Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Качество на звука на Note 8
#26

(2017-12-21, 14:50:46)nedelchev nikolai написа:  Звука няма как да се усли явно. Иначе слушалки си купих много добри на Сони. Качеството  супер, но ми се искаше още малко мощност. Обичам да ми гърми яко главата Smile

Колега незнам кое приложение използваш за музика,но опитай PowerAmp.Гарантирам ти че ще намериш това, което търсиш за повишаване на качеството.Много добра инвестиция е.За по-добри резултати ти препоръчвам да използваш и Flac-ове.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2017-12-27, 15:30:58)asen_popov написа:  Колега незнам кое приложение използваш за музика,но опитай PowerAmp.Гарантирам ти че ще намериш това, което търсиш за повишаване на качеството.Много добра инвестиция е.За по-добри резултати ти препоръчвам да използваш и Flac-ове.

Ооооо, да ....
Това е което търсих ....
Вече го купих...
Огромно благодаря Smile
Хааааа, това изцеди слушалките до пределът им ...
Супер...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#28

Аз преди години си купих PowerAMP още когато имах Galaxy S2. Ще го инсталирам отново, дано лиценза се пази все още Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#29

Разсвирвам ги в момента. Очакванията бяха огромни, но за моите уши едни стари сони (https://www.technomarket.bg/slushalki/so...r-09136971) за 30лв засега свирят доста по-добре.
Цитирай
#30

[Изображение: 19953716_m.jpg]
Здравейте...
Да, приложението, което купих последно е супер и успя да изцеди до максимум блутут слушалките ми Сони. Наистина звука е силен и качествен...
Но, мамка му това НО...
Когато започнах да го тествам с неизвестните за мен слушалки разбрах, че при тях звука е още по-добър и по-мощен...
Затова ви моля ако някои може да познае каква марка са по снимките да ми помогне...
Искам да си купя блутут слушалки със същото качество...
Тези са супер, но когато съм зад волана а телефона е на стойката на стъклото ... абе не е удобно да ти се мотат кабели в ръцете. 
Благодаря Ви предварително...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#31

Пробвай нещо, отвори си BIXBY Vision и посочи това лого. Може пък да покаже малко повечко информация Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#32

Пробвах... И ми показа - червило Smile
Намеци някви да го...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#33

(2017-12-29, 11:51:09)nedelchev nikolai написа:  [Изображение: 19953716_m.jpg]
Здравейте...
Да, приложението, което купих последно е супер и успя да изцеди до максимум блутут слушалките ми Сони. Наистина звука е силен и качествен...
Но, мамка му това НО...
Когато започнах да го тествам с неизвестните за мен слушалки разбрах, че при тях звука е още по-добър и по-мощен...
Затова ви моля ако някои може да познае каква марка са по снимките да ми помогне...
Искам да си купя блутут слушалки със същото качество...
Тези са супер, но когато съм зад волана а телефона е на стойката на стъклото ... абе не е удобно да ти се мотат кабели в ръцете. 
Благодаря Ви предварително...
Слушалките са OXO metallic stereo Wink
Цитирай
#34

Хааааа, вярноооо...
Благодаря за помощта...
На всичкото отгоре ги има налични на смешна цена ...
Ако на някои му е нужен звук по-мощен, по-чист и каращ го да чувства музиката не само да я слуша Ви препоръчвам да ги пробвате... Цената е просто смешна, ужас ...

пс: Сравнявам ги с AKG от комплектите на последните ми телефони и SONY MDR-XB70BT (EXTRA BASS)... Като последните са на цена 10 пъти по-висока !
[img][Изображение: 19955978_m.jpg][/img]

[Изображение: 19956609_m.jpg]
Вече си купих и резервни такива ...
Сега ще търся същите но с блуту...
Дори не можеш да си представиш колко щастлив ме направи днес asen_popov...
От една година почти се опитвам да разбера какви са тези слушалки...
ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ Smile

Да споделя до какви изводи достигнах тествайки три вида слушалки и две различни приложения за тях...

с приложението PowerAmp успях да увелича мощността много. На мен ми се струва почти двойно от това което предлага вграденият плеър в телефона. 
По друг начин казано - там където е на макс вграденият плеър на PowerAmp му започва червеният сектор ... А това се усеща много яко ...
Това когато тествам с слушалки от Сони, но при тях има една подробност.
Те имат уникален, мек, пухкав, запълващ бас, просто уникален. Но останалите честоти се чуват все едно от друго устройство...
Абе все едно си седнал на бас касата а всички останали колони са в другата стая. Това разбира се може да е и въпрос на настройки в PowerAmp, който все още не съм нацелил както трябва...
Със слушалките OXO нещата стоят по друг начин. Те свирят и на двете приложения супер. Нямат този обемен и мек бас като при Сонито. Малко им е по-твърд баса и няма чак такъв добър