Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Качество на звука на Note 8
#1

Здравейте, въпреки, че не съм собственик на Note 8 (все още), смятам, че е интересно да се коментира как се справя телефона по отношение на звука. Моя конкретен въпрос е как се чува през слушалките в комплекта, които се водят хубави на харатия и как е звука спрямо опита ви с други марки и модели, напр. Note 4 (в момента съм с такъв).
Цитирай
Аксесоари
#2

Сега ги изкарах от кутията специално да ги пробвам... уникални са! Звукът е кристал като пробвах с клипове от Ютуб, нямам музика на телефона. Предполагам с 320кбпс или лослес качеството ще скочи.

Високите са супер наситени и приятни. Ниските за слушалки-тапи определено са на ниво. Имам бийтс соло хд и мога да кажа, че тези от комплекта са по-добри във високите и една идея по-зле на ниските.
Цитирай
#3

Всички слушалки от този тип са с лоши баси.Но подпрете ги отвън леко с пръст и звукът става по-плътен и басите си идват,или за да слушате качествена музика ползвайте добри слушалки /напр. от типа Sennheiser HD25-SP 2/.Тези от комплекта са походни.По-добрият звук ,определено идва от по-добрите слушалки.Предният ми Ноут 3 със слушалките на Ноут 8 също дава страхотен звук.
Цитирай
#4

И аз извадих мойте да пробвам и избрах песента на Imagine Dragons - Whatever it takes, в същото време жената слушаше музика на bluetooth колонка на малко над полувината в същата стая. Е аз не можеш да чуя нейната музика и си чукавах моята. Бях усилил до край.
Добре свирят за тапи. Но аз летя със самолети отвреме на време и там си трябват слушалки Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#5

Слушалките са повече от добри, няма телефон на пазара с по-добри слушалки в комплекта! Относно басът им не е лошо да ги разсвирите малко и тогава да споделите мнения аз лично съм впечатлен най вече от него! А имам база за сранение.

Samsung Galaxy Note 2,4,8,9
Цитирай
#6

На мен също ми харесват слушалките. Не мисля че са кой знае какво но ОПРЕДЕЛЕНО НЯМА ТЕЛЕФОНИ С ПО-ДОБРИ СЛУШАЛКИ В КОМПЛЕКТА. Звука е много качествен и се наслаждавам всеки път когато ги използвам. Това което ми липсва само е че са ми малко тихи или аз съм глух. Всеки път когато ги усиля до край ми се иска да има още 1-2 степени нагоре да дам.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#7

(2017-11-01, 02:17:06)CuBG написа:  На мен също ми харесват слушалките. Не мисля че са кой знае какво но ОПРЕДЕЛЕНО НЯМА ТЕЛЕФОНИ С ПО-ДОБРИ СЛУШАЛКИ В КОМПЛЕКТА. Звука е много качествен и се наслаждавам всеки път когато ги използвам. Това което ми липсва само е че са ми малко тихи или аз съм глух. Всеки път когато ги усиля до край ми се иска да има още 1-2 степени нагоре да дам.

Според мен не си глух, пробвах слушаките от един S8 (мисля, че са същите) на моят Ноут 4. Добре се чува, но очаквах повече сякаш. Ползвам тези в момента и за моя вкус са доста по-добри - In-ear Sony MDREX650APT
Цитирай
#8

Аз пък не съм доволен от тези слушалки, трябва да пробвам другите гумички в комплекта защото тези ми падат постоянно от ушите. Качеството на старите ми слушалки от Нот 4, каточе ли вадят по-добър звук.
Цитирай
#9

Мисля, че бях чел някъде, че телефона вади 32 бита аудио. А при S7 е 16 или 24 ?
Цитирай
#10

Не знам колко бита вади, но го пробвах с едни блутут слушалки на приятел. Jaybird x3, нещо такова.... той ги ползва с някакво HTC. Разликата в качеството и особено в ниските честоти беше осезаема... Ноут 8-ка вади доста по-богата гама.
Цитирай
#11

Слушалките и звука са пълна трагедия ,база за сравнение htc 10 няма по -добър звук от него на слушалки!

Ericsson A1018s-Motorola C 350-Motorola L6-Motorola RAZR V3i-Sony Ericsson K750i-Sony Ericsson W910i-Nokia X6 16GB-HTC Desire-HTC Sensation-HTC EVO 3D-HTC One X-HTC One-HTC ONE M8-Lenovo vibe Z2-Iphone 6s plus-HTC 10-Samsung note 8
Цитирай
#12

Здравейте,
имам следният въпрос към хора, който използват S8/S8+ и Note 8 - на мен ли ми се струва или AKG в комплекта на Нота свирят по-добре?
От тапите ли е или от телефона ?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#13

(2017-12-01, 11:13:02)nedelchev nikolai написа:  Здравейте,
имам следният въпрос към хора, който използват S8/S8+ и Note 8 - на мен ли ми се струва или AKG в комплекта на Нота свирят по-добре?
От тапите ли е или от телефона ?

Сега ги пробвах (стоят в кутиите), май не намирам разлика.
Цитирай
#14

Възможно е просто да съм ги настроил по различен начин, но такова усещане имам ...
Свирнята при Нота по ми допада Smile

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#15

(2017-12-01, 11:51:18)nedelchev nikolai написа:  Възможно е просто да съм ги настроил по различен начин, но такова усещане имам ...
Свирнята при Нота по ми допада Smile

Пробвай Gear Icon X (2018). Разкошни са, осбено за работа
Цитирай
#16

Добра вечер, имам такова питане ...
Има ли начин да усиля звука в слушалките с някакво приложение ?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#17

Без рут едва ли.
Цитирай
#18

Реших да опитам. Но явно си прав Sad

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#19

Инженерно меню нямате ли?От там може да се усили звука по принцип Big Grin
Цитирай
#20

Вграденият Equalizer не помага ли,или ти трябват по мощни настройки ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#21

(2017-12-01, 12:18:49)dardanov написа:  Пробвай Gear Icon X (2018). Разкошни са, осбено за работа

В България някъде да се продават, че немога да намеря.
Цитирай
#22

(2017-12-20, 08:36:46)SmasHinG написа:  В България някъде да се продават, че немога да намеря.

https://dice.bg/samsung-bluetooth-headse...-item26855

HTC Touch HD > Galaxy S2 >  Galaxy Note 4 > Galaxy Note 8 > Galaxy Note 10+ > Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#23

(2017-12-20, 08:36:46)SmasHinG написа:  В България някъде да се продават, че немога да намеря.

Моите са от Citytel
Цитирай
#24

Звука няма как да се усли явно. Иначе слушалки си купих много добри на Сони. Качеството  супер, но ми се искаше още малко мощност. Обичам да ми гърми яко главата Smile

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#25

(2017-11-01, 02:17:06)CuBG написа:  На мен също ми харесват слушалките. Не мисля че са кой знае какво но ОПРЕДЕЛЕНО НЯМА ТЕЛЕФОНИ С ПО-ДОБРИ СЛУШАЛКИ В КОМПЛЕКТА. Звука е много качествен и се наслаждавам всеки път когато ги използвам. Това което ми липсва само е че са ми малко тихи или аз съм глух. Всеки път когато ги усиля до край ми се иска да има още 1-2 степени нагоре да дам.

И имам чуството, че са малко тихи или поне по-слаби от колкото ми се щеше.... Дали има някакъв вариант да се увеличи генерално звука?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)