Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bixby на Galaxy S7/S7edge
#1

Тъй като доста ме интересува и смятам, че е доста полезен Bixby реших да отворя тема.
Вероятно някои от вас знаят, че с обновяването на touchwiz има възможност да си инсталирате и ползвате bixby. Аз съм с къстъм ром (друг вариант да го имате).
Та, имам конкретни 2 питания - някой успявал ли е да накара асистента да се събуди и включи, чакайки да му кажете какво да прави?
Второ питане - как може да се появи софтуерното лого на bixby в самия bixby home? (като алтернатива при липса на събуждане). Веднъж ми се беше появило това лого (флашнах друг ром и изчезна, повече не го видях) и останах много доволен от асистента говорейки си с него на английски. 

Та, също ми е интересно дали с андроид 8 ще сложат bixby официално за S7/ S7 edge. Липсата на физически бутон ме кара да мисля обратното.

Няма да коментирам изобщо дали bixby е по-функционален от google assistant...
Цитирай
Аксесоари
#2

За да не отварям самостоятелна тема ще пиша тук: Дайте един TouchWiz home за s8, че аз ли съм малоумна не знам, но след снощната ми преинсталация нито един не иска да се инсталира/изчистих кеша и данните на оригиналния TouchWiz / Теглих от линкове тук от форума, от хда, от всякъде и всеки път ми изписва, че не може да се инсталира, защото файлът е повреден.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#3

Изтегли си от APK Mirror [Official] Samsung TouchWiz Home 6.1.82.27.Аз свалям само от там.Работи без проблем.Първо трябва да се върнеш до стоковия иняма да имаш проблеми с инсталацията.

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 512 GB
Цитирай
#4

А как да се върна, защото му изтрих данните и кеша и го спрях? Може би за това не мога от никъде да го инсталирам, пробвах и от апк мирър и чак не стана.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#5

(2017-11-13, 08:52:35)svencor написа:  Изтегли си от APK Mirror [Official] Samsung TouchWiz Home 6.1.82.27.Аз свалям само от там.Работи без проблем.Първо трябва да се върнеш до стоковия иняма да имаш проблеми с инсталацията.

Колега и при мен не се поличава!
Пакетът е в конфликт със съществуващ пакет със същото име
какво да правя?
Цитирай
#6

Влез в приложения, изтрий кеша на тъчуиз и тогава инсталирай новия.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#7

(2017-11-13, 09:06:39)Luciana Bella написа:  Влез в приложения, изтрий кеша на тъчуиз и тогава инсталирай новия.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

И това направих пак е същото
Цитирай
#8

Пробвай с различни релийзи ,не е задължително да е последния.И при мен не винаги се получава.Изтрий не само кеша а и данни и пробвай.Влез в приложения намери Touchwiz ,като го отвориш от трите точки виж дали имаш изтриване на актуализации.Ако ти е активно изтрий и пробвай с инсталацията .

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 512 GB
Цитирай
#9

(2017-11-13, 09:17:21)svencor написа:  Пробвай с различни релийзи ,не е задължително да е последния.И при мен не винаги се получава.Изтрий не само кеша а и данни и пробвай.Влез в приложения намери Touchwiz ,като го отвориш от трите точки виж дали имаш изтриване на актуализации.Ако ти е активно изтрий и пробвай с инсталацията .

Всичко което казваш го направих и накрая нищо
Цитирай
#10

И аз така, да не е от ъпдейта последния, защото като си го сложих него от 02.11 и след това не мога да сложа никакъв тъчуиз, може да са забранили...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#11

Последния ми ъпдейт е от май месец на м-тел
Цитирай
#12

Аз съм с последния ъпдейт BGL.Откакто излезе тъчуиза за s8 съм с него.И при мен се е получавала тази ситуация ,затова ви казах пробвйте с различни и ше се получи.

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 512 GB
Цитирай
#13

Здравейте, при мен стана след като направих това Заключен екран и защита -> Защитено стартиране -> Искане на PIN при стартиране на устройството., иначе преди това не искаше по никакъв начин! Дано да стане!
Цитирай
#14

Аз сега имах проблем с най-новото биксби, но това от 1 ноември си работи перфектно [Изображение: 10d6c62ae6c62e7df8dc15adfc6d0fcc.jpg]

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 512 GB
Цитирай
#15

Новото Bixby няма да върви на TouchWiz 6.1. Той е за новия който е 9 нещо си или за Орео.
По стара версия на Bixby свалете...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#16

Аз още не мога да си намеря тъчуиз за с8, който работи на с7 едж.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#17

То май няма и аз пробвах на с7 но винаги ми изписва че има същия файл.
Цитирай
#18

(2017-11-13, 10:16:35)juventusarl написа:  Здравейте, при мен стана след като направих това Заключен екран и защита -> Защитено стартиране -> Искане на PIN при стартиране на устройството., иначе преди това не искаше по никакъв начин! Дано да стане!

Колеги направете това и ще се получи, и при мен така стана!
Цитирай
#19

Мисля че без рооот не може да кажем на bixby здравей.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)