Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заключен телефон!
#1

Здравейте! Закупих телефон (не краден), от един приятел който го е давал на негов роднина. Обаче когато му го е върнал е имал пин, моя човек го е ресетнал от буутлодер и сега не може да се влезне с никакъв акаунт, т.е. иска последния към гуугъл. Та възможно ли е да се влезне или да тръгвам с гаранционните документи към магазина? Забравих да спомена, че телефона е 5x ! Поздрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

А защо не е поискал пин кода? Доста странно е всичко. Undecided   Щом имаш всички документи, отивай в сервиз.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#3

Не му вдига телефона, нито на него нито на мен, нито на някой от компанията! Ясно в сервиза ще е ! Все пак питам понеже ми е странно, аз имам nexus 5 и не знаех, че имат такива защити нексусите!
Цитирай
#4

Далеч не са "нексусите"(т.е. само гугълските телефони). Всеки смартфон с андроид е устроен така, че да иска последния гугъл акаунт, с който си се вписал и с който е обвързан смартфонът.

LG Nexus 5X H791 32GB | Stock | AOSP 8.1.0
LG Optimus L7 II P710 4GB | TWRP 3.0.2.0 | CyanogenMod 10.2
Цитирай
#5

И да попитам в крайна сметка сервиза ли е варианта или има начин чрез компютър?
Цитирай
#6

Според мен, най-добре в сервиз. Особено ако не знаеш какво правиш, риска да повредиш телефона е голям.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#7

Само да спомена, че за сега се справих, само да попитам след като съм задал наш акаунт сега ако ресетна ще иска ли нашия (последния) акаунт или пак предния? П.п. ползвах тубата !
Цитирай
#8

Направи го така, че след reset да не му даваш акаунт (има такава опция), но трябва да си запишеш приложенията и ръчно да ги вкарваш.
Цитирай
#9

Просто трябва да синхронизираш твоя акаунт с Гугъл. Цялата защита се крепи на последния синхронизиран акаунт.
После какъвто и ресет да правиш, ще ти иска твоя профил.
Цитирай
#10

Телефончето си върви добре, само за инфо да споделя с Вас, че след смяна на дънна платка ( заради буутлуп) имаше проблем със сензора за близост! За 10 дни ми го оправиха и сега всичко е наред!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)