Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC обяви флагмана U11+ с намалени рамки и дисплей 18:9
#1

ЪПДЕЙТ:

[Изображение: htc-u11-plus-500x432.jpg]


Не беше тайна, че HTC се готви днес да обяви своя нов флагман. Това вече е факт и на бял свят идва HTC U11+, който представлява доста ъпдейтната версия на U11, с 6-инчов 18:9 екран, голяма батерия и възможно най-модерния дизайн, който HTC може да предложи...

Към цялата статия -->

-


[Изображение: htc-u11-test-500x282.jpg]


Преди няколко дни изтече покана за събитие на HTC, което ще се състои на 2 Ноември в централата на компанията в Тайпей. Предполага се, че това ще е вариант на модела U11 с някои подобрени характеристики, вероятно става дума за HTC U11 Plus...

Към цялата статия -->

-
Цитирай
Аксесоари
#2

Не знам защо въобще трябва да се коментират тея недоносчета...
Цитирай
#3

Нещо полезно имаш ли да кажеш или минаваш да похейтиш!?

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#4

(2017-10-19, 10:51:59)gsm написа:  Не знам защо въобще трябва да се коментират тея недоносчета...

Защото съществуват. Който го интересува, ще коментира. Опрял ли ти е някой нож на гърлото да го правиш?
Цитирай
#5

(2017-10-19, 10:51:59)gsm написа:  Не знам защо въобще трябва да се коментират тея недоносчета...

Говориш глупотевини   Tongue
Цитирай
#6

Аз нали пуснах новина преди няколко седмици ето я темата : https://forum.androidbg.com/showthread.php

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#7

Характеристиките на модела  по evleaks

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#8

HTC U11 Plus & Life:

 
Цитирай
#9

[Изображение: htc-u11-plus-500x432.jpg]


Не беше тайна, че HTC се готви днес да обяви своя нов флагман. Това вече е факт и на бял свят идва HTC U11+, който представлява доста ъпдейтната версия на U11, с 6-инчов 18:9 екран, голяма батерия и възможно най-модерния дизайн, който HTC може да предложи...

Към цялата статия -->

-
Цитирай
#10

HTC представи и HTC U11 Life, който е позициониран в средния клас, но е с Android One, което значи, че ще има много и бързи ъпдейти. HTC U11+ е перфектен, но и с него HTC ще се въздигнат, но поне се опитват.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#11

Интересно,дали ще ползва същия или подобен алгоритъм за обработка на снимките, както Гугъл, за да компенсира модата с втората камера.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#12

U11 се справя много добре със снимките, би трябвало този поне да е на същото ниво.
Цитирай
#13

Ей това вече наистина ме замисля. Страхотен телефон ще е...

Изпратено от моят Moto Z Play с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

Той, че телефона е хубав е ясно, но хората вече са забравили HTC и тука си личи, вместо да има няколко страници, то има няколко мнения. Cool

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#15

Много добро телефонче, и мен ме разколебава нещо.....

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#16

Мен ама въобще не ме разколебава ,ама лошото е ,че У 11 е още пресен в ръцете ми? за хората който се чудят не го мислете ХТЦ си е ХТЦ перфектна машинка ???
Цитирай
#17

Да, така е, но преди години, сега вече - не.

 
Цитирай
#18

(2017-11-02, 21:51:47)NoMaD написа:  Да, така е, но преди години, сега вече - не.

Сега вече не какво? Обясни.
Цитирай
#19

Боби остави ги да си приказват, аз вече 10 години карам безаварийно с HTC. Последния преди у 11-та-М9 за двете години ползване веднъж не е забил и продължава да служи в ръцете на малкия , а у11 + кърти- перфектно аудио,видео, камера и вече с тънки рамки??? за сенса няма да коментирам този който не е ползвал хтц няма как да разбере.
Цитирай
#20

Някои хора говорят големи глупости. Това, че на компанията им куцат някои от отделите и в общи линии са на загуба...изобщо не означава че телефоните са им лоши. Дори нищо общо няма. Има много други фактори, които да генерират тези загуби.

Телефона е супер.

Между другото, ако помните Пиксел 2 в началото трябваше да има 3 варианта. Единия от тях "muskie" обаче отпадна в последния момент. Е, всичи медии твърдят, че всъщност HTC U11+ e muskie, който в крайна сметка излиза под бранда на HTC.
Цитирай
#21

Много добър телефон,това вече ми привлича вниманието.Харесвам HTC от време оно,ползвал съм техни апарати и не съм бил разочарован.Но защо махат жака за слушалки???Най-голямата глупост!Имах Moto Z,който нямаше жак,но беше АДСКИ тънък и това до някъде се приема.Но телефон дебел 8,5 мм да няма жак за слушалки НЕ ГО РАЗБИРАМ!

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#22

Е вкарали са по-голяма батерия почти 4к mah

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#23

(2017-11-03, 05:58:53)bobytsekov написа:  Сега вече не какво? Обясни.
Няма да бъда разбран от човек, който всяка година гледа да е с последния флагман на HTC, така че и обяснение едва ли ще има.

 
Цитирай
#24

Аз ще се опитам да те разбера, а и други хора, та давай, обясни що пък е толко зле тва хтц.....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#25

(2017-11-03, 11:29:28)vlaf написа:  Аз ще се опитам да те разбера, а и други хора, та давай, обясни що пък е толко зле тва хтц.....
Какво да давам, да оспамвам темата ли? Тя не е за това, така че - не, благодаря.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)