Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S7 Edge VS G6 VS P10 VS вие предложете
#1

Здравейте,
дойде момента да сменя телефона си, но с него заминава и моя любим Ipod, с който слушах музика. Тука и идва моята голяма дилема - "Кой телефон да избера като държа на камера,звук ( за слушалки става въпрос, а не говорители) и батерия на телефона? " .
Моля като пишете категорично за някой телефон да казвате защо и в коя от важните функции превъзхожда другите.
Цитирай
Аксесоари
#2

Г6- има вграден усилвател, добра камера, направен от премиум матеряли, водоустойчив. Редовно правя 5-5.30ч СОТ на 4g при 100% яркост на дисплея.
За другите не знам. Не съм ги имал

Samsung S23+
Цитирай
#3

Samsung Galaxy S7 Edge според мене е най-добър, но е по-стар и от другите 2, което значи, че ще получи с 1 ъпдейт по-малко. Най-добър според мене е, че характеристиките са му топ и е с Edge дисплей и според мене няма да сгрешиш ако го вземеш.
LG G6 e хубав, нов модел е, но е със стари компоненти и има компромиси, а за флагман е недопустимо, не че няма да ти върши работа, но аз не бих си взел телефон с компромиси.
Huawei P10 и той става, но според мене ги виж в магазина и прецени там. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

Ако държиш на добра батерия, не гледай P10.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай
#5

Аз по принцип съм фен на Huawei, но много плюят батерията на P10. LG G6 виждам, че за звук е добър и според мен по-малко чуплив, като е с нормален дисплей.S7 пък е с по-добра камера от G6, но пък е по-стар и не съм сигурен в звука му.Според мен и да не получи официален ъпдейт , пак ще може се свали новата версия, която ще е 8.1 или 9.0, но няма да е официална. Все пак с S8 са много близки като конфигурация.
Цитирай
#6

S7 edge ми се струва най-удачният избор.
Цитирай
#7

(2017-10-17, 14:21:07)hazART написа:  Samsung Galaxy S7 Edge според мене е най-добър, но е по-стар и от другите 2, което значи, че ще получи с 1 ъпдейт по-малко. Най-добър според мене е, че характеристиките са му топ и е с Edge дисплей и според мене няма да сгрешиш ако го вземеш.
LG G6 e хубав, нов модел е, но е със стари компоненти и има компромиси, а за флагман е недопустимо, не че няма да ти върши работа, но аз не бих си взел телефон с компромиси.
Huawei P10 и той става, но според мене ги виж в магазина и прецени там. Big Grin

Освен камерата, която в про режим дори тази на S8 не може да я стигне ако поне малко чаткаш от фотография, кое друго е по-старо от на S7 Edge?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#8
Information 

Бих взел Г6 защото е най-нов модел,новия дизайн ти гарантира 2 години душевен кеф като го гледаш,а не като погледнеш догодина някой другар с телефон за 300 лв с красивия дизайн и да те е яд че твоя е с рамките и няма да ти е густо.Защото след година дори и телефоните от 300 лв нагоре ще са безрамкови ,такава е тенденцията
Цитирай
#9

(2017-10-17, 22:45:23)vargala81 написа:  Освен камерата, която в про режим дори тази на S8 не може да я стигне ако поне малко чаткаш от фотография, кое друго е по-старо от на S7 Edge?

Покрай снимките, които гледам в нета, LG G6 има много шум или се бъркам....Тоест в про режим , ако знаеш какво правиш или се учиш ще ти развърже ръчичките ?
Цитирай
#10

Мисля,че той пише за камерата на Samsung Galaxy S7 Edge.
Цитирай
#11

Аз бих избрал s7 edge, защото съм имал този телефон и е просто чудесен откъм камера, музика през слушалки, екран, добра изработка, бързина на системата и също така много лесно се продава след време, Самсунзите имат чудесен пазар.

Да не забравяме и компактният размер, и Лг г6 има компактни размери, но аз винаги мисля после как и да го продам лесно, а Самсунг е най-продаваем от всички Андроиди.
Олед екрана му е чудесен, с як тапет телефончето изглежда просто невероятно

Имах го година и не лагна нито веднъж, само имах малко проблеми с греене при по-тежки игри, но с роот и смяна на кернела стана доста студен и приятен при играSmile
Успех.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#12

@vargala каквото и да го оправдаваш, кой би предпочел телефон с стари характеристики, пред такъв с нови. То Samsung Galaxy S7 Edge е по-хубав от LG G6, та какво говорим за Samsung Galaxy S8, ти защо си с Huawei, а не с LG.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#13

(2017-10-18, 15:55:53)hazART написа:  @vargala каквото и да го оправдаваш, кой би предпочел телефон с стари характеристики, пред такъв с нови. То Samsung Galaxy S7 Edge е по-хубав от LG G6, та какво говорим за Samsung Galaxy S8, ти защо си с Huawei, а не с LG.

Ти поне да ги имаше и двата да изказваш мнение пък то..чешене на пръсти  Rofl_mini
Според мненията ти тук изглежда си минал през всичко на пазара..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#14

То по тая логика, дай да не коментираме коли и мотори, че сме ги имали. Big Grin
Не се сърди, просто така мисла, не съм казал, че LG G6 е лош телефон, просто се изгавриха с него.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#15

(2017-10-18, 15:55:53)hazART написа:  @vargala каквото и да го оправдаваш, кой би предпочел телефон с стари характеристики, пред такъв с нови. То Samsung Galaxy S7 Edge е по-хубав от LG G6, та какво говорим за Samsung Galaxy S8, ти защо си с Huawei, а не с LG.

