Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy Note 8

Тегля го в момента

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
Аксесоари

Добре ли съм разбрал!?
След тоя Фирм, последният който е за в момента, не може да се връщаме на Андроид 7?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

И с предишните беше същото.
Цитирай

(2018-07-21, 21:04:54)ivanov_km написа:  И с предишните беше същото.

А тук не съм съгласен.
С предишните нямаше проблем ,лично съм го тествал.Пиша за периода когато Call Recorder-a бяха забранили от самсунг тогава го върнах на Андроид 7 за известно време, та после пак на Андроид 8.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

И при предишните актуализации имаше надписк, който казваше, че не може да се премине към по-стара версия на софтуера. Аз не съм пробвал нито преди нито сега просто споделих за наличието на това предопреждение.
Цитирай

Интересна работа Smile аз реших да споделя от личен опит.
Нищо,е не вярвам и да върна някога на Андроид 7 или на някой по стара версия но знаели човек какво могат да сътворят от Самсунг.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Имате ли опция в настройките за включване на VoLTE, защото при мен имам един Ноут 8 купуван от Англия и при него няма.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Тотално осраха нещата с последния фирма. Ъпдейтнах одеве и се появи страшен лаг . Имам няколко папки на екрана, при отварянето е ок но при затварянето им е леш, стои на екрана в някакво средно положение 2-3 секунди преди да се затвори папката. Направо съм бесен трих кеш ,рестартирах , все тая....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай

при мен всичко си лети след нови ъпдеит,нямам никакви оплаквания след който и да е ъпдеит

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай

Да чукна на дърво и при мен всичко е на ред

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-08-06, 17:39:31)hitman написа:  Тотално осраха нещата с последния фирма. Ъпдейтнах одеве и се появи страшен лаг . Имам няколко папки на екрана, при отварянето е ок но при затварянето им е леш, стои на екрана в някакво средно положение 2-3 секунди преди да се затвори папката. Направо съм бесен трих кеш ,рестартирах , все тая....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Като не се получава с триене на кеш и рестарт използваш универсалното лекарство наречено хард ресет.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Колеги, от днес още една актуализация 700+ МБ, някой с инфо какво включва ?

Самурай без меч е като самурай с меч, само че без меч!
Цитирай

Е аз качих тази голямата 700+ МГ, нямам никакви проблеми до сега с нея за напред ще проследя как се държи телефона.
Цитирай

А къде да го активирам Volte.Аз съм в Германия с германска карта и може да го имам. То аз даже не го знам какво е ,ама за спорта...

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

(2018-08-15, 16:38:45)Bavarche написа:  А къде да го активирам Volte.Аз съм в Германия с германска карта и може да го имам. То аз даже не го знам какво е ,ама за спорта...

В Европа всички са еднакви. И моя е взиман от Медиамаркт, но е абсолютно същия, като продаваните в БГ. Мисля, че само британските имат няква разлика.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай

Здравейте! Не зная за тука ли ми е въпроса за което се извинявам предварително! Значи след последния ъпдейт тела си ми върви няма дерт, но се получи нещо което много ме нервира Angry При получаване на съобщение на месинджъра примерно освен че ми се чува сигнала се появява в бара икона на системен андроид и през 10 сек ми пилка допълнително все едно съм получил смс. Някой да има идея как да го направя както си беше само да ми дава балончето без допълнителни пилкания, че скоро няма да ми издържът нервичките и го удрям в паркета! Мерси предварително!
Цитирай

Настройки--->Достъпност---->Напомняне за известие и виж за тази отметка,махни я
Можеш и индивидуално да избираш,за кое да ти напомня


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2018-08-17, 17:19:52)lost in написа:  Настройки--->Достъпност---->Напомняне за известие и виж за тази отметка,махни я
Можеш и индивидуално да избираш,за кое да ти напомня

Мерси много! Жив и здрав да си  Storstark
Цитирай

Здравейте,
от събота вечерта имам леки проблеми с моя Ноут, не знам дали се дължи на софтуерните ъпдейти, но екрана ми се затъмнява и докато не махна опцията за автоматично регулиране на светлината седи тъмен независимо колко е осветена стаята. Другите проблеми който срещнах са свързани с не работене на ротацията (страшно дразнещо), спря да отчита стъпки и не мери пулса, отчитам и леко загряване, което преди липсваше и батерията пада по бързо. Направих хард ресет, но не помогна Sad
Някой изпитва ли същите проблеми, или да го давам на сервиз?
Цитирай

https://www.androidauthority.com/samsung...moVvF9qJVg

::Google Pixel 3a White::
Цитирай

Дойде OTA с Pie


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай

Имате ли Scene optimize/r след ъпдейта?
Цитирай

Би трябвало да го имат. Заедно с intelligence scan.
Цитирай

(2019-02-17, 18:53:08)galaxyhopper написа:  Имате ли Scene optimize/r след ъпдейта?

Аз нямам, или просто не мога да го намеря.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай

Ето това е Scene Optimizer. Т. е бутона за включване и изключване.

[Изображение: 94e8a54dc17262e7e80398311f90251c.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)