Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при руут на P9 (L09)
#1

Здравейте, колеги! Рядко пиша вече тук, но сега съм в нужда. Реших да руутвам гореспоменатия модел, отключих буутлоадера обаче до там. В момента в който трябва да флашна TWRP, в cmd ми изписва cannot load twrp.img. Пробвах с какви ли не имена да преименувам файла, не става и не става. Пробвах през SRKT Tool, там уж ми флашва даденото twrp, но цяла процедура става за няма и секунда и съответно не е станало. Дори се върнах на marshmallow, защото в SRKT менюто пише, че twrp-то е за marsh, реших, че там може да е проблема, но уви, отново не става. Съвети?

Xiaomi RedMi Note III Pro. 
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-10-15, 09:49:01)CosmicGate написа:  Здравейте, колеги! Рядко пиша вече тук, но сега съм в нужда. Реших да руутвам гореспоменатия модел, отключих буутлоадера обаче до там. В момента в който трябва да флашна TWRP, в cmd ми изписва cannot load twrp.img. Пробвах с какви ли не имена да преименувам файла, не става и не става. Пробвах през SRKT Tool, там уж ми флашва даденото twrp, но цяла процедура става за няма и секунда и съответно не е станало. Дори се върнах на marshmallow, защото в SRKT менюто пише, че twrp-то е за marsh, реших, че там може да е проблема, но уви, отново не става. Съвети?
Пробвай с друг twrp.img виж темите в Xda. Има доста подробно описано как става руута.


--
Виж това https://forum.xda-developers.com/showthr...?t=3565703
Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#3

Толкова twrp-та пробвах че вече им изгубих бройката..


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi RedMi Note III Pro. 
Цитирай
#4

Това adb is out of date мисля, че не трябва да излиза така... Smile

Huawei P9
Цитирай
#5

И аз така мисля, дали е възможно adb-то да е стара версия? Някой ако може да даде няква нова версия бих бил благодарен.

Xiaomi RedMi Note III Pro. 
Цитирай
#6

^нагоре

Xiaomi RedMi Note III Pro. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)