S7 Edge е с нови характеристики? Не знаех! Защо съм с Huawei ли, защото V20 не се предлагаше в България от нормалните магазини, а G5 ми е с прекалено малък екран и като цяло не ме кефи. G6 още не беше представен, а и екранчето макар да е 5.7, е по-малък от този на V10 с който бях преди това. Общо взето само батерията на S7 Edge ме кефи повече от тази на G6, но бих я прежалил защото не ме кефят извитите екрани.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#16

Да LG G6 вместо да е с таз годишните характеристики, някои части са от миналата година, ако това го смяташ за +, само и само да защитаваш LG добре. И къде съм написъл,че точно Samsung Galaxy S7 Edge е с нови характеристики, просто ти дадох пример, че според мене той е по-хубав от LG G6, а какво остава за Samsung Galaxy S8.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#17

"@vargala каквото и да го оправдаваш, кой би предпочел телефон с стари характеристики, пред такъв с нови."
Тук става въпрос за 2 телефона със сходни характеристики, но единия е излязъл година по-късно и е нов модел, но на цената на стария Самсунг. Тъй, че тук трябва да се гледат дизайн, батерия, екран, качество на музика "през слушалки" и въобще нещата, които на куповача му са най-важни. А не само защото не е с таз годишен хардуер и да го отхвърляме. Пак повтарям, G6 е с миналогодишен хардуер, но и е на цената на миналогодишния S7 Edge, който също е с миналогодишен хардуер.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#18

Аз до колкото гледах LG от тези , дори май и от S8, вади най-добрия звук от слушалки.
Цитирай
#19

Между S7 edge и LG G6 който и да избере човека, ще му свършат перфектна работа.
P10 оплакват от слаба батерия.

Мен лично каквото не ми харесва в Хуавей е, че пазара им е 0 при втора ръка, няма разкраване това животно, даваш 1000 кинта и гледаш как цената му се срива, а после при продажба си гризеш ноктите.
Второ нещо което ме издразни е, че нямат фабрична своя клавиатура, поне при Мейта така беше, тези от Гугъл са ми доста неудобни, на Самсунг и на Лг фабричните са страхотни- може човека да ползва някоя от маркета, но все пак да го има впредвидSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#20

Май ще е LG G6, сега трябва се занимавам с тея идиоти от Mtel,които май го нямат пак в наличност...Аз ще го взимам в средата на декември ама май е време от сега да ги започвам.
Цитирай
#21

(2017-10-18, 18:09:14)hazART написа:  То по тая логика, дай да не коментираме коли и мотори, че сме ги имали. Big Grin
Не се сърди, просто така мисла, не съм казал, че LG G6 е лош телефон, просто се изгавриха с него.

Ти така мислиш,но не говориш от първа ръка а от клипове в ютуб Big Grin.Не че нещо,но не мисля че твоите мнения трябва да се вземат под внимание,да не говорим че сигурно не си докосвал G6 до сега.До сега едно твое обективно мнение от личен опит не съм видял.Лично аз преди да си го купя съм имал достатъчно време да го видя що за стока е и повярвай ми телефона е много много стабилен.Така че мнението е като задните части,всеки си го има..няма нищо лошо,но поне да бъде обективно,нали ме разбираш.Той и P10 е със миналогодишен процесор,но това не му пречи да работи стабилно,нали?Примерно само.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#22

LG G6 съм го гледал на живо споко, ми не е нищо особено още си е с бледи цветове, макар, че се подобравят с всеки следващ модел. И какъв е смисъла да го имам, че да го коментирам, или всички трябва да го имаме, че да го коментираме, пак ти казвам не се сърди, и другото нещо, което не ми хареса е наблъсканите настройки, по-трудно се ориентираш, нещо като при Huawei, докато при SONY, Samsung, HTC и iPhone не е така.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#23

(2017-10-19, 16:04:16)hazART написа:  LG G6 съм го гледал на живо споко, ми не е нищо особено още си е с бледи цветове, макар, че се подобравят с всеки следващ модел. И какъв е смисъла да го имам, че да го коментирам, или всички трябва да го имаме, че да го коментираме, пак ти казвам не се сърди, и другото нещо, което не ми хареса е наблъсканите настройки, по-трудно се ориентираш, нещо като при Huawei, докато при SONY, Samsung, HTC и iPhone не е така.

След малко пак мини през темата да хейтваш.Да знам,А5-цата и всичко на Самсунг е по-добро ..Докато не почне да лагва след няколко дена и видиш какъв скапан рам мениджмънт има.
Щом трудно се ориентираш в менюто на телефона ми е ясно какъв смартфон гуру си.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#24

Аз съм бил с Samsung, ZTE и Huawei, като преди това съм бил с Ipod Touch( същото като Iphone 2-3 ) и никога не съм се ориентирал трудно. Сигурно мъгълите се ориентират трудно Smile
Цитирай
#25

@veso просто е направено тъпо, с много настройки и глупости, абе с 1 дума е претруфено, докато при другите марки, където написах не е така, и не, не е ми трудно, просто е отблъсващо, а това че на тебе интелекта си го определяш спрямо как използваш телефона си е твой проблем.
Разбирай същественото и не чети през редовете.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)