Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy Note 8
#76

И за пореден път - не четете през редовете.
Или просто хумора на колегата не е за всеки Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#77

Сега загряха вече реотаните, явно не съм се събудил още, сорка...  Bu
Цитирай
#78

Има ъпдейт на АОД. И вече може да се слага гиф. Но трябва да сте с орео. И има си разлика от нугата.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#79

(2018-04-02, 09:13:10)iliano9885 написа:  Има ъпдейт на АОД. И вече може да се слага гиф. Но трябва да сте с орео. И има си разлика от нугата.

Може ли малко по детайлно че нищо не разбирам а ми се струва че ще е интересно.
Като за начинаещи, е ако не ти представлява проблем .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#80

(2018-04-02, 09:39:23)Compare написа:  Може ли малко по детайлно че нищо не разбирам а ми се струва че ще е интересно.
Като за начинаещи, е ако не ти представлява проблем .

Ето колега тук е обяснено подробно https://www.sammobile.com/news/always-on...nd-note-8/

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#81

(2018-04-02, 07:51:40)stankovraca написа:  Егати за Югозазападна България са го пуснали още на 28.03 а за централната част още го няма. Макетата вече са с бисквитката

(2018-04-02, 08:06:04)stamo1911 написа:  Вярваш ли си като пишеш?

"югозападна Европа" е искал да напише най вероятно.

AOD може вече под часовника да стои GIF-че, което се движи ....безмислено, но факт!

Интересно ми е при Ноут8 как е положението с Орео, че при С8 не е много положително. Общо взето при мен е или същото или по зле. В началото приложениятая стояха заредени доста време в паметта. Като обновиха 1 2 версии на всички приложения след това и всичко се върна на старата позиция ..... По скоро проблема не е изцяло в операционната система.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#82

Всъщност Македония, имах предвид. Един виден наш професор историк я нарече Югозападна България преди време. Наистина в Samsung са пуснали вече 8.0 за Macedonia(t-mobile) както се вижда.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай
#83

дойде ореото....най-после

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#84

Да тегля
Цитирай
#85

И пак да напомня - крайно желателно е ресет, за да няма после ама пада ми батерията, ама прави ми проблеми.
Цитирай
#86

Най накрая. И аз го тегля в момента.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#87

(2018-04-03, 07:48:33)mavrut написа:  дойде ореото....най-после

На кой оператор

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#88

На всички. За България Note 8 не е брандиран, което е добре.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#89

Явно на цяла Европа е един и същ. И при мен излезе преди малко, въпреки че сутринта проверявах и нямаше, а е купуван от Австрия.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай
#90

(2018-04-03, 08:12:55)emzo написа:  И пак да напомня - крайно желателно е ресет, за да няма после ама пада ми батерията, ама прави ми проблеми.

Чак да е “крайно желателно”, не е.  Ако се установят проблеми, тогава.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#91

Дойде най накрая дочакахме Smile
Цитирай
#92

Честито на всички

Sent from my Samsung Galaxy Note 8 using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай
#93

Засега съм очарован.Направих Hard reset.
Цитирай
#94

Само да уточним какво имате в предвид под hard reset, връщане на заводски настройки, или cash partition, защото преди време имаше объркване в темата за С7.
Цитирай
#95

Hard reset със бутоните. Увеличаване на звука, Биксби и този за включване на телефона.
Цитирай
#96

Това, за което говориш е рестарт. Ресет е връщане на телефона до заводски настройки. Но това се прави само ако са възникнали някакви проблеми при ъпдейта, което става относително рядко.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#97

Хубаво е да се уточняват тия работи, аз затова питам, заводски не съм връщал, но cash partition правя след всяка актуализация.

На първо четене не се получава фокуса с големите снимки на контакт при позвъняване, иначе се движи добре.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#98

Това с бутоните не е рестарт а Hard reset.Телефона се занулява напълно. с изстриване на всичко и започваш наново
Цитирай
#99

Е как ще се изтрива всичко?! Това си е чист HARD RESTART, който се прави ако системата забие в някакво положение и не реагират никакви команди. Ресет е да ти се изтрие абсолютно всичко от телефона (акаунти, снимки, данни) и да статира на начален екран със “Добре дошли, нека да започнем“, както когато го вадиш първоначално от кутията.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Като натиснеш трите бутона е Hard Reset.След изчакване отваря меню и стигаш до wipe data/factory reset. Factory reset е фабрично зануляване.

Ето https://youtu.be/OjVBk21NWqM

И още https://youtu.be/BGMquA9LUK4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)