Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei mate 10 LITE
#51

Синият вариянт е много хубав на Mate 10 Lite, тука в Англия го има за 290 паунда или 640лв. Малко по евтин е от БГ. Но цените ще падат още както винаги което е добре.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Аксесоари
#52

В БГ нещо го няма още синият...иначе, "можеше да ме изкуши" още днес Wink

п.с Въпреки че качеството на дисплея малко ме разочарова, размера на телефона спрямо екрана ме изкушава

                                                                    
#53

(2017-11-13, 19:59:15)ivoli77 написа:  Днес и аз го разгледах. Огромен дисплей, постно меню! Вече си направих избора, ще дам някой лев повече, но ще взема Хонор 9!
За Хонора 9 нищо във форума?!?!? Никой ли го няма?

Аз имам Хонора и като характеристики е почти еднакъв с П10. Има плюсове и минуси но в общи линии за тези пари е повече от добър. За сега се предлага само в Плесио.
#54

(2017-11-15, 22:17:27)xelibry написа:  Аз имам Хонора и като характеристики е почти еднакъв с П10. Има плюсове и минуси но в общи линии за тези пари е повече от добър. За сега се предлага само в Плесио.

Не е тук мястото, но не е лошо да има и тема за Honor 9. Има много положителни мнения в немския и италианския амазон, като много често е на промоция. Д скоро беше 356E в немския, което е супер цена за този апарат.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

#55

Не мисля, че двата телефона имат място да се сравняват, тъй като са мнооого различни телефони. Най-малкото единия е с 5.9" екран, а другия с кирлив 5.15" екран. Така че са в съвсем различен клас. Аз например никога не бих си взел телефон под 5.5 инча... че даже и 5.5" не бих, освен ако не харесам много някой телефон.
#56

(2017-11-16, 11:01:54)Georgepetrov137 написа:  Не е тук мястото, но не е лошо да има и тема за Honor 9. Има много положителни мнения в немския и италианския амазон, като много често е на промоция. Д скоро беше 356E в немския, което е супер цена за този апарат.

Извинявайте за така наречения спам, но чакам от 4 месеца някой нещо да коментира за Н 9! Така, че благодаря на колегата за споделянето!

(2017-11-15, 22:17:27)xelibry написа:  Аз имам Хонора и като характеристики е почти еднакъв с П10. Има плюсове и минуси но в общи линии за тези пари е повече от добър. За сега се предлага само в Плесио.

Благодаря! Той ще е, но ми се искаше да го видя на живо, че в "село" Русе го няма никъде!

P.S. Няма да спамя повече!

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
#57

[Изображение: IMG_20171114_133943.jpg]

Samsung s2 plus->huawei g7 -> Mate 10 lite
#58

И аз от вчера съм притежател на златистия вариант. Взех го от Технополис за 647лв. Много се колебах за цвета, но при черния вариант пръстите си личат повече
Първите впечатления са много положителни, работи бързо и без проблеми

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

#59

Здравейте колеги , днес гледах реклама на Huawei Mate 10 lite , като го видях и си казах мой е , и веднага отидох в Теленор да си го взема и въобще не съжалявам. Месечна такса 30лв + 26лв лизинг за 2 год. договор ! И мисля че не са много пари . Купувайте го , няма да съжалявате !
#60

Във Вива преди 2-3 дни с план 27лв. е бил 269лв. в кеш. Кой докопал докопал, вече я няма офертата.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
#61

В Теленор е на добра оферта , както аз го взех вчера !
#62

Аз си взех вчера един такъв от Мтел на 17.90 месечно с план за 30 лева. За парите си телефона е убиец. Камерата е ОК като за този ценови клас. 3D игри не играя, така че видеочипа не ми е проблем, но пуснах един Асфалт за тест и се ядваше. 64 гиги вградена памет си е супер. Изработката е топ, единствено можеше да е водоустойчив, но ще го преживеем някак си. Единствената пръчка е, че идва с Nougat, което значи, че Oreo-то вероятно ще му е единственият системен ъпдейт. За момента съм повече от доволен. В комплекта калъф нямаше, но пък за сметка на това се оказа, че с приложеното зарядно има бързо зареждане.

