Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei mate 10 LITE

Колеги андроида фабрично е натоварен с доста приложения. Какво според вас е добре да се деинсталира и е ненужно ?  Не визирам игрите, които махнах почти веднага

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Аксесоари

И на мен ми направи това впечатление . Изтрих всичко което ми даде да махна . Имам друг въпрос при пълен заряд на батерията колко дни ви пише , че ще изкара ? И един въпрос за снимките : на какъв режим снимате на тъмно ? Пробвах с "Night Shot" но е "жива снимка" и при мен не се получава почти нищо като снимам на тъмно чрез този режим , ще съм благодарен ако споделите някакви настройки .

^ Колега, има отделна тема за снимки. Аз още разучавам камерата, но ми прави впечатление, че при слабо осветление не се получават хубави снимки. Определено трябва да се ползва статив или поне телефонът да бъде поставен неподвижно по някакъв начин. Иначе на тъмно снимам на автоматичен режим.

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite

Другата тема за снимките е май само да се качват такива, но не и да се обсъждат проблеми и настройки. Гледам никой не пише в нея.
Сложил съм да снима на резолюзия 5МР (18:9) с цел снимките да не са големи като МБ. Отвреме навреме ще се налага да извадя на хартия някоя снимка на детето. Предполагам тази резолюция няма да създаде проблем?
Иначе на следващата опция 8МР (4:3) снимката я дава на половината от дисплея и не е приятно така да се снима.
Досега съм снимал малко, основно на автоматичен режим

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

giiv, в момента режеш част от снимката за да запълни дисплея. Във фотото още веднъж ще я отрежат за да ти я извадят във формат 4:3. Не знам дали имате възможност да снимате в RAW и как е при Huawei, но при мен когато снимам jpeg файла е в 16:9 формат, а RAW файла си е с пълната резолюция и формат 4:3. Ако един ден ми се наложи да вадя снимка във фотото, ще е от тези в RAW формат.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s

Някой знае ли в МЕНИДЖЪР НА ТЕЛЕФОНА има антивирусна разработена от Avast, дали е достатъчна за телефона?

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90

Освен, че е достатъчна, но е и просто излишна, устройството ти няма нужда от нея.

 

Малко да раздвижа темата - може ли да ми пратите вашите "настройки" на батерията(имате ли приложения,които при заключване на екране се затварят) и като цяло всякакви други съвети за подобрение на живота на батерията ще се радвам да чуя. Все си мисля , че ми хаби малко по-бързо от обикновенно , въпреки че ми изкара около 24 часа със смесено ползване. На почти постоянно включен Wi-Fi.

Иди на страница 7, там съм писал. На темата за Батерията съм прикачил и снимка.

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90

(2018-01-13, 19:29:16)ivoli77 написа:  Някой знае ли в МЕНИДЖЪР НА ТЕЛЕФОНА има антивирусна разработена от Avast, дали е достатъчна за телефона?
В приложението Google play вече има вградена антивирусна която ти е достатъчна

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Не знам тук ли е мястото, но гледам, че няма тема за софтуерни актуализации - снощи получих ъпдейт до B130, около 550 мб беше. Драстична промяна в работата не усещам, може би е една идея по-бърз.

Ами някой трябва да я направи тази тема за актуализации.
vargala81 написа:Вече си имате собствен раздел
Въздържайте се от писане в общи теми. Отваряйте си тема, за това което ви вълнува, като предварително потърсете, дали някой вече не е пустнал такава тема.  Lock 
Lock


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)