Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei mate 10 LITE
#76

Аз сега си поръчах Синия вариант с 2 Сим карти за 280 паунда или 616лв. с безплатна доставка. Якото е че има и предна светкавица. Сега ще му поръчвам и там Кълъфчета и Предпазно стъкло. То поне тука са евтини по 1-2 паунда но в БГ са скъпи.
За тези пари телефончето си заслужава. Минавам от LG G3 на Mate 10 Lite.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Аксесоари
#77

Доста сериозен на габарити е телефона. Вчера го поразгледах в техното....Но пък не е толкова широк и се хваща много добре в ръката!!
За мен е супер попадение за тези пари!
Смятам да поръчвам и аз!

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
#78

От вчера съм с този телефон. Единственото което  не ми харесва,  е че в Теленор нямаха протектор и калъф за него. Можеше и в комплекта да сложат поне за първо време да има с какво да се предпази телефона, защото при едно изтърване и красотата отиде... ?. Самия телефон има нещо като скрийн протектор направо монтиран който ще закрепи положението с екрана. Като оставим това на страна  съм много доволен. Преди това бях с едно леново вайб п1. Този е по - лек, с по-голям екран,  а на габарити са едно към едно. А и два пъти повече рам и памет са си доста добре. Батерията държи доста наистина. Има и много функции за оптимизацията и. На първо четене това е телефон който си струва!
#79

Mystery, фабричният протектор на Huawei е много добър. Ако е същият като на моите телефони, след почти година ползване не е "мръднал" и няма следи от употреба. Така, че не бързай да го махаш. Предполагам си решил tempered glass да поставиш? Имай предвид, че няма да обхване целият екран заради 2.5D дизайна.

POCO F5 12/256 GB





#80

(2017-12-06, 15:13:35)mystery_men2 написа:  От вчера съм с този телефон. Единственото което  не ми харесва,  е че в Теленор нямаха протектор и калъф за него. Можеше и в комплекта да сложат поне за първо време да има с какво да се предпази телефона, защото при едно изтърване и красотата отиде... ?. Самия телефон има нещо като скрийн протектор направо монтиран който ще закрепи положението с екрана. Като оставим това на страна  съм много доволен. Преди това бях с едно леново вайб п1. Този е по - лек, с по-голям екран,  а на габарити са едно към едно. А и два пъти повече рам и памет са си доста добре. Батерията държи доста наистина. Има и много функции за оптимизацията и. На първо четене това е телефон който си струва!

Колега , аз го взех от теленор в , и телефона си е  вграден стъклен протектор ! Smile
#81

Абе направи ми впечатление, че е доста лъскав за обикновен пвц протектор. Мерси за инфото колеги. Значи сега ползвам един стар калъф тип джоб от леновото и щом този протектор се оказа от читавите ще имам време да чакам. Мисля да напазарувам от алиекспреса ...
#82

Да колега аз точно от там си поръчах Кълъфче и Протектор, от Алиекспреса.
Незнам кога ще дойде Андроид 8.0 за Mate 10 Lite, мисля че началото на 2018г. трябва да има 8.0 вече за нашия телефон.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


#83

Има ли нещо официално по въпроса за андроид 8 за нашите телефони или това са слухове?
#84

Колеги, кажете нещо за камерата, качете някоя снимка.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


#85

(2017-12-06, 23:48:56)the_brave написа:  Да колега аз точно от там си поръчах Кълъфче и Протектор, от Алиекспреса.
Незнам кога ще дойде Андроид 8.0 за Mate 10 Lite, мисля че началото на 2018г. трябва да има 8.0 вече за нашия телефон.

Кой ти каза колега ?
#86

(2017-12-07, 19:55:30)Ивайло69 написа:  Колеги, кажете нещо за камерата, качете някоя снимка.

Колега няма как да ти постна снимка,  че е много голяма и не ми дава, а няма регистрация никъде и да ти дам линк, но камерата си заслужава - много по-добра от тази 13 мп с която се продават повечето телефони на леново!
#87

Налична е актуализация ОТА.
   

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
#88

Аз го взех за 647лв с 10% отстъпка в Технополис по време на черния петък. В момента там е на 719 лв. Бях си харесал синия цвят, но при тази отстъпка се изкуших да купувам.
Доволен съм от телефона-вече втора седмица го ползвам. Приятно съм изненадан от бързината на сензора за пръстов отпечатък. С допълнителна програма го отклювам и заключвам със сензора.
Видео чипа наистина е слабичък -в теста на 3D в An Tu Tu  бенча осезаемо накъсва на места.
Относно ъпдейтите се надявам да видим още един след Oreo. Все пак модела е края на 2017 и даже трябваше да е с фабрична 8 ца

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

#89

С коя допълнителна програма го заключваш и отключваш?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
#90

(2017-12-07, 16:35:25)mystery_men2 написа:  Има ли нещо официално по въпроса за андроид 8 за нашите телефони или това са слухове?

Орео ще има сигурно пролетта. За след Орео е божа работа. Huawei досега нямат практика за повече от едно обновяване на версията на ОС.

Samsung Galaxy Tab 2 7.0
#91

Колко модела на марката си имал, за да се изказваш толкова категорично? Mate 8 пристигна с Андроид 5, обнови се до 6 и Януари 2017 получи и 7.0. С предходния модел (Mate 7) беше същото само, че с една версия надолу.

POCO F5 12/256 GB





#92

(2017-12-10, 11:40:23)ronnie72 написа:  Колко модела на марката си имал, за да се изказваш толкова категорично? Mate 8 пристигна с Андроид 5, обнови се до 6 и Януари 2017 получи и 7.0. С предходния модел (Mate 7) беше същото само, че с една версия надолу.

За пример Р8 получи 3 версии, докато P8 lite излезе с 5 и все още няма 7 уви и едва ли ще има ... mate 10 и mate 10 pro може,даже е и почти сигурно, че ще получат 3 версии, но нека не забравяме че тук имаме едно LITE в модела... Принципно планират за Р9lite да пунат орео т.е. 3та версия, но още в сферата на слуховете, та ... Няма сигурно с лайт в името ...
#93

Съглесен съм с теб. Но TheOnly1 написа : Huawei нямат практика за повече от едно обновяване на ОС. Така написано се отнася за всички модели на марката, което е далеч от истината.

POCO F5 12/256 GB





#94

(2017-12-09, 23:07:35)BlackBone написа:  С коя допълнителна програма го заключваш и отключваш?

С Fingerprint Quick Actoin. С едно докосване на сензора телефона заспива, а с две докосвания съм задал да изкарва  Power менюто. Има доста разнообразни опции какво да прави при докосване на сензора

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

#95

(2017-12-10, 12:22:24)bodonance написа:   докато P8 lite излезе с 5 и все още няма 7 уви и едва ли ще има ...

Не смесвай нещата- много отдавна китайците си казаха, че п8лайт няма да види 7 понеже има хардуерна несъвместимост. Е, може и да са излъгали за причината обаче казаха "забравете за 7"... А и не забравяй, че п8лайт е много по-ниско поставен модел от п9лайт и п10лайт- няма и логика да го вдигат до 7.0. Дори и това, че все още на дъртия п8лайт му пускат ъпдейти за сигурност е сериозно постижение- сещам се за поне 20 други телефона набор '15г. и стрували повече от китайчето които отдавна са заебани от производителя...
#96

Колеги трябва ли да се правят някакви специални настройки на камерата ?
#97

(2017-12-06, 19:03:49)ronnie72 написа:  Mystery, фабричният протектор на Huawei е много добър. Ако е същият като на моите телефони, след почти година ползване не е "мръднал" и няма следи от употре*а. Така, че не бързай да го махаш. Предполагам си решил tempered glass да поставиш? Имай предвид, че няма да обхване целият екран заради 2.5D дизайна.

+1, фабричният протектор за екран на Huawei наистина е  добър, вече 2 месеца ползвам Honor 8 lite,  
не знам стъкло ли е, фолио ли е, доста е тънък и незабележим, няма следи от надраскване,  изглежда като нов. 


Дайте предложение за качествен прозрачен силиконов гръб Mate 10 LITE, ....надявам се да намеря такъв, който да изравни и скрие търчащата двойна камера.
#98

(2017-12-11, 10:24:07)u-ray написа:  Дайте предложение за качествен прозрачен силиконов гръб Mate 10 LITE, ....надявам се да намеря такъв, който да изравни и скрие търчащата двойна камера.

Аз си поръчах от алиекспреса. На доста  добри цени са, но се чака...
#99

Здравейте , днес сложих 3д стъклен протектор на телефона , дали направих грешка ?

Колеги, от днес и аз съм в клубът на Mate 10 lite. Много добри първи впечатления, идвам от LG g3.


Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)