Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Asus Max 5000
#1

Здравейте, приятели. Имам огромен проблем - изчезнаха ми ненадейно около 2 гигабайта интернет за една нощ. В чужбина съм, на роуминг, затова доста често си следя трафика. Учудващото е, че телефона ми показва, че нета е източен от Андроид ОС!? Не съм специалист, но не мога да си обясня как е възможно операционната система да ползва толкова нет и то за няколко часа. Не са ъпдейти, не не е обновявана, а и за 2 гига какво обновяване? Всичко това във фонов режим - за андроид ОС няма опция да забраня данни във фонов режим,като останалите приложения. Това беше преди две седмици, след това няма проблеми. И тъкмо да си помисля, че е някакъв моментен бъг, днес за няколко часа пак е източило около половин гига. Лошото е, че вече ми изхаби безплатните и съм на стотинка на мегабайт! С това темпо може доста пари да ми натрупа. Върнах статистиката половин година назад - няма подобно използване, най - много 15 мегабайта за месец е ползвала андроид ОС. Сега съм със спрян нет почти постоянно, което нужда да казвам колко е неудобно за човек в чужбина. Ако някой има идея какво да се направи, моля да помогне. Благодаря ви.

Asus Zenfone Max
Цитирай
Аксесоари
#2

Лепнал си някоя гадинка,вмъкната в приложение,което си инсталирал напоследък,не се лъжи че ти дава консуматор "OS"!Маскирала е процеса като системен.Сложи скенера на Касперски от магазина и сканирай.Ако имаш рут,има шанс да го убиеш.Ако не стане,дай му ресет,макар че напоследък гадините не ги плаши и това вече,записват се в рековъри дяла,само флаш ги оправя!Но опитай със скенера първо,може и да е безобидна.
Цитирай
#3

Ок, ще го направя. Благодаря

Касперски нищо не откри, нямам руут. Сега явно остава връщане в заводски настройки.

Asus Zenfone Max
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)