Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy Note 8

Включване ,изключване на кое?
Цитирай
Аксесоари

@dinko на Scene Optimizer!

Но нещо и аз не го намирам на моят телефон .
Имали я тая функция на нашите телефони въобще?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Потърсих в youtube,но не го виждам. Възможно ли е да не са портнали тази функция за Note 8 ?! Пуснаха я за S9, ако не греша и S8 трябва да я има. Много странно. Няма я и в настройки ?
Цитирай

Да, да потвърдя и аз, няма я в ноте 8 до момента .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

и аз нямам в телефона ноут 8 intelligence scan и scene optimizer никъде не го откривам да го има като цяло
Цитирай

Интелигентното сканиране би трябвало да ви го пуснат. В s8+ бета го имаше, като бях с нея.
Цитирай

Аз до колкото знам тези две функции ще ни бъдат пуснати в следващите ъпдейти...в бетата ги има, но в официалната ще изчезнат.
Сега се поддържат само от 9 - ките...S9...S9 Plus и Note 9.

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Някой знае ли как мога да гледам пак телевизия през сайтовете на full screen както преди ъпдейта, да не се вижда менюто в дясно?

Black Galaxy Note 8, Samsung Galaxy S21 Ultra 512 GB
Цитирай

Има актуализация на "Галерия". Обновяването става чрез Samsung store( иначе дава грешка).

                                                                    
Цитирай

Здравейте имам note 8 но още не съм получил android pie някои можели да ми каже зашо
Цитирай

(2019-03-31, 11:54:13)Pako007 написа:  Здравейте имам note 8 но още не съм получил android pie някои можели да ми каже зашо
Какъв е точният модел?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай

Smn 950f e друго не пище

Всмисъл казахами от самсунг мембърс че бил за англииския пазар и трябва
да получа ъпдеита до края на март а още несъм го получил
Цитирай

Грешката идва значи от там, че имаш английска версия на софтуера, която е с различен номер на компилацията от тези за тук, а го ползваш с българска сим карта. Няма да получиш актуализация при това положение. Трябва ръчно да си инсталираш българска версия на софтуера, за да получаваш занапред актуализации.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2019-04-01, 04:59:14)ivan_vylka написа:  Грешката идва значи от там, че имаш английска версия на софтуера, която е с различен номер на компилацията от тези за тук, а го ползваш с българска сим карта. Няма да получиш актуализация при това положение. Трябва ръчно да си инсталираш българска версия на софтуера, за да получаваш занапред актуализации.

Какви са тези глупости които пишеш колега. Няма нищо общо сим картата и страната в която се нямира.Да не би да ти е рутван телефона?

(2019-04-01, 01:17:02)Pako007 написа:  Smn 950f  e друго не пище

Всмисъл казахами от самсунг мембърс че бил за англииския пазар и трябва
да получа ъпдеита до края на март а още несъм го получил

Да не си с рутнат телефон? Снимай екрана на телефона там където ти е версията на софтуера.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай

Айде ти попрочети малко. От Note 8 насам CSC-то на телефона се определя от това с каква сим карта е. И като е внесен от Англия и тук му е сложена българска карта, CSC-то се обърква, защото е било с такава компилация, каквато за България не е излизала. От това объркване спира да получава ОТА актуализации. Не е като да не съм сменил 3 модела на Samsung последните година и половина и да не знам какво съм имал в ръцете си и как се борави с него...

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Незнам дали е рутнат а как да си инсталирам ръчно български версия на android pie

Незнам дали е рутнат и как да инсталирам ръчно български версия на android pie

Като го свържа с smart suich ми исписва че софтуерът е инсталиран и пише CSC BGL
Цитирай

Свали си Phone info от Google Play магазина и дай по един скрийншот от началната страница на приложението и следващата като плъзнеш надясно да видим какъв е статуса на телефона. 
В момента съм на работа, към 16ч като се прибера мога да ти пратя инструкции как да си го инсталираш.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Добре аз сега отивам на работа до 23 съм като се пребера ще ввляза да видя какво си ми пратил лек ден
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)