Tapatop
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)