Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi 6] - Спукано стъкло
#1

Добър ден. Стана,  така че спуках стъклото на телефона. Тъча не е засегнат само стъклото. Ако може да ме насочите към някой сервиз в Пловдив, който би се наел да го оправи и горе-долу каква би била цената на услугата.

Xiaomi Mi 6
Цитирай
Аксесоари
#2

За България може би Солитрон само.

Цитирай
#3

Или Булграм.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#4

Би трябвало във всеки по-читав сервиз да го сменят, но едва ли някой ще се наеме да разлепя стъклото от тъча. Гледам комплекта тук върви 92$ и като сложиш труда около 200-230лв би трябвало да излезе. Разбира се малко или много врачувам и може да е надолу или нагоре цената.
Цитирай
#5

Има едно сервизче в Пловдив,ул."Авксентий Велешки"5.Бойко се казва собственика и много кадърно пипа.
Цитирай
#6

Колега,разпитай във форума за добър майстор,който може да ти смени дисплея кадърно,понеже аз съм сменял на два телефона в Стара Загора,и двата имаха проблеми след това,и двата не работят в момента.Мои познати също са имали проблеми и имат след смяна на дисплей,и то все на xiaomi телефони.Първо не залепят дисплея добре и телефона свети от всякъде,дисплея мърда.Друго което ми е направило впечатление след смяна на дисплея,е че телефона започва сам да си избира функции,все едно,че го докосваш по дисплея и отказ на софтуерните бутони.Това съм го преживял аз след смяна на дисплеи на xiaomi телефони.Затова бъди много внимателен в избора си на сервиз.
Цитирай
#7

(2017-10-23, 09:56:48)ronnie72 написа:  Или Булграм.

Здравейте,
Сервиз Булграм може да обслужва апарати от марката Xiaomi, които са внесени в България
oт официалния вносител.
Няма да можем да Ви съдействаме.

Xiaomi Mi 6
Цитирай
#8

Само тъча има голям риск за телефона. И няма гаранция колко ще работи след това. Надали някъде ще се навият. По-добре смени целия дисплей. Аз поръчвам части от:
http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=6366

Дисплея е 92 + доставка ще стане 95. Което е 158лв. Смяната при мен 30лв на дисплея. Но съм в София. 

Моят съвет е да сложиш отгоре един стъклен протектор и да го изпозлваш докато можеш така. Качествени протектори, които обхващат телефона отвсякъде взимам от тук:

https://www.banggood.com/Bakeey-Full-Cov...mds=search

Този е единствения който досега ми е покривал изцяло екрана на дисплея.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)