Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy Note 8
#26

Вярно си е гавра. Но този път и аз ще изчакам.

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай
Аксесоари
#27

Който няма търпение да си качи френски ром и ще ъпдейтне до орео,аз вече го направих.
Цитирай
#28

От преди минути вече е наличен за сваляне през Samfirm. В момента го дърпам и до минути почвам да го инсталирам. Без нуждата от гимнастиките със префлашване на чисто с френски ром и форматиране на паметта Smile

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#29

(2018-03-19, 10:55:45)ivan_vylka написа:  От преди минути вече е наличен за сваляне през Samfirm. В момента го дърпам и до минути почвам да го инсталирам. Без нуждата от гимнастиките със префлашване на чисто с френски ром и форматиране на паметта Smile
От къде го изтегли никъде го няма.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#30

Както казах през програмата Samfirm, не от сайт. Сваляш я от тук, въвеждаш номера на модела SM-N950F, регион XEF и ти излиза. Сваляш, разархивираш и от там нататък нормално флашване през Odin.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#31

(2018-03-19, 11:57:10)ivan_vylka написа:  Както казах през програмата Samfirm, не от сайт. Сваляш я от тук, въвеждаш номера на модела SM-N950F, регион XEF и ти излиза. Сваляш, разархивираш и от там нататък нормално флашване през Odin.

Колко файла е ореото? С коя версия на один се флашва

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#32

Стандартно, 5 файла - AP, BL, CP, CSC, HOME_CSC
Размера на рома е около 4GB.
Флашва се с последната версия на Odin 3.13.1
Всичко мина безпроблемно, вече съм със Орео, сега го разглеждам Smile

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#33

(2018-03-19, 11:57:10)ivan_vylka написа:  Както казах през програмата Samfirm, не от сайт. Сваляш я от тук, въвеждаш номера на модела SM-N950F, регион XEF и ти излиза. Сваляш, разархивираш и от там нататък нормално флашване през Odin.

Знам, че е през програмата я имам, но слагах SFR и за това. Флашна ли го как е ореото ?

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#34

Да, всичко мина успешно. Сега го разцъквам, на първо място ми се вижда още по-бърз със новата версия на Samsung Experience.
[Изображение: 21020865.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#35

(2018-03-19, 12:07:40)ivan_vylka написа:  Стандартно, 5 файла - AP, BL, CP, CSC, HOME_CSC
Размера на рома е около 4GB.
Флашва се с последната версия на Odin 3.13.1
Всичко мина безпроблемно, вече съм със Орео, сега го разглеждам Smile

Аха, точно така флашнах S8+
Вече го има и в саммобайл

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#36

Този файл HOME_CSC къде се слага ?

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#37

HOME_CSC го слагаш на CSC. Ако сложиш само CSC при инсталацията се нулира до фабрични настройки и губиш всички данни от телефона.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#38

Пуснах го сега флашвам. Smile . За сега нищо не откривам като разлика. Да кажем една идея по мазно работи Smile

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#39

А какво очакваше да се случи? Да литне ли? Все пак дори и със 7.1.1 си имаш топ хардуер. Аз мисля да изчакам до официалния Ъпдейт за България.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай
#40

Аз също чакам официален релийз за моя ( аз нямам и избор тъй като съм със дракон процесора ). Вълнувам се за него но търпение имам. Както няколко пъти написах в темите, търпение имам в името на това да няма някакъв БЪГ който да ми прецака работната среда на телефона по средата на работния ми ден.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#41

Цитирай
#42

за с8 на теленор е наличен
Цитирай
#43

Това е ясно, ама защо реши да го споделиш в темата за Note 8 Big Grin

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#44

BGL -а още го няма, не знам защо, но когато имах Note 4 тук доста бързо получавахме ъпдейтите, а сега гледам всеки един се бави доста повече отколкото другите региони.
Нищо, надявам се до края на месеца поне Smile Макар че чисто теоритично "май" няма НИКАКВА разлика между "BGL" и "XEF"

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай
#45

Днес се свързах с поддръжката на Самсунг и питах за Орео. Както винаги нищо не знаят.Интересно за какво изобщо вземат заплати и какво знаят.
Цитирай
#46

(2018-03-29, 13:17:41)dinkogospodinov написа:  Днес се свързах с поддръжката на Самсунг и питах за Орео. Както винаги нищо не знаят.Интересно за какво изобщо вземат заплати и какво знаят.
Могат да ти отговорят ако има пишеш че нямаш звук и се окаже че проблема е, че си го намалил. Също така могат да ти кажат как се сменят "мелодии"...
Аз питах колко е цената за смяна на батерия и дори това не можаха да ми кажат.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай
#47

"Сръчко" са официален сервиз на самсунг. На поддръжката веднъж звънях относно tizen-а на тв-то и повече няма да повторя... Нещастна работа...
Цитирай
#48

Незнам какво да кажа. Навремето имах един Huawei P9 и с тяхната подръжка беше същата трагедия. Явно тук в България има нещо като подръжка за отбиване на номера.
Цитирай
#49

(2018-03-30, 07:05:54)dinkogospodinov написа:  Незнам какво да кажа. Навремето имах един Huawei P9 и с тяхната подръжка беше същата трагедия. Явно тук в България има нещо като подръжка за отбиване на номера.
Абсолютно, сестра ми дълги години живее със семейството си в САЩ и в това отношение хората са на светлини години... Не че и там много разбират, но поне "някак" се опитват да помогнат.
Тези регионални ъпдейти дали имат общо с държавата, смисъл дали в БГ реално правят нещо? Предполагам да, това обяснява забавянето

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай
#50

Щом има Орео за Непал, Панама, цяла Африка и Тринидат .....ние наистина сме в г*за на географията.

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)