Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сериозен проблем с Lenovo p70
#1

Имам доста серриозен проблем с p70, не мога да го свържа с компа, телефона не пали. При свързване изкарва съобщение за неразпознато устройство, имам всичко, което е необходимо инсталирано на компютъра, при свърз ване на друг тенефон всичко е на ред. Този е блокиран три опит за флашване на ROM от вутрешната паамет. При опит за '' HARD RESET" менюто излиза, стартира логото и след маалко гасне. Имам ''flashtool'' и всичко,което е необходимо но нищо не става. Има ли някаква надежда или да се откажа? За пръв път се сблъсквам с този проблем.

   
Цитирай
Аксесоари
#2

Задръж трите бутона докато е включен в компа/около 1 минута/.Ако не,пробвай всякакви комбинации.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#3

(2017-10-17, 18:51:57)gipso написа:  Задръж трите бутона докато е включен в компа/около 1 минута/.Ако не,пробвай всякакви комбинации.

Не става.
Цитирай
#4

Имах същият проблем преди и с постоянно натискане на бутоните захапа,незнам какво да ти кажа!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#5

При мен се получи така при неправилно инсталиран vcom драйвер за флашване с флаштула. Тогава разбрах, че трябва поне веднъж да се свързва работещ телефон, за да го намери компа и да си качи драйвера както трябва. Аз си реших проблема като закачих тела на един познат и след това вече и моя тръгна и го флаш ах със нов ром.
Цитирай
#6

Със сигурностми работят драйверите и ''флаштула'' защото това не е първият Lenovo p70, който закачам за връщане в 4.4 така, че проблема е в телефона и не знам как да го излъжа.

При свързване с натиснати бутони трограмата тръгва, но зарежда само до червеното, и до там спира не може да зареди софтуера


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#7

Задай му Download Upgrade,може да захапе.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#8

Каква грешка ти дава флаш-тула,след като зареди боот-лаудера(червената лента)?Ако е нещо от рода на "...няма свободно място.." - паметта е заминала.
Цитирай
#9

(2017-10-18, 06:24:55)vertexe написа:  Каква грешка ти дава флаш-тула,след като зареди боот-лаудера(червената лента)?Ако е нещо от рода на "...няма свободно място.." - паметта е заминала.

Не ми дава грешка, поне няма известие, изпълва червената лента и не продължава.
Цитирай
#10

Може да опиташ да изтеглиш друг ром и да пробваш него да инсталираш.

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#11

Като гледам снимката от първи пост, ползваш Windows 10. И аз съм с 10-ката и посмъртно не успях да накарам "флаштула" да заработи. Инсталирах какви ли не драйвери - не, не и не. Като го включа с кабела към компютъра (телефона е изключен разбира се, според изискванията) и започва да се зарежда батерията. Преди съм го връщал Андроида от 5.1 на версия 4.4.4, но от Windows 7. Сега със същите драйвери не иска. Както и с още 100 други разновидности от къде ли не. Исках да пробвам да инсталирам Андроид 6.0. Бях изтеглил всичко необходимо, но.....греда.....с тъпите драйвери. И продължавам да си стоя на 5.1.....не, че се оплаквам от тая версия.
Цитирай
#12

(2017-10-18, 15:48:39)mario1961 написа:  Като гледам снимката от първи пост, ползваш Windows 10. И аз съм с 10-ката и посмъртно не успях да накарам "флаштула" да заработи. Инсталирах какви ли не драйвери - не, не и не. Като го включа с кабела към компютъра (телефона е изключен разбира се, според изискванията) и започва да се зарежда батерията. Преди съм го връщал Андроида от 5.1 на версия 4.4.4, но от Windows 7. Сега със същите драйвери не иска. Както и с още 100 други разновидности от къде ли не. Исках да пробвам да инсталирам Андроид 6.0. Бях изтеглил всичко необходимо, но.....греда.....с тъпите драйвери. И продължавам да си стоя на 5.1.....не, че се оплаквам от тая версия.

Да наистина съм с Windows 10, но гаранция всичко си му работо защото до сега през него са минали други 3 такива телефони без никакъв проблем. Програмата си тръгва при натискане на трите бутона или само за намаляване на звука защото в случая той върши работа, та зарежда до напълвате на червената лента, брояча продулжава да си брои, но без никакво развитие. Пробвах и с друг ROM никаква разлика. Може би трябва да се пробва с друга програма. Благодаря ви за отзивите!!

Колеги телефона оживя, оказа се хардуерен проблем, малката платка с usb порта след смяна всичко си дойде на мястото. Благодаря на всички отзовали се за помощта!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)