Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"НЕ Е РЕГИСТРИРАН В МРЕЖАТА" след загуба на обхват
#1

Два пъти дневно слизам с колата в един подземен паркинг, където Samsung J7 губи обхват. Има случаи когато след излизане от мъртвата зона телефонът не се регистрира автоматично в мрежата и разбирам за това едва когато се опитам да звъня на някого, тогава ми съобщава че "не е регистриран в мрежата". Регистрира се само след рестарт. Има ли решение за тази ситуация?
Цитирай
Аксесоари
#2

На кой оператор си?

#TeamPixel
Цитирай
#3

(2017-10-25, 12:14:51)kumbeto написа:  На кой оператор си?

Виваком
Цитирай
#4

Наскоро и аз имах подобен проблем в покрайнините на града. Аз също съм на Вивата (засега).

#TeamPixel
Цитирай
#5

Изключи си 4G мрежата и го задай само на GSM или 3G ако е на GSM от настройките когато влизаш в нета си работи на 3G така се пести и батерия,но ако е на 3G тогава постоянно ще си в нета но батерията ще държи по малко ..Успех!!
Цитирай
#6

Мой познат имаше преди време такъв проблем, но не помня с какъв телефон. Та при него проблема идваше от това, че след загуба ан мрежа иска ПИН код на СИМ картата. За това не се регистрираше. Изключи верификацията с ПИН код и спря да прави този проблем. Опитай, може да проработи и при теб.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#7

Е то и аз нямам верификация с пин код, ама имах проблем. После изчезна проблема и не се е появявал. Мисля че е от оператора цялата тая работа.

#TeamPixel
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)