Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy Note 8

Без ресет и с напълно нормално използване  на телефона,( разговори, комуникация по  вайбър, писане и получаване на мейли, комуникация по месинджър, непрекъснато включен wifi или 4g и често сърфиране и използване на s - pen ) батерията си държи между 36 и 48 часа. Не съм пробвал да гледам два, три филма или да играя 2-3 часа игри но за мен телефона има други функции и съм напълно доволен. Никакви проблеми с приложенията и функциите им.

MaxonBenefon Spica -Nokia 6210 - Nokia 6310 - Nokia N65 - Blackberry 8520 - Blackberry Curve 9380 - HTC One mini - HTC One M8 - HTC M10 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note10 plus - Samsung Galaxy Note 20 ultra , Samsung Galaxy S23 Ultra.
Цитирай
Аксесоари

Точно хората тук ще ме убият с техните ресети и тем подобни излишни маниякални изисквания за да искарат още 1-2% процента батерия хахах хард ресет се прави поне след година работа на телефона освен ако, някой не е пипнал някое вирусче
Цитирай

(2018-04-13, 07:00:51)Tsekist написа:  Точно хората тук ще ме убият с техните ресети и тем подобни излишни маниякални изисквания за да искарат още 1-2% процента батерия хахах хард ресет се прави поне след година работа на телефона освен ако, някой не е пипнал някое вирусче
Ми не си прав, изобщо не говорим за 1-2 процента батерия, а за много други неща. Зависи от приложенията на всеки телефон.
Всеки човек който разбира ще ти каже че след кардиналнен ъпдейт си трябва hard reset.

Sent from my Samsung Galaxy Note 8 using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай

Хард ресет лично аз правя ,само,ако забележа някакви бъгове при работа с телефона. 
Препоръчително е ,но не и задължително.

От опит мога да кажа, че има по-хубави телефони от моя, но това са следващите модели от тази марка...   [Изображение: tummenupp.gif]
Цитирай

(2018-04-13, 07:30:34)iNfRaSoNiC написа:  Ми не си прав, изобщо не говорим за 1-2 процента батерия, а за много други неща. Зависи от приложенията на всеки телефон.
Всеки човек който разбира ще ти каже че след кардиналнен ъпдейт си трябва hard reset.

Sent from my Samsung Galaxy Note 8 using Tapatalk

Това беше преди години... Отдавна хард ресета не е сред мъст то до... Отмина времето на с2 и с3...
Едно хубаво почистване на кеша прави чудеса...
Цитирай

Ето тук се вижда лекия лаг при анимацията след изваждането на писалката - 4:35 минута. 


Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай

Нямам такъв лаг!

(2018-04-13, 23:44:17)vladdark написа:  ....Едно хубаво почистване на кеша прави чудеса...
Не винаги, повярвай, два пъти чистих кеша през рековъри.
Нямах проблем със софта и приложенията.
Но батерията падаше като Батето след 5 уйскита.
Мен лично ме спаси Хард ресена..., не че ми беше приятно да изгубя 2 часа.
Сега съм повече от доволен!

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

(2018-04-14, 20:10:35)iNfRaSoNiC написа:  Ето тук се вижда лекия лаг при анимацията след изваждането на писалката - 4:35 минута. 


След този коментар се хванах за главата колко си наблюдателен и претенциозен хахах
Цитирай

Просто ми правят впечатление такива неща, още повече че при нугъта не беше така, но естествено не е болка за умиране

Sent from my Samsung Galaxy Note 8 using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай

(2018-04-15, 06:26:01)iNfRaSoNiC написа:  Просто ми правят впечатление такива неща, още повече че при нугъта не беше така, но естествено не е болка за умиране

Sent from my Samsung Galaxy Note 8 using Tapatalk

При мен този лаг го няма
Цитирай

И при мен го няма

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

И аз най-после му направих един Full Wipe на телефона но възстанових си Backup-а от SD картата и ще наблюдавам как се държи. Батерията беше започнала да ми прави номера ( да умира след 2-3 часа Screen On time ). Сега ще видим so far si good...

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

(2018-04-14, 20:10:35)iNfRaSoNiC написа:  Ето тук се вижда лекия лаг при анимацията след изваждането на писалката - 4:35 минута. 


Е нали вече пуснаха актуализация на Air Command.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

[attachment=20431 написа:след 2 хард ресета omax pid='1465863' dateline='1523089215']Първо натоварване на екран след Орео. С хард ресет преди инсталацията и хард ресет след. Зареден на 100% и сетнат като нов. Натоварване с инсталиране на ново на ползвани програми и съответните настройки. При ниво на батерията от 28% не мога да искам повече. Дори един цикъл не е минал да го оставя да се "понапасне"[Изображение: 82099e8029758970a7df088cca4cdd0a.jpg][Изображение: e766f053044fdbe1f94f0d44cc1d8916.jpg]

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Колега,КАК ГО НАПРАВИ ДА Е ЧЕРЕН ФОНА???


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Теглиш и прилагаш тема с тъмен фон и става така.  Освен, това пестиш и батерия по този начин.

От опит мога да кажа, че има по-хубави телефони от моя, но това са следващите модели от тази марка...   [Изображение: tummenupp.gif]
Цитирай

(2018-04-15, 19:12:19)CuBG написа:  И аз най-после му направих един Full Wipe на телефона но възстанових си Backup-а от SD картата и ще наблюдавам как се държи. Батерията беше започнала да ми прави номера ( да умира след 2-3 часа Screen On time ). Сега ще видим so far si good...

Извинявай колега,как става точно този Backup ?

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай

Слагаш SD карта, влизаш в приложението Smart Switch и от там правиш бекъп. Става и с флашка през OTG преходника от комплекта на телефона. При мен процеса на бекъп беше доста бавен, продължи около час и нещо. После възстановяването беше по-бързо, около 25 минути, но възстанови само приложенията, не и данните от тях.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Благодаря ,точно това ми беше по- важно дали възстановява данните на приложенията.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай

При мен Backup-а ми изписа че ще бъде готов за 30 минути но приключи за 15 и възстановяването за около 10 минути приключи. Данните на приложенията не запаси както трябва но да си възстановя всичко до предишен вид ми отне не повече от 30 минути затова и не ми пука. Разглезих се със Samsung Pass. Много помни пароли нещо и ако трябва някой ден да се сещам какво беше ще се изприщя Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Колега предлагам ти ако не ги помниш да влезеш в настройките на Самсунг пас и да си видиш за всеки сайт или програма какъв ти е кода и да си ги запишеш. За всеки случайбаз така съм направил.

Galaxy S3 - Galaxy Note 4 - Galaxy S7 - Galaxy Note 8 -Galaxy S21 Ultra
Цитирай

Благодаря, не знаех че паролите са видими в Pass-a. За сега добре вървят работите след ресета. Вече съм във втори цикъл на батерията.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Толкова [Изображение: e097f06ae0c054e5e3e2cfc3fc28b31d.jpg]

Sent from my Samsung Galaxy Note 8 using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай

Ех тоя Android system... Хич не ми липсва телефона само като се сетя за тоя Android system Big Grin

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Има нов ъпдейт, някой знае ли нещо ? За какво е ?
[Изображение: Screenshot_20180419_165318_Software_update.jpg]
Цитирай

Априлски секюрити пач. И може би някоя изчистена грешка.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)