Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus5T представен на 16.11.17
#26

Само за 1 година ще копират дизайна на Apple и на Samsung. От това по-"оригинално" дъно надали могат да стигнат...

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Аксесоари
#27

Колко пъти съм чел - "искаше ми се моя Самсунг да е с чист Андроид, но и същия хардуер". Сега не били оригинални... обаче Самсунг или ЛГ копират отпред и това ли е най-важното...

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
#28

(2017-10-31, 12:01:16)asbozh написа:  "искаше ми се моя Самсунг да е с чист Андроид, но и същия хардуер". 

Колега, как прочете горното като "иска ми се копие на Самсунг с нещо, което прилича на чист Андроид, ама не е"? Защото 1+ нито има същия хардуер като флагманите на Самсунг, нито има чист Андроид...

Cognosce te ipsum!
#29

@kayovas коментара ми не беше насочен лично към теб или към последния ти пост (иначе щеше да бъде цитиран). Всеки си решава сам за себе си, но според мен много незаслужен хейт получава този телефон.

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
#30

@asbozh, критиката е заслужена, защото минават в ценови клас, в който копирането на дизайн не е сериозно. Както писах по-рано, единственото оправдание за вдигането на цените им е, че всички други вдигат цените.

Cognosce te ipsum!
#31

Аз ли нещо не съм видял или разбрал ,но кое точно копират сега с това показано на рендерите?

[Изображение: 21693249.jpg]
#32

Може би имат предвид, че копира Oppo R11s и Vivo X20 и съответно нямат харч за разработки на дизайна. Оттук би следвало, цената на устройството да е по-ниска от на останалите, защото не са правили разход (кой знае какъв) за дизайнерството...
#33

При това положение по-добрият избор не е ли Oppo R11s и Vivo X20 тогава?

 
#34

Ако не те притесняват по-слабите характеристики от мид-рейндж есетство....
#35

OnePlus 5T ще запази жака за слушалки.
https://www.gsmarena.com/oneplus_5t_will...-28039.php

POCO F5 12/256 GB





#36

OnePlus 5T лийковете до момента. Може би ще бъде обявен в New York

[Изображение: OnePlus-5T-concept-11_0.png]


В момента една от най-дискутираните теми в смартфон средите е OnePlus 5T. Ежедневно се появяват лийкове и слухове за предстоящото устройство на китайците, като обявяването на телефона изглежда е близко. Това, което е потвърдено със сигурност и името на модела, 5T. Преди няколко дни twitter акаунта на OnePlus публикува снимка на OnePlus 5 сложен върху 5T - 5Tacked (бел.ред Stacked - Натрупани)...

Към цялата статия -->

-
#37

Премиерата на OnePlus 5T ще бъде на 16 ноември в Ню Йорк:

 
#38

...и във връзка с горното, OP организират игра с 3-ма печеливши: Самолетни билети, нощувки и присъствие на събитието в Ню Йорк за 2-ма (вие +1)

https://forums.oneplus.net/threads/conte...ty.674503/
#39


Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
#40

OnePlus май повече няма да му изпращат на този ютюбър телефони за ънбоксинг. ;д

Huawei Mate 10 Pro
#41

Не виждам нищо лошо в това. Допълнителната информация никога не е била в повече.

 
#42

Най- разочарован съм че отново не заложиха на Quad HD екран и не използват wide angle вместо telephoto втора камера. Определено ако се запази този начин на действие бих преминал вместо на Oneplus 6 на някое LG и без тва цените още малко и ще се изравнят.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

#43

Livestream:


#44

Предполагам че на презентъра им е станало доста тъпо когато след първото премиерно видео излезе и попита какво мислят всички нямаше никаква реакция. След това попита дали не е красив и отново имаше гробна тишина.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
#45

Принципно вървят в добра посока, но по-скоро ще видим нещо впечатляващо с 6та, не и тук. Ако там не преминат на Quad HD и водоустойчивост ще премина на друга марка

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

#46

Нищо ново спрямо сегашните флагмани, даже са изкопирали бутона на Apple за звук и без звук. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#47

ОMG тоя "бутон" го има още от Oneplus 2

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

#48

Такаааааа! Понеже на феновете на "премиум" марките и защитници на тезата, че е нормална цена 2000 лв. за флагман им трябва оправдание, че може да има телефон с топхардуер ина цена 500 долара сега стана копиран телефона. Ми не е никак лош. Има си всичко, като топхардуер, вероятно и софтуера ще е на ниво, като предните модели и е на прилична цена - добър е.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
#49

Супер телефонче

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
#50

Добре де само на мен ли не ми харесва тая "нова мода" с новите продълговати и огромни 2:1 дисплей ? Да супер е примерно, че на мястото на 5.5" се побират вече 6", но това ми е прекалено и адски неудобно. Максимума е 5.5" за що годе комфортно ползване, после почва преплитане на пръсти и т.н.
Окей да е безрамков, айде да е 2:1 но да е 5.1-5.5" макс и така хем ще сме модерни, хем ще имаме едно наистина удобно за ползване устройство.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)