Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефона ми постоянно забива
#1

Здравейте, от скоро телефона ми започна постоянно да забива, камерата се отваря сто часа, като пиша на клавиатурата думите излизат със забавяне. Рестартирам го и пак същата работа. Дали ако му върна фабричните настройки ще се оправи?
Цитирай
Аксесоари
#2

Да, със сигурност ще се подобри работата на устройството ти като цяло.

 
Цитирай
#3

(2017-10-23, 12:58:24)NoMaD написа:  Да, със сигурност ще се подобри работата на устройството ти като цяло.

сега ще пробвам да запазя всичко и да го върна към начални настройки.. дано се оправи че ми идва да го метна
Цитирай
#4

Да, бекъп на всичко по-важно преди, а след това - reset.

 
Цитирай
#5

Направих всичко, само че телефона продължава да си забива....  Bu Не знам дали не съм го прецакала с гледането на филми по разни сайтове и това, че изкачат реклами постоянно.
Цитирай
#6

За рекламите пробвай Adguard.

 
Цитирай
#7

(2017-11-07, 04:25:32)NoMaD написа:  За рекламите пробвай Adguard.

Сега ще го изтегля, мерси Smile
Цитирай
#8

Пробвай UC Browser много добър браузър, блокира рекламите, отваря почти всичко, работи бързо и може да сваля видео от интернет, с малки изключения от youtube например не може да сваля.
Цитирай
#9

Преди да правиш каквото и да е ,разкарай  ФБ месенджера/ако имаш инсталиран/ след това обикновен рестарт и виж как е .При мен така се оправи.Успех
Цитирай
#10

Сега и това ще опитам, то като цяло най-вече проблема идва от Фб и месинджъра, после камерата докато отвори минава много време, въобще плаче за нов, че ми писна.
Цитирай
#11

Аз що нямам никакви проблеми?
С какъв софтуер си?
Цитирай
#12

Както казва колегата НоМод, направи фактори ресет, и виж тогава! КОй знае какво приложение или зловреден софтуер си хванал... Аз вече година и полвина, нямам никакви грижи с телефона! Работи много бързо, и батерията изкарва доста!
Цитирай
#13

(2017-11-13, 20:06:26)MUFC написа:  Както казва колегата НоМод, направи фактори ресет, и виж тогава! КОй знае какво приложение или зловреден софтуер си хванал... Аз вече година и полвина, нямам никакви грижи с телефона! Работи много бързо, и батерията изкарва доста!

И моя е на 1година и 3месеца и работи бетон.
Андрой 7,Б383 Emui 5.0.1
Цитирай
#14

(2017-11-13, 20:27:59)Dimitar585 написа:  И моя е на 1година и 3месеца и работи бетон.
Андрой 7,Б383 Emui 5.0.1

Как така си с Emui 5.0.1, дойде ти актуализация или си го изтегли през Google?
Цитирай
#15

(2017-11-14, 15:11:45)Rambo написа:  Как така си с Emui 5.0.1, дойде ти актуализация или си го изтегли през Google?

Тя актуализацията дойде преди доста време.

Samsung Galaxy S2 Plus ---> Huawei P8 Lite ---> Huawei P9 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)