Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy Note 8

Те това е без ресет, за сега....При мен няма видима разлика в консумацията на батерията с 8
Cool


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари

(2018-04-09, 10:57:39)to2257 написа:  Колега как направи фона черен?
High contrast theme II от маркета

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен след втория ресет е малко по добре, сега оставям от 100 да падне до към 15 и тогава зареждам, да може телефона да "установи" как го ползвам.

Sent from my Samsung Galaxy Note 8 using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай

(2018-04-08, 22:04:52)Naidenoff написа:  Ноута е достатъчно стабилен с Ореото, повярвай... просто направи хард ресет и го сетни като нов... без бекъпи!!
Ще останеш изненадан...!!!
Ето какво постигнах:
[Изображение: 21301958_m.jpg] [Изображение: 21301959_m.jpg]

Свалих телефона от зарядното вчера сутринта... нормална употре*а.
Но днес... яко музика и клипове от Тубата...
Абсолютно си прав...
Направих ресет и всичко се дойде на мястото...
Дори забелязах някои доста приятни изненади. Камерите на първо място снимат още по-добре...
По-мазно ми се струва, че работи телефона...
Но вярно трябва да го започнеш съвсем от начало за да заработи всичко по този начин...
Дори батерията се държи по-добре от преди...
Освен това забелязвам, че покритието на мрежата е подобрено...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Снощи и аз направих ресет, днес е по-добре батерията, но пък спря да ми работи опцията за разпъването на цял екран в YouTube, а и разни други дреболии също трябваше да ги пипна да заработят нормално. Както и да е, вече си поръчах един iPhone X, в сряда ще е при мен и Note-а го пускам за продажба. Нарадвах му се за 5 месеца ползване, явно не е мойто. Ако някой си търси перфектен Note 8 с гаранция и всичко останало, да пише  Sleepy

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Аз също направих така, но малко по по-различен начин...
Препоръчвам ти да изчакаш месец с десятката и после да решиш кои ще продаваш ? Добре, че лесно се продават ябълките с минимални загуби...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Може и да зачакам малко, не ми трябват спешно парите. Но все си мисля, че ще съм по-доволен от iPhone-а.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

По-добре изчакай задължително Smile . Аз винаги ползвам 2 устроиства едното е винаги Iphone ,но никога не бих останал само с Iphone-а . В интерес на истината 10- ката е много добро устройство ,много качествен екран,може би най-добрия чип , много добра камера и IOS Smile . Жената има такъв и постоянно си правя някакви сравнения Smile
Цитирай

Моята Х-ка я подарих на малката дъщеря, която и се нарадва бързо... донякъде е виновен и iOS 11.3.. и сега ми се огледа в Ноута!
Ебати и семейната конфронтация...
Голямата дъщеря е студент в Сеул, и май ще поръчвам нов Ноут 8... задължително розаво..

p.s Вече е поръчан!!!

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
Big Grin 

Да ти омръзне Ноута за 5 месеца и да скочиш на Айфон за разнообразие, не знам.....свят голям, хора секви  Big Grin

Иначе, както обичаше да казва един виден колега тук през годините: Скачай на Айфоня и не го мисли, после ще съжеляваш  Big Grin

Samsung Galaxy Note 4.1.2 ( N7000) & Samsung Galaxy Note 3 (9005)  Samsung Note 8 (N950F)
Цитирай

Не за разнообразие, а за стабилност. На Note-а имам приложение, следящо фоновите процеси и през 2 часа го отварям да видя кой ли този път Google процес е останал да работи безкрайно и да го стопирам ръчно. Ето виж от както съм го махнал от зарядното вече имам 21% от времето фонови процеси от моите "любими" Система Андроид и Google play services.
[Изображение: 21317009.jpg][Изображение: 21317016.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Аз полазвам Gsam battery monitor но той не иска да ми покаже фоновите процеси без рут. При BatterBatteryStats необходим ли е рут за да ти даде тези данни за фоновите процеси?
Цитирай

Не, активираш го през компютър с ADB команда.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

То има и по-прост вариант да си стабилизирате Самсунга... Ще стане по-стабилен и пестелив от коя и да е ябълка... Просто му намалете функциите и готово...
Скоро показвай на двама руснаци колко много неща може Нота, който не могат техните ябълки...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Какво значи да му се намалят функциите, и кои по-точно, колега?
Цитирай

Разни хора = разни идеали...
Но да имаш Ноут телефон последен модел, ако ще и 2 десятки от Apple да ми предлагат ще го приема за нелепа шега... 
Те просто не са в една категория.  
За мен лично, това е абсурдно, но всеки си има приоритети ,когато си купува определен продукт.

От опит мога да кажа, че има по-хубави телефони от моя, но това са следващите модели от тази марка...   [Изображение: tummenupp.gif]
Цитирай

Някой да има идея от кво може за е следното нещо. От както обнових с Орео и на фейсбук иконата не ми показва известия. Само като влезна вътре ги виждам. Баджа уж е вкл. Но няма известията колко на брой са. Това само с фейсбук така.
Цитирай

Колеги не знам дали въпроса ми е за тук, но полудявам. Някой може ли да ми каже как да изключа опцията при която като е заключен телефона и екрана бъде натиснат и задържан се включва. Много е дразнещо особено като го вади човек от джоба си.
Цитирай

(2018-04-11, 11:12:27)graveholle написа:  Колеги не знам дали въпроса ми е за тук, но полудявам. Някой може ли да ми каже как да изключа опцията при която като е заключен телефона и екрана бъде натиснат и задържан се включва. Много е дразнещо особено като го вади човек от джоба си.

В настройки на дисплея има опция Блокиране на случайно докосване, само това ми идва на ум, ако съм те разбрал правилно.
Цитирай

Дисплей > Лента за навигация.  Там е опцията за включване и изключване с бутона за начало.

От опит мога да кажа, че има по-хубави телефони от моя, но това са следващите модели от тази марка...   [Изображение: tummenupp.gif]
Цитирай

(2018-04-11, 11:34:25)SeVdilin написа:  Дисплей > Лента за навигация.  Там е опцията за включване и изключване с бутона за начало.

Благодаря Smile
Цитирай

(2018-04-10, 21:51:07)stamo1911 написа:  Какво значи да му се намалят функциите, и кои по-точно, колега?

Толкова са много, че не знам от къде да започна...
Като за начало му сложете гол Андроид и много параметри ще се променят драстично...
Поставете минимално разширение на екрана...
Не използвайте бързото зареждане...
Не използвайте втората карта.
Не използвайте карта памет...
Господи, много са, просто стотици...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

При мен след хард ресета и няколко оптимизации батерията е чук.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Радвам се. Така трябва да бъде!
Между другото... и телефона и батерията ми работят/държат, много по-добре с Ореото.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

(2018-04-11, 20:13:10)nedelchev nikolai написа:  Толкова са много, че не знам от къде да започна...
Като за начало му сложете гол Андроид и много параметри ще се променят драстично...
Поставете минимално разширение на екрана...
Не използвайте бързото зареждане...
Не използвайте втората карта.
Не използвайте карта памет...
Господи, много са, просто стотици...
Аз съм на друг принцип, като държа такова бижу в ръката си ползвам всичко което предлага. Performance mode постоянно и всичко останало. Нугата малко по добре се справяше с батерията специално.

Sent from my Samsung Galaxy Note 8 using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)