Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC обяви флагмана U11+ с намалени рамки и дисплей 18:9
#26

След като не искаш да спамиш защо го правиш?И аз не те разбрах, макар че не си взимам всяка година последния модел на HTC.Иначе, на мен ми допада много този модел.Ако сега си взимах телефон щеше да е този.
Цитирай
Аксесоари
#27

И аз съм любопитен колега, обясни ни защо хтц са зле?
Цитирай
#28

Приключваме вече с това!
Ще помоля, от тук нататък, всеки който изказва мнение за телефона, било то добро или лошо, просто да се обоснове, за да не се получава излишен спам.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#29

2-та стокови тапета на HTC U11+

http://www.themefoxx.com/wp-content/uplo...pers-1.jpg
http://www.themefoxx.com/wp-content/uplo...pers-2.jpg
Цитирай
#30

(2017-11-03, 08:56:20)GH0STFACE написа:  Между другото, ако помните Пиксел 2 в началото трябваше да има 3 варианта. Единия от тях "muskie" обаче отпадна в последния момент. Е, всичи медии твърдят, че всъщност HTC U11+ e muskie, който в крайна сметка излиза под бранда на HTC.

Безкрайно странно ми е решението на Google да изберат варианта на LG, пред този на htc. Ок, с по-малки (и май неравномерни) безели е, но U11+ е в пъти по-красив от където и да го погледнеш....

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#31

HTC бавно, но славно ще се завърнат в играта. 700 лири ще бъде 6/128 версията в Англия. Доста добре позициониран, поне според мен. Тъкмо ми хареса и ме грабна Mate 10 Pro и сега излезе това HTC.. Вече е потвърдено, че Мейт-а ще се появи в България, но се надявам и HTC-то да цъфне по операторите.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#32

Ще цъфне в Европа със сигурност, той към този пазар е насочен и към азиатския разбира се, но виж на щатския не, за да не пречи на пиксел 2xl SmileSmile засега поне Smile
Цитирай
#33

За азия ще е само с 4 гъби рам, а само за европа 6 гъби това го четох в андроид полиис

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#34

Няма ли вече да го пускат при операторите?Някой с информация?

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#35

По последни данни на този етап няма да се предлага от операторите в Европа. Само от официалния магазин на HTC или други източници.
Цитирай
#36

Вече го има в технополис телефона 4 гъби рам 64-ка ако някой иска да го види. Аз го разгледах вече цената му е 1499 лв

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#37

(2018-02-03, 17:30:17)Gosho223 написа:  Вече го има в технополис телефона 4 гъби рам 64-ка ако някой иска да го види. Аз го разгледах вече цената му е 1499 лв

В сайта на технополис е 6/128. ^^

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#38

Не съм го гледал на бележката пишеше 4/64

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#39

Всичко, което не е на добри цени, се крие от сайта на Технополис. Не се учудвайте.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)