Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не получавам известия
#26

Нещо много интересно наблюдавам във Фейсбук месинджъра. Като вляза с моя акаун постоянно се дискънектва. Ако сменя акаунта никакъв проблем. Влючвах, изключвах следене на приложенията, ползава неограничени данни и пак. С litlle версията нямам проблем. Нямам никакво обяснение защо се получава.
Цитирай
Аксесоари
#27

Не е само при теб, от самото приложение е и при нас се заговори за този проблем.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#28

Писах на подръжката на Messenger ама едва ли ще отговорят..
Цитирай
#29

Може и те да не получават известия Big Grin

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#30

И аз не си получавам и-мейлите в Gmail -та настроих да си ги получавам в приложението на Самсунг както споменаха тука потребители но имам друг проблем,Когато трия и-мейла в телефона си не се трие в Gmail което е много дразнещо.Прегледах настройките на IMAP  и е дадено веднага да се трие но не става така.Някой от вас колеги да помогне?

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
#31

Както ти предложих изтегли си My mail. Позволява да ползваш няколко пощи и работи безупречно.
Цитирай
#32

(2017-12-21, 20:50:45)dinkogospodinov написа:  Както ти предложих изтегли си My mail. Позволява да ползваш няколко пощи и работи безупречно.

 Да, не съм те разбрал добре. Наистина ми реши проблемите.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
#33

Все още няма решение с приложението на Gmail?

Samsung Galaxy S20+ 128GB, Cosmic Gray
Цитирай
#34

Аз пък нямам проблем с получаването на известия от Gmail.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#35

@rth при мен се оправи чрез настройките ,само когато е в режима ''не безпокойте'' и ''пестене на батерията''при получаването на E-Mail става и с тон,само това не можах да си настроя за ден ровичкане Smile
А точно какви настройки съм направил на телефона за да получавам Gmail не мога да ти кажа, цял ден си играх с телефона като го взех и къде ли не влизах в менюто и и къде ли не променях настройките.Само знам че има и разлика между в режим ''не безпокойте'' и ''пестене на батерията'' дали са заедно и ... увъртяна работа .


Някой виждал ли е в други форуми същият проблем с Gmail ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)