Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Скрити или премиум опции на Huawei p10 lite.
#1

Да видим кой какви тайни или премиум опции знае за модела.
Почукването с кокалчетата на пръстите по дисплея отключва някои скрити възможности, като например разделянето на екрана с хоризонтална черта посредата - така има възможност да се ползват две приложения на веднъж.

Изпратено от Huawei с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Това само с кокалчетата ли става ?
Цитирай
#3

При мен два пъти почукване прави снимка на екрана..явно си е до настройка.
Цитирай
#4

Разделянето на екрана не става само с двойно почукване. Дойното почукване с кокалчетата е само за екранна снимка. Ето от тук и тук се настройват тези жестове.
Цитирай
#5

То наистина само с кокали ставало.
Цитирай
#6

Разделянето на екрана става ( поне при мен ), като задържите квадратчето от навигационите бутони.


Прикачени файлове Миниатюри
       

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай
#7

Да, това е по-лесният начин, за който не се сетих, не е само при теб.
Цитирай
#8

Натискане два пъти копчето за намаляне на звука, прави снимка, при заклучен телефон.
Цитирай
#9

(2018-01-22, 12:37:53)galen написа:  Натискане два пъти копчето за намаляне на звука, прави снимка, при заклучен телефон.
Това не го знаех, благодаря!

Изпратено от Huawei с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Задържане на бутона "намаляване звук" от заключено състояние на телефона, включва гласовото набиране на номер от указателя.

                                                                    
Цитирай
#11

Бях пуснал и тема но пак ще го кажа и тук че ако инсталирате програмата emui tweaker ще се сдобиете с функцията да криете приложения от екрана както го има в Р9
Цитирай
#12

(2018-02-03, 09:46:04)esil2 написа:  Бях пуснал и тема но пак ще го кажа и тук че ако инсталирате програмата emui tweaker ще се сдобиете с функцията да криете приложения от екрана както го има в Р9

С едно уточнение, че функцията работи само при стандартна конфигурация на началния екран. Ако е настроен с "app drawer", въпросният метод не работи.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)