Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отключване на S7 ейдж.
#1

S7 ейдж е на колега. Работел в Германия, не му платили и лепнал апарата на шефа си  Big Grin Big Grin Big Grin .  Уж го продава. Влезнах в рековъри меню - фактори ресет и кеш ресет. При пускане иска Gmail. Има ли начин да се подкара? То тая защита като на Айфон. Да го купувам ли или да не се набутвам?  Има ли откючване това животно?

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай
Аксесоари
#2

Купуваш краден телефон, изобщо не си струва. Когато не знаеш, че е краден е по-добре..
Това, което можеш да направиш, но не знам дали ще стане е да го руутнеш с odin. Когато прави първото стартиране телефона веднага да влезеш в рековъри. Да си качил примерно на една карта памет някой къстъм ром и да го инсталираш. След това може би има вероятност да го подкараш, но не съм сигурен, само клони към вероятното.
Цитирай
#3

Ако не стартира телефона и не му включиш ОЕМ няма да можеш да го рутнеш ....

Има лесно отключване като му върнеш андроид 6 , но тук е въпроса, че искаш от Форума някой да ти помогне в незаконно начинание. Да предположим, че го отключиш, а то е лесно както споменах после ще трябва IMEI и SN да сменяш там е трудното и е незаконно и всеки помогнал носи отговорност... После със сигурност Полиция ще го търси и ако е със старите номера ще дойдат точно където е телефона в диаметър от половин метър. Предлагам ти изобщо да не се занимаваш с такива версии на продажби. Другото важно нещо което искам да кажа под секрет България е под черен списък към операторите и ако е от Германия спокойно можеш да го ползваш в БГ и обратното. Аз, ако бях на теб нямаше да се занимавам Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

БЛАГОДАРЯ за съветите. Отказах се. Аз имам телефони и то все читави. Просто ми се играеше и с S7 edge. Просто явно колегата е кокошкар. Казвам му "давам ти LG G Flex2 без забележка на 4 месеца + 70-100лв" впредвид, че незнам дали ще мога до го отключа.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)