Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei mate 10 LITE
#26

Взех го на изплащане по 31лв. на месец х 24=744

снимка

ps: Има нотификации отгоре info

Samsung s2 plus->huawei g7 -> Mate 10 lite
Аксесоари
#27
Thumbs Up 

Честито, колега, със здраве да си го ползваш и безпроблемно Cool  Като го опознаеш драсни едно превю да кажеш как е, има ли нещо дет не е като хората и т.н. Аз искам сега на първо четене да те питам - има ли светодиод за пропуснати обаждания, нотификации, че напосладък тая мода дето я налагат да го махат и да го заместват с постоянно включения дисплей не ме радва мен лично...Относно цените - как да не ги псуваш нашите търгаши...350€ е в Германия, тук сега гледах в емаг 869лв го пуснали .. Утре ще го пуснат на "промо" и ще кажат - ето 100лв отстъпка и пак ще ни го продават по-скъпо..Аман от такива тарикати ей... В ситител е 769 та поне явно има надежда за по-нормални цени...

Defy/Atrix/S/S2/S3/S4/G2/G3/S5/G6/S9+/Note10+///Nxs7/M5lite/YogaTab13
#28

Уж някой написа 500 лв или 600 не помня точно , а то са оказа по 31 лв за 2 години . Дано другите оператори се смилят ида го пуснат по малко

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
#29

Цената зависи от абонамента и от това дали ще е кеш или на изплащане. На изплащане се вдига чувствително цената....При най-масовия абонамент(25лв) на Теленор, цената на телефона е 550лв в брой, а на изплащане 24 вноски х 29лв и става дебело вече за 696лв...Колегата явно го е взел с по-ниския абонамент(19лв) и от там вече става по 31лв на месец...Просто на изплащане не е далавера да се купува...

Defy/Atrix/S/S2/S3/S4/G2/G3/S5/G6/S9+/Note10+///Nxs7/M5lite/YogaTab13
#30

Мисля да дам някаква сума от порядъка на 200 лв кеш и после да ми го разсрочат на по малки вноски . Зависи каква цена ще дойде де .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
#31

Когато си изберете модел първо разгледайте по сайтовете и техно веригите!!! При операторите е същата цена, но и с 24лв най малко договор!!! Давали неограничени минути!!! И кво като ползваме по 300-500макс.
Та за телефона: И аз чакам с нетърпение, че се колебая и за Honor 9! По-висок клас е, но го няма по техно веригите за да го видя наживо!

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
#32

(2017-11-11, 10:09:51)ivoli77 написа:  Когато си изберете модел първо разгледайте по сайтовете и техно веригите!!! При операторите е същата цена, но и с 24лв най малко договор!!! Давали неограничени минути!!! И кво като ползваме по 300-500макс.
Та за телефона: И аз чакам с нетърпение, че се коле*ая и за Honor 9! По-висок клас е, но го няма по техно веригите за да го видя наживо!

Има го в Плесио Honor 9( и трите цвята) може да го видиш на живо, естествено ако си от София. Mate 10 Lite го има вече в Технополис на 719лв.
#33

Бая пара си е това . Днес отидох до теленора и разпитах за 24 кинта ти дават неогр време + 7 гб нет + 3 гб в роаминг = 100 мин извън евро зоната . Иначе свобдна цена е 859 лв . Доста големичък е за който не е работил с такива дисплеи . Иначе питах и във вивата цената ще е окооло 750 лв кеш , но все още не е дошъл . На мото x4 ще е 900 лв хахахах с 2 пъти малко характериситки .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
#34

Ако ще се дават тия пари е по-добре Мейт 9 от алито... или пък Мейт 8 за 550-600. Този 10 лайт въобще не си заслужава парите, но всеки си преценява.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
#35

Може някой да ме нахрани ама ще кажа само че Huawei с приставката Lite НИКОГА!

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
#36

И аз съм на това мнение. Доста дръгливи го правят и са прах в очите. Много по-добре е човек да си вземе предни модел, който обикновено е на същите пари като най-новия лайт и ще е в пъти по-добър.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
#37

Всеки си има собствено мнение, но новите телефони от среден клас не отстъпват на старите флагмани. Лично аз преминах от Р9 към Р10 lite и макар някой да мислят че съм се прецакал аз въобще не съжалявам, дори напротив
#38

п10 lite като гледам има същите характеристики като на мейт 10 лайт само че 3 гб рам . Проца е почти еднакъв единия е 658 другия е 659 . Видео ускорителя е еднакъв . Вземам един п10 лайт и тва е няма кво да се мисли .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
#39

(2017-11-11, 16:22:20)fuckinggood написа:  Бая пара си е това . Днес отидох до теленора и разпитах за 24 кинта ти дават неогр време + 7 гб нет + 3 гб в роаминг = 100 мин извън евро зоната . Иначе свобдна цена е 859 лв . Доста големичък е за който не е работил с такива дисплеи . Иначе питах и във вивата цената ще е окооло 750 лв кеш , но все още не е дошъл . На мото x4 ще е 900 лв хахахах с 2 пъти малко характериситки .