Samsung Galaxy Tab 2 7.0
#63

Той си е толкова на свободна продажба.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
#64

(2017-12-03, 13:31:32)bobyn написа:  Той си е толкова на свободна продажба.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

На свободна продажба е близо 700лв
#65

(2017-11-25, 17:43:37)giiv написа:  ...Взех го от Технополис за 647лв. ...

(2017-12-03, 00:10:13)ilianski89 написа:  З...+ 26лв лизинг за 2 год. договор !...

(2017-12-03, 14:26:02)ilianski89 написа:  На свободна продажба е близо 700лв

24*26=624 ... 647 е доста близко и от тук въпросът къде е файдата от келепира и коментара на колегата по горе ...
#66

Е има лека файда. Същата цена дори малко по-ниска, но на изплащане без оскъпяване.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
#67

Може да се обедите че в Технополис е по скъп 719лв , http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phon...D/p/575349 ! Почти 100лв има разлика от изплащане на мобилния оператор излиза по изгодно
#68

Мисля да зимам един Mate 10 Lite за сина ми ..
Друго освен изказването за "по постни цветове" като минус няой да сподели..???
Аз от това което виждам, телефончето е супер и е на цена убиец за тези параметри ..!!!
По-постните цветове за колегата по-горе да го светна, идват от това, че гъстотта на пикселите е по -различна !!!!
Както се случваше и с Galaxy моделите като се применаваше от HD>FHD>QHD ..Така че тоя "МИНУС" , не е минус ами си сверете инфото ..
Мен ме интересува аджеба реално дали батерията е издържлива, че високата резолюция и големяи екран сигурно ще си харчат ...?

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
#69

(2017-12-04, 17:45:12)mitakabs написа:  Мисля да зимам един Mate 10 Lite за сина ми ..
Друго освен изказването за "по постни цветове" като минус няой да сподели..???
Аз от това което виждам,  телефончето е супер и е на цена убиец за тези параметри ..!!!
По-постните цветове за колегата по-горе да го светна,  идват от това, че гъстотта на пикселите е по -различна !!!!
Както се случваше и с Galaxy моделите като се применаваше от HD>FHD>QHD ..Така че тоя "МИНУС" , не е минус ами си сверете инфото ..
Мен ме интересува адже*а реално дали батерията е издържлива, че високата резолюция и големяи екран сигурно ще си харчат ...?

Батерията си държи нормално като за смартфон , зависи как го ползвате . Аз съм много доволен от телефона сутринта беше на 100 процента сега е на 75 процента батерия с умерено ползване с интернет и приложения ! Купувай няма да съжаляваш !
#70

Колко часа екран прави телефона при интензивна употреба
#71

Доста големи размери е този телефон и е трудно за боравене . Ако го бяха направили като s8 компактен идеално , но си е гиганстки .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
#72

Батерията е ОК. От 10 сутринта до 18.30 беше паднала до 58% с доволно ръчкане, 2 мейла на пуш и интензивен фейсбук с много лични, както и едно 20 съобщения във Вайбър. Един пълен ден изкарва без проблем.

Samsung Galaxy Tab 2 7.0
#73

(2017-12-04, 21:31:36)TheOnly1 написа:  Батерията е ОК. От 10 сутринта до 18.30 беше паднала до 58% с доволно ръчкане, 2 мейла на пуш и интензивен фейсбук с много лични, както и едно 20 съобщения във Вайбър. Един пълен ден изкарва без проблем.

Не разбрах за това време дето си го ползвал колко часа екран си направил
#74

2 часа някъде включен екран.

Samsung Galaxy Tab 2 7.0
#75

6 часа и половина екран при оставащи 27% батерия и приблизително още 13 часа работа.
   

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)