Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy Note 8

И на моя Snapdragon пристигна Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
Аксесоари

(2018-04-03, 10:57:51)dinkogospodinov написа:  Като натиснеш трите бутона е Hard Reset.След изчакване отваря меню и стигаш до wipe data/factory reset. Factory reset е фабрично зануляване.

Е да, това вече е друго нещо, да влезнеш във рекавърито и от там да направиш фактори ресет. Но звучеше така, че само със задържане на бутоните го правиш тоя ресет, а не през рекавърито. Разбрахме се  Smile

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Да уточнихме
Цитирай

Та, след това уточнениеSmile при вас има ли проблем с големината на снимките на контактите, при мен не става.
Цитирай

Ако говориш за приложението, което се инсталираше за по-големи снимки, не работи при Орео.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Последно наложително ли е, да се прави Hard Reset след ъпдейта до бисквитата?

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай

Само при възникнали проблеми. Поиграй си 1-2 дни и ако всичко е наред, няма смисъл от ресет. Ако нещо не е както трябва, тогава.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Айдее тука е бисквитката
Цитирай

Колко време тече инсталацията.
Цитирай

Има няма 20 минути. За сега се държи добре при мен, дано не ми се налага да правя ресет че не ми се занимава.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

При мен се държи отлично , за сега не виждам причина да правя ресет Smile
Работи някакви по-приятно , а най ми харесва EDGE LIGHT-a ...
Много добра промяна в него намирам !
Не ми хареса подредбата на клавиатурата , на последния ред отляво - надясно втория бутон , който можеше сам да си го контролираш какво да показва .. показва вече и само " , " , а емотиконите и настройките са преместени отгоре над цифрите на клавиатурата ...
( ps : Оправих си я в настройките Big Grin )

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай

Аз, за това откак ползвам Андроид, винаги съм слагал Swiftkey клавиатура. Свикнал съм с нея и нищо друго не ми е удобно. Още повече аз пиша на БДС подредба и фонетиката ми е търсене на букви и излишна загуба на време.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай

То БДС има и във вградената Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Да, но има малки дразнещи разлики в подредбата, някой от буквите са преместени от стандартните места (примерно Б е отишло над Ц, вместо да си седи доло)

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай

Инсталирах Ореото.. чудесно!
За сега.. първоначално направих Wipe cash partition, преди безбройните ъпдейти от Galaxy Apps.
Телефона работи добре и глатко... но е „под наблюдение“... при най-малкия проблем... Hard Reset.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

(2018-04-03, 17:17:56)Naidenoff написа:  Инсталирах Ореото.. чудесно!
За сега.. първоначално направих Wipe cash partition, преди безбройните ъпдейти от Galaxy Apps.
Телефона работи добре и глатко... но е „под наблюдение“... при най-малкия проблем... Hard Reset.
Аз пък не съм много доволен. Hard reset си напрвих и без това му беше време, но някой на ми се струват леко тромави. Най очевидно е когато се извади S-pen анимацията чак леко забива. Ноември видим с времето как ще е.

Sent from my Samsung Galaxy Note 8 using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай

При мен няма проблем всичко върви повече от добре. Нямам забивания ,лагове бавения.
Цитирай

И при мен при ваденето на писалката от време на време забива анимацията. А аз съм от повече от 2 седмици със Орео и не се е оправило с времето това забиване. Може би това е и единствената ми забележка, която имам, а и писалката не я ползвам повече от 1-2 пъти на ден, така че не ми е голям проблем.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2018-04-03, 17:25:33)iNfRaSoNiC написа:  Аз пък не съм много доволен. Hard reset си напрвих и без това му беше време, но някой на ми се струват леко тромави. Най очевидно е когато се извади S-pen анимацията чак леко забива. Ноември видим с времето как ще е.

Sent from my Samsung Galaxy Note 8 using Tapatalk
Не намирам проблем с S-pen анимацията.... ъпдеитна ли вичко от Galaxy Apps?
Имаше над 10 актуализации след като инсталирах Ореото, включително и за S-pen!

edit: До сега си правих експерименти с S-Pen, 10 пъти вадих.. слагах.. на отключен екран, на заключен... и тн.
Нямам лаг, забиване и прочие симптоми.. нищо по различно от Нугата!

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

И при мен е така с анимацията,но не ми се прави хард ресет,понеже не знам как да си възстановя нещата обратно после.

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай

Изчисти само кеша-Wipe cash partition... няма да изгубиш нищо, ще имаш значителни подобрения!

Изтриване на кеш дял
  1. Изключете устройството.
    Натиснете и задръжте клавиша за усилване на звука и клавиша Bixby , след това натиснете и задръжте клавиша за захранване.
  2. Когато се покаже логото на Android, освободете всички клавиши ("Инсталиране на системната актуализация" ще се покаже за около 30-60 секунди преди да се покажат опциите на менюто за възстановяване на системата за Android).
  3. Натиснете няколко пъти бутона за намаляване на силата на звука, за да маркирате "Изтриване на кеш дял".( Wipe cache partition )
  4. Натиснете клавиша за захранване, за да изберете.
  5. Натиснете клавиша за намаляване на силата на звука, за да маркирате "да" и натиснете клавиша за захранване, за да изберете.
  6. Когато разделянето на кеш паметта е завършило, се откроява "Рестартиране на системата сега".( “Reboot system now” )
  7. Натиснете клавиша за захранване, за да рестартирате устройството.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

(2018-04-03, 17:31:47)Naidenoff написа:  До сега си правих експерименти с S-Pen, 10 пъти вадих.. слагах.. на отключен екран, на заключен... и тн.
Нямам лаг, забиване и прочие симптоми.. нищо по различно от Нугата!

Не го прави винаги, но го прави. Отвори някоя снимка във вградения редактор за снимки и извади писалката. На мен при такова положение ми го прави.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Ето... тествах с вградения редактор за снимки! Пушка е... няма лаг.. няма бъг.
Междо другото, Photo Editor туко що пак се актуализира!

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

Много ме издразни промяната в AOD при Ореото. Преди си беше в топъл жълт цвят, сега е утрепано сиво. Някой ще даде ли жокер къде да пипна, че аз не намерих.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай

Е то си има всякакви цветове, които можеш да сложиш.
[Изображение: 21236044.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)