Пишеш пълни глупости.Първо телефона го има наличен във Виваком, днес го разцъках (доста добра машинка на пръв поглед, направен добре, отзад като изключим камерата която стърчи (мен ме дразни)изглежда доста премиум).Второ телефона с карта виваклуб е с цена 699лв,мейта във виваком ще е около 750лв(предполагам) пак с карта виваклуб.Трето, кои характеристики са два пъти по-малко, софтуерно и хардуерно ли? мото х4 ип68, горила глас,отпред и отзад ако не се лъжа, все неща над мейт п10 лайта.
Иначе днес разцъках и въпросния мейт10 лайт, очаквах дисплея да е по-кофти заради размера му, уви оказах се приятно изненадан и не е толкова голям колкото си го мислех, не изглеждаше и той зле, но не знам защо но ме дразни,че камерата и на мейта "стърчи" извън корпуса.Не че и двата телефона много ги пипах, но някак си моторолата вървеше по-добре или поне така си мисля, но пък хуавея всякаш изкара по-добри снимки...та ще се чудя още известно време кой от двата или въобще дали е някой от тях, или ще заложа на друг телефон я п10 лайт, я нещо друго,че хич не ми се дават повече от 600 лв за телефон.
#40

При мен още не е дошъл момента за закупуване на телефон, но следя темата с интерес. В момента разглеждам телефони само с дисплей 18:9, защото мисля че това е бъдещето. Все още не съм го виждал на живо но мисля че ще ми хареса. Дразни ме че камерата наистина изпъква. Мисля че сега производителите им се отвори вратичка с тези нови дисплей да направят същите модели с много малки разлики хардуерно но с този дисплей 18:9. Общо взето ще ни продават същите телефонни още една година. Просто маркетингов трик.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
#41

ssl : Значи обиколих 20000000 магазина на виваком и казваха ,че все още го нямат лаЙт версията и се чака да се зареди другата седмица както и цена да има с планове и т.н. Същото беше и за мото х4 и питах горе долу цената каква ще е и казаха тези цени . Колкото до мото-то ,че има водозащитеност и горила глас това не го прави телефон . Хуавейчето си е доста големичко като размери поне това което видях в теленор . И двата модела са хубави , но цената е доста солена . Най добре си п10 лайт който е около 400 лв с план и е почти като мейт 10 лайт .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
#42

Извинявам се ако се отклонявам от темата но искам да кажа на колегата по горе че Р10 lite не е лош телефон като работа го сравнявам с Р9 понеже съм имал и двата. При мен кара около 5ч екран но да си призная го ръчкам здраво и ако успеят тези от Хуавей с някой следващ ъпдейт да ми доставят удовоствието да изкарвам с моето ръчкане още един час отгоре телефончето ще стане супер
#43

Виждам, че споменавате Мото Х4 и нещо ми прави впечатление. В техно и вивата го предлагат 64/4, а в гсмарена и сайта на Моторола е представен 32/3.

Относно Мейта, еми нещо не ме грабва. Стария процесор на П9 лайт, клокнат и единствената осезаема бързина ще е в хабенето на батерията. Старото видео пак на П9 лайт... ми не виждам нищо съществено в този телефон.
Може би хората търсещи голям екран биха му се израдвали на тесните рамки.
#44

На някой държави го педлагат с 3 , а в други 4 гиги , та ние сме от тези които ще бъдем с 3 гиги . Хуавейчето ако го бяха пуснали на 600 лв щеше да избие рибата . Само незнам защо тази моторола- леново са е пуснали на 900 лв. Дори този продавача се учуди защо е 900 лв

EDIT : окончателна цена на мото х4 - 930 лв свободна продажба мисля си че това не е добре - виваком

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
#45

Днес сравнявах дисплея с П10 лайт и съжалих , че на 10 Мейт не са сложили същата IPS матрица.
На 10 Мейт, цветовете са по размити (на една и съща яркост и двата апарата) и някак не ме грабна дисплея.

                                                                    
#46

На някои пазари се казва по друг начин.
http://mobile-review.com/review/huawei-nova-2i-fl.shtml

Хммм... аз не бих дал повече от 600лв, цена без договор, за това нещо.
#47

Днес и аз го разгледах. Огромен дисплей, постно меню! Вече си направих избора, ще дам някой лев повече, но ще взема Хонор 9!
За Хонора 9 нищо във форума?!?!? Никой ли го няма?

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
#48

(2017-11-12, 10:27:10)fuckinggood написа:  ssl : Значи обиколих 20000000 магазина на виваком и казваха ,че все още го нямат лаЙт версията   и се чака да се зареди другата седмица както и цена да има с планове и т.н. Същото беше и за мото х4  и питах горе долу цената каква ще е и казаха тези цени . Колкото до  мото-то ,че има водозащитеност и горила глас това не го прави телефон . Хуавейчето си е доста големичко като размери поне това което видях в теленор . И двата модела са хубави , но цената е доста солена . Най добре си п10 лайт който е около 400 лв с план и е почти като мейт 10 лайт .

мейта го гледах в Теленор, а Х4 има във Виваком.Цените са ясни, не пиши глупости, както и това за рамта, тя е 4ГБ, ЯСНО Е написано в сайта на Виваком, реално не съм гледал бройката с колко рам е, но щом са написали,че е с 4 значи трябва да е с толкова.Иначе май и аз клоня към п10 лайт, макар, че си бях харесал мейт10лайта, но от това което чета май не си заслужава парите.
#49

(2017-11-12, 10:27:10)fuckinggood написа:  ssl : Значи обиколих 20000000 магазина на виваком и казваха ,че все още го нямат лаЙт версията и се чака да се зареди другата седмица както и цена да има с планове и т.н....
Значи вместо да обикаляш толкова много магазини на въпросния оператор, просто е трябвало да си го заявиш с предварителна поръчка от склада им в който и да е техен офис. Успех!

 
#50

sss": явно е станало объркване както и да е .

Телефончетата са хубави , но за тея парички може да си земеш някой флагман втора ръка . П10 лайт остава единствената алтернатива .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)