Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung GT-S6102,вибриране,малко памет.
#1

Здравейте.Имам въпроси.Може да ви се струват малко глупави,но съм все още на вие със смартфоните.Защо често се включва вибрацията на телефона?Вибрира два пъти и спре за няколко секунди.След малко пак вибрира и пак спре.Доста е дразнещо.Но не е постоянно,по някой път не вибрира.Също телефона реаргира бавно като се работи на него.Най отгоре в ляво има нещо като дискче.Пише-Мястото е на привършване.Като отворя там където са приложенията най отдолу в сива лента изписва ,че паметта е 157 мб,свободни 13.13 ми се струват малко.Дали заради това вибрира?Ако освободя място дали ще спре да вибрира?Не мога да пробвам защото все още не зная какво да изтрия.Даже май направих беля,изтрих gmail.
Цитирай
Аксесоари
#2

На правилното място питаш.В сайта има много добро инфо - що е смартфон(андроид),колко пъти на ден се храни до колко години живее Smile Отдели време и почети малко,ако искаш да имаш работещ телефон по-дълго време.
Цитирай
#3

@jon, като за начало за повече памет, пробвай с изчистване на на приложения, които ги ползваш най-малко. И кога за последно е правен reset на телефона?

 
Цитирай
#4

Сайта е хубав да.Попрочетох доста.Свалих и ръководството на телефона от интернет,сега го чета.
Телефона е при нас от няколко дни,не е нов,взет е втора употреба.Не зная кога за последно му е правен reset,предполагам ,че скоро защото в него няма музика,снимки и видео.Има доста приложения.На човека който ще го използва не му трябват много приложения.Ще го използва основно като телефон и за Фейсбук.Още не зная кои приложения да изтрия.Сигурно тази вечер като се прибере ще го почовъркам.Трябва да се инсталира и Фейсбук.Ако се появят още въпроси ще пиша.
Цитирай
#5

За Фейсбук пробвай lite версията, може и да свърши работа.

 
Цитирай
#6

Не се мъчете с този телефон, безнадеждно остарял е за съвременните андроид приложения. Не знам за какви пари сте го взели, но и 20 лв са му много.

Изпратено от моят Moto Z Play с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Колегата спомена,че потребителя няма да цъка денонощно на някоя игра или да пробва най-новите неща в магазина.Май забравихме основната функция на тези машинки-пренасяне на глас Smile Нищо му няма на апарата,може да изпълнява основната си функция.Буламача фейс,дори и леката версия,може да му дойде в повече.Ако стане така,предлагам на колегата да използва браузера на телефона-запаметява отметка с вкараният акаунт на юзера и няма проблем.Стига да е в добро техническо състояние апарата.
Цитирай
#8

Е именно де... За телефон - става. За смартфон - не.

Изпратено от моят Moto Z Play с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Тъй де-и за смартфон става Smile Ама за "гейминг" лаптоп не!
Цитирай
#10

Имаме различни представи за значението на думата "смартфон" явно...

Изпратено от моят Moto Z Play с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Този наистина е много стар.Взехме друг,малко по-нов,с повече памет.Върви по-добре.Но и при него има нещо неясно.Ще опитам да подкарам него.Ще отворя нова тема.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)