Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy Note 8

Да.. само Априлският секюрити пач.
Друго не забелязвам!

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
Аксесоари

Няма друго, бъгове по нататък ако дал БОГ.

Edit : 515 мегабйта, доста ми се виждат за security
[Изображение: 9cf27c662c7a00fed58129c08bd762a6.jpg]

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай

(2018-04-19, 15:59:42)forumec написа:  Има нов ъпдейт, някой знае ли нещо ? За какво е ?
[Изображение: Screenshot_20180419_165318_Software_update.jpg]


То си пише. Ниво на поправка на защитата: 1 април 2018 г.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

То си пише но едва ли някой очаква детайлно в на тази тривиална информация под всяка една актуализация от Самсунг детайлно да описват всичко какво са отстранили или "подобрили".
Цитирай

Защо колега? За мен е напълно логично при положение че телефона струва 2 торби пари.
Друг е въпросът че явно не стоят така нещата.

Sent from my Samsung Galaxy Note 8 using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай

Добре какво не работи при вас конкретно при Орео. Аз до сега бъг не съм открил, но да си призная и не съм търсил. На тази информационна страничка просто няма как да поберат повече и по-подробна информацция и да последната актуализация може да е само секюрити насочена..

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен няма ъпдейт. хмм...
Цитирай

Ако си с глобалния CSC (BGL) код, би трябвало да имаш!

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

С него съм. Така и така съм решил да правя хард ресет. Ще видим какво ще излезне.
Цитирай

И при мен още го няма ъпа. Е все нещо ще са пооправили няма да е само поправка на секюритито. С бгл съм.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай

Ти не качва ли Ореото по-рано с Один, преди официалния ОТА ъпдейт?
Да не би... от там да идва бавенето с актуализациите?

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

То и аз така го качих, може и от това да е. Да взема да го флашна пак с нашия си фърм ли Big Grin
Цитирай

Ами.... знам ли? Всички други получихме актуализация, само вия.. където качвахте с Один.. не!!

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

Някъде бях чел в XDA и това е проблема. Свързано е със сървърите на Samsung нещо. Но едва ли е болка за умиране.

Sent from my Samsung Galaxy Note 8 using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай

(2018-04-20, 14:18:59)Naidenoff написа:  Ти не качва ли Ореото по-рано с Один, преди официалния ОТА ъпдейт?
Да не би... от там да идва бавенето с актуализациите?

Да през один флашнах. Не знан защо се бави но ще дойде няма къде да ходи.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай

При мен имаше проблем с приложението на фейзбук, вече го няма... И ми се струва по-стабилен телефона от преди...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Какъв проблем?
При мен notifications не излизаха и messanger не буди дисплея. Но това си остана така и след ъпдейта.

Sent from my Samsung Galaxy Note 8 using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай

При мен забиваше и работеше бавно. Няколко пъти го премахвах за да се оправи, но ефекта беше временен. Сега вече го няма тоя проблем...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Аз не получх по ота ама си го дръпнах от самито и префлашнах. Невиждам кой знае какви разлики ама като гледам и следя телефона преди софта карах 1% батерия 5 мин. скрийн а сега 1% гледам 6 мин ми кара дисплей. Към по добре вървят работите за 48 часа стендай 3 часа и 15 мин скрийн което си е добре. Но батерийката си е слаба. Без да го пипам си пада по 1% на час.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай

И аз си дръпнах новия и го флашнах, но върнах и фабричните и си направих бекъп. Сега още го донагласям, но много странно стана. Като вече трябваше да ресторна от флашката не ми даваше. Седеше в сиво. Даваше ми да ресторна от Самсунг клауд, въпреки че там бекъп не съм правил. В клауда бекъпа изглеждаше идентичен на този от флашката, но се качи много бързо и синхронизира много странно нещата, не както бяха преди. Веднага след него ми позволи да ресторна и от флашката и всичко си дойде на мястото. Странна работа. Притеснява ме само да не се е омазало нещо с два последователни рестора, макар и уж на едни и същи неща.
Цитирай

Някаква нова актуализация се изцвъка. Съобщенията ми се побъркаха. Ъпа е 500 мб и нещо.

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай

Е тази е стара отпреди седмица и половина е налична.
Цитирай

(2018-04-21, 07:18:26)iNfRaSoNiC написа:  Какъв проблем?
При мен notifications не излизаха и messanger не буди дисплея. Но това си остана така и след ъпдейта.

Sent from my Samsung Galaxy Note 8 using Tapatalk
Тъкмо това исках да питам колега, че и при мен нотификациите не будят дусплея. Това нормално ли е или трябва нещо от настройки да барна?

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-05-16, 11:59:34)fafi1979 написа:  Тъкмо това исках да питам колега, че и при мен нотификациите не будят дусплея. Това нормално ли е или трябва нещо от настройки да барна?

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Ми да ти кажа оправих го, но голямо ръчкане и не знам кое точно оправи проблема.
Но пробвай и с Light Manager и Edge Lighting от Playstore.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай

Нова версия на фирма.
1[Изображение: Screenshot_20180720-123849_Software_update_1.jpg]

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)