Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как се блокират абонати или групи
#1

Здравейте.Някой може ли да каже как се блокират абонати или група за да не могат да ми звънят?Не намерих опция нито при абонатите нито в блокиране на обаждания.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай
Аксесоари
#2

Опция за черен списък не върши ли същата работа?

 
Цитирай
#3

Не видях такава опция.Къде се намира с Андроид 6 съм?Ползвам в момента приложение но се учудвам,че няма такава функция в телефона.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай
#4

(2017-10-24, 11:01:04)pepopepo написа:  Здравейте.Някой може ли да каже как се блокират абонати или група за да не могат да ми звънят?Не намерих опция нито при абонатите нито в блокиране на обаждания.

Няма предвидена отделна опция за блокиране в Xperia. Варианта е, контакт по контакт да направиш настройка всяко обаждане от даден потребител да се препраща към гласовата поща.

[Изображение: AndroidPIT-Xperia-Z3-contact-all-calls-t...x-w782.jpg]
Цитирай
#5

Ок.И така става.Благодаря.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)