Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tърся да закупя LG Q6+
#1

Навсякъде в България продават верията с 3РАМ и 32 Хард, явно тазисе внася, но аз искам да си взема с 4 и 64, някаква идея от къде да я намеря и кой я внася.
Като цяло среден(клас) телефон с посредствена камера, но добър дизайн и всичко останало(като исключим че не е с тайп С)...

LG G2; LG Q6, Galaxy S7
Цитирай
Аксесоари
#2

Мислиш ли,че си заслужава?Дори няма пръстов отпечатък и type-c.За тия пари трябва да е обурудван с тия неща без коментар дори.На колко пари си го намерил?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

Ако беше със SD 625 и една идея по-добра камера, да се позамисли човек. Q6 ( 3/32) е около 500 лв. Предполагам, че този ще почва от 550+ лева, което за такъв хардуер не е ОК.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#4

Ами тука в Лондон го има в Ebay за 243 паунда или 530 лева, доставката за Англия е безплатна. То и аз се чудя дали да го взимам. Самите размери са супер много е компактен, но можеше и някои неща да са по-добре както са написали колегите по-нагоре. LG Q6+ е с 64 GB памет и 4GB Ram. За тия пари май е добре.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#5

Пичове, аз си падам супер много по дизайна, после хардуера.
В тоя ред на мисли за последната 1 г. не е излязло нищо стойностно, аз търся малък телефон до 140мм височина ама безрамков в тоя клас е само на Шарп Акуос 2 еди кво си и със кофти и стърчаща камера, на Q6 e по-кофти като качество, но не стърчи поне, и е LG позната марка, че с Шарп-а малко си като в Тихия океан...
Колко и да си говорим разликата между този и флагмански процесор се усеща ако играеш игри..., е аз не играя, но пък искам да си накача 1 камара приложения поне 4, даже 5 навигации примерно и т.н.,
А който не го е виждал не знае какво значи дизайн, УНИКАЛЕН...., 142,5мм, малко голям но пък 5,5 инча поне, всички безрамкови са 5,7 или 6(и десет) инча, големи, а аз не искам голяма лопата, искам малък телефон до 140 мм, даже ако може 135мм или 130 и на 4,8 или 5 инча, но пък безрамков и хубав на дизайн.
Ако е флагман супер(ще го платя веднага, ама пусти не правят малки а само големи, освен Сони с модела компак но той е дизайн от преди 7г., те само железото сменят, всичко изглежда еднакво при тях), ако не е здраве, но да е с 64 щото съм наясно че с този процесор 3 ли 4 РАМ нямат голямо значение, но хард 64 в сравнение с 32 е нещо съсвсем различно...
И така искам красиво малко телефонче като Q6...

LG G2; LG Q6, Galaxy S7
Цитирай
#6

Всеки ден излизат нови модели телефони които са супер на параметри и цена като: Huawei Mate 10 lite, Oukitel Mix2, Oukitel K8000, Vkworld S8,
но нито един няма такива малки размери като LG Q6. По удобен е за в джоба и на много други места.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#7

Е купих го още миналата седмица с 3 рам, не съжалявам, хубаво телефонче, но много се хлъзга.
Не го ползвам още, но ми се струва фържеливо

LG G2; LG Q6, Galaxy S7
Цитирай
#8

Дай повече инфо,предполагам си имал време да го разцъкаш.С какви впечатления си до момента?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#9

Кофти...

1. Няма Подсветка на предния панел за пропуснати индикации
2. Пързаля се много
3. не може да се ползва този екран 2:1 (или 18:9) в приложенията, тубата и почти никъде, истината е в 16:9 Е може и да ги оправят нещата, нооо засега е кофти.
4. Евтина пласмаса на пипане, като цяло нищо особено на камера, не е интуитивен като G2-kata.
5. От днес при всяко обаждане по подразбиране ми се активира високоговорителя и трябва 2 пъти да цъкна за да мина на нормален разговор. И при блутут е така, рестарта не го оправя...

Иначе се държи стабилно като бързодействие и батерия(все пак е нова)
Дано да съм бил полезен!

LG G2; LG Q6, Galaxy S7
Цитирай
#10

Отначало те попитах,дали си заслужава според теб.Защото според мен НЕ си заслужава този телефон.Навсякъде пишат,че пластмасата му на гърба е кофти.Общо взето един красив дисплей има и до там.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#11

Да, с не особено тънки рамки, за парите и марката общо взето си заслужава, вече е 400лв. Като взема предвид че не играя игри, разликата с някой флагман ще е несъществена.

П. П. Оправих това с високоговорителя, оказа се функция на една друга програма.


Изпратено от моят LG-M700 с помощта на Tapatalk

LG G2; LG Q6, Galaxy S7
Цитирай
#12

6м. вече с телефона и свикнах, държи се перфектно, чупих 3 протектора и веднъж дисплей Big Grin (цената е 180лв.).
От компанията замислят и LG Q7, макар екрана да продължава на расте, не изглежда драстично по-голям, но има миналогодишен топ-процесор и водоустойчивост, изглежда супер, но ще видим дали ще го направят все пак накрая.
https://www.youtube.com/watch?v=PejSl2drCLk

LG G2; LG Q6, Galaxy S7
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)