Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем и бъгове с телефон p8 lite
#1

Здравейте. Видях от други теми, че е излезнал ъпдейт на системата около 13.10 , а аз нямам известие за налично обновяване на системата. А относно бъговете са- невъзможност за инсталиране на приложение от Гугъл магазина, при задържане на копчето не мога да го рестартирам, колкото и да задържам не се появяват опциите за рестарт , режим полет и т.н., понякога като го заключа се отключва доста трудно, изчезват снимки и мелодии, променят се настройки. Единствено решение на проблемите е заводски настройки ама не е удачно и практично на 20/25 дни това да правя. За първи път се случи в края на септември. Благодаря Ви предварително... Smile


Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

За ъпдейта известие нама да получиш в близкия месец. Може да го свалиш ръчно от сайта hwmt.ru или от firmware finder, Или от някой сайт . Като направиш фабрични се оправя временно така ли ? Може да е бъг в версията актуализирай до по нова версия.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2017-10-23, 19:24:55)vanko929 написа:  За ъпдейта известие нама да получиш в близкия месец. Може да го свалиш ръчно от сайта hwmt.ru или от firmware finder, Или от някой сайт . Като направиш фабрични се оправя временно така ли ? Може да е бъг в версията актуализирай до по нова версия.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Да след фабрични се оправя до едно време ... А имаше тема във форума с линк към ъпдейтите 611/2 те ли са реално последните и се опасявам от заразяване на телефона с вируси или ..? Благодаря



Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Вируси за линукс няма

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

611/612 са последните налични и официалните можеш да теглиш спокойно

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

(2017-10-23, 22:29:17)vanko929 написа:  611/612 са последните налични и официалните можеш да теглиш спокойно

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Благодаря ви за отговорите. А да знаете дали има бъгове във въпросните ъпдейти ??


Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Няма бъгове ...

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

(2017-10-24, 11:24:45)vanko929 написа:  Няма бъгове ...

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Намерих приложение find firmware та там ги има ъпдейтите. Твърди се, че са оригинални. Чуда се дали трябва да свалям всички предишни ъпдейти до последния такъв или може директно чрез последния ... Smile

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

пробвай директно B612dual sim или B611single sim не е нужно да минаваш през всичките. И използвай fullota за ъпдейт.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

(2017-10-25, 07:00:01)vanko929 написа:  пробвай директно B612dual sim или B611single sim не е нужно да минаваш през всичките. И използвай fullota за ъпдейт.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Благодаря Smile

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Здравейте колеги,за да не правя нова тема,пиша тук.След като си сложих на телефона последния ъпдейт
b 620,започнха да ми излизат реклами на цял екран докато си ровя в телефона.Някой път още докато го отключа от спящ режим и хоп,реклама се появява, което много дразни.Някой с подобен проблем има ли,или предложение за действие за спиране на тези реклами?

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай
#12

(2018-01-11, 18:06:03)milfox написа:  Здравейте колеги,за да не правя нова тема,пиша тук.След като си сложих на телефона последния ъпдейт
b 620,започнха да ми излизат реклами на цял екран докато си ровя в телефона.Някой път още докато го отключа от спящ режим и хоп,реклама се появява, което много дразни.Някой с подобен проблем има ли,или предложение за действие за спиране на тези реклами?

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Изтегли си от плей стора clean master. Би трябвало да ти оправи проблема.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Oneplus 8T > Nokia 5.3 > Huawei P8 Lite
Цитирай
#13

(2018-01-15, 23:26:03)oziris811 написа:  Изтегли си от плей стора clean master. Би трябвало да ти оправи проблема...
Не препоръчвам clean master и подобни приложения - отразяват се на нормалната работа на устройството като цяло.

 
Цитирай
#14

(2018-01-15, 23:28:23)NoMaD написа:  Не препоръчвам clean master и подобни приложения - отразяват се на нормалната работа на устройството като цяло.
Ами препоръчай му тогава нещо друго с което да си махне вируса с рекламите. Mastera съм го ползвал два пъти за подобни работи. Проблем нямаше.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Oneplus 8T > Nokia 5.3 > Huawei P8 Lite
Цитирай
#15

Ето една от гадните изкачащи реклами която ми се появи докато пиша в месенджъра.Досадна работа е
Sad закрива ми целия екран [Изображение: 5a40bfbb5fa1efd0c5f786c5b793c9bf.jpg]

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай
#16

(2018-01-11, 18:06:03)milfox написа:  Здравейте колеги,за да не правя нова тема,пиша тук.След като си сложих на телефона последния  ъпдейт  
b 620,започнха да ми излизат реклами на цял екран докато си ровя в телефона.Някой път още докато го отключа от спящ режим и хоп,реклама се появява, което много дразни.Някой с подобен проблем има ли,или предложение за действие за спиране на тези реклами?
Тествай например AdGuard или Blokada и пиши после дали има резултат.

 
Цитирай
#17

Пробвах ,но рекламите продължават да излизат.Докато гледам клип в ютуб,клипа спира сам и хоп реклама на цял екран ми излиза. Направих хард ресет и пак същата работа,а досега не съм имал пидобен проблем,имам телефона от 2 години.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Ето пак[Изображение: e7981d32d5e8fd8df05f4e672522a85f.jpg]

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай
#18

Предполагам, че това го прави някое приложение, на което си позволил всичко възможно. Помисли и огледай какви разрешения си давал.
Цитирай
#19

Здравейте.Вчера забелязах това в телефона и нямам обяснение при положение,че не е изключван и съм го ползвал.Вашето мнение за това?
   

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)