Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смартфон до 500лв.
#1

Имам LG G3 (версията с 2гб рам) и съм доста доволен, но вече лагва прекалено много. Камерата зарежда по 10тина секунди преди да се отвори, разни приложения постоянно спират и т.н. Реших да го сменя, бюджета ми е около 500лв. Искам смартфон с хубав екран, голям дисплей (нещо от рода на G3, може и по-голям), повече рам и прилична камера. Батерията не е болка за умиране, тъй като съм свикнал да зареждам телефона по един път през деня и през нощта. Предпочитам по-изчистените версии на андроид, но стига да си заслужава като характеристики съм склонен да размисля.
Цитирай
Аксесоари
#2

Вземи си като моя.Ще ти даде даже повече от това което искаш...

Sent from my XT1572 using Tapatalk
Цитирай
#3

Xiaomi Mi Max 2 . Xiaomi Redmi Note 4
Цитирай
#4

Около тази цена, с изчистен андроид и прилична камера в момента са Motorola X Style и Xiaomi Mi A1. Като най-добро съотношение цена/качество/параметри с малък компромис по отношение на чистия андроид и камерата - Xiaomi Redmi Note 4.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#5

Подкрепям колегата за Сияомитата
Цитирай
#6

Nokia 6 е с чист Android, Motorola Moto G5 Plus, Samsung Galaxy A5 2017 не е с чист Android, но и той става, Huawei P10 Lite също.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#7

G5 Plus е 600 лева; А5 минава 650 лв. Не се вписват в бюджета на колегата. Това по магазини цени. Всъщност откъде ще купуваш SOUL - техновериги, оператор, олх ???

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#8

1+
за Xiaomi Mi A1 и за Xiaomi Mi Max 2.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#9

J7 2017 също не е лош

Sony Xperia X Compact - Universe black
Sony Xperia XA1 - white удавен

Цитирай
#10

Телефона нямам претенции от къде ще е, но няма да е втора употреба. Имам договор към Теленор, който изтича в края на годината и мисля да мина към Виваком, така че може от там да го взема, но може и онлайн да го поръчам. За Xiaomi-тата като им погледнах спецификациите в gsmarena изглеждат много добре, но в коментарите само се оплакват, че посещавали сервизите през седмица. Как стоят нещата, наистина ли има толкова 'нечитави' бройки.
Цитирай
#11

Аз съм си харесал този: XIAOMI REDMI 4X DUAL, 64GB, OCTA-CORE, 5.0 INCH, 4GB BLACK, за 349 лв. Добър ли е?  Най-вероятно ще го взема по-късно за Коледен подарък.
Цитирай
#12

Tummenupp Супер е

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#13

За сега съм се спрял на Moto G5 Plus, Xiaomi Redmi Note 4 и LG G5. Доволен съм от LG, а и все пак последния е бивш флагман, та може би за това клоня към него, но се търся по-обективно мнение.
Цитирай
#14

Взимай Redmi Note 4 и бягай далече от G5. Казвам го като фен на LG. Ако пък ти харесва G5, слагай веднъж батерията и по възможност не я вади ако не се налага. За модули не си и помисляй.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#15

Какво ще кажеш за 498 лв.: LG Nexus 5X ?

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#16

(2017-10-22, 10:29:45)SOUL написа:  ... За Xiaomi-тата като им погледнах спецификациите в gsmarena изглеждат много добре, но в коментарите само се оплакват, че посещавали сервизите през седмица. Как стоят нещата, наистина ли има толкова 'нечитави' бройки.
От 3 години ползвам марката, до сервиз още не съм стигнал.

@SOUL, и аз съм за Xiaomi Mi A1. Вече се предлагат и в техноверигите на цена около 540 лв.

 
Цитирай
#17

+1 за Xiaomi

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#18

(2017-10-22, 13:55:15)vargala81 написа:  Взимай Redmi Note 4 и бягай далече от G5. Казвам го като фен на LG. Ако пък ти харесва G5, слагай веднъж батерията и по възможност не я вади ако не се налага. За модули не си и помисляй.

LG G5 е "провал",но е бивш флагман и ако наистина не вади батерията ще е много доволен.Камера,дисплей,звук..всичко си му е абсолютно наред и то доста над останалите изброени.Дори няма място за сравнение.Отделно не е със детски процесор,доста добре си се представя SD820,две камери на гърба,IR blaster,Type-C.Само не съм сигурен батерията как ще се справя,но виждам че няма проблем телефона да се зарежда през деня поне по 1 път.Нека да сме честни,LG-то размазва горните 2 телефона почти по всички параграфи само без батерията.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#19

Взимай Xiaomi Mi A1 с двойна прилична камера,добър процесор,4гб рам и 64гб вградена,с изчистен андроид предполага се по-плавна работа със самото устройство.Нито един друг смартфон не може до тази цена да ти предложи тези параметри.
Цитирай
#20

Samsung J7 2017.
Цитирай
#21

Щом имаш време изчакай да видиш на каква цена ще излезе с договор мото х4.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#22

Nomad(Milen), четака коментари че батериите са им слабички на А1.
Цитирай
#23

(2017-10-24, 11:49:37)neron81 написа:  Nomad(Milen), четака коментари че батериите са им слабички на А1.

Ако е до четене на коментари, почетакай и тук https://forum.xda-developers.com/mi-a1/r...e-t3679686
Цитирай
#24

Започнах да заглеждам и huawei, тъй като посетих виваком и погледнах redmi note 4 и Moto g5 plus, харесаха ми, но видях и huawei p10 lite, който просто ме грабна. Дизайна го намерих за уникален, а и като характеристики ми се струва, че е добро телефончете и ще ми задоволи нуждите. Реших обаче и да погледна huawei p9, който e малко над бюджета ми, но също ми грабна окото. За сега най-добрата цена, на която попаднах за него от онлайн търговец е 565лв., но още имам някакви колебания.
Цитирай
#25

Huawei P9 е супер машинка.Използва Kirin 955 предния процесор преди Kirin 960 в Huawei P10 и телефона е от среден към висок клас.Отделно двойната камера е буквално чук и снима доста по добре от P10 Lite сравнявал съм ги.Дизайна е бомба.Над бюджета е,но всички проблеми като лагване и забавяне на устройството ще ги срещнеш доста по-късно с този модел.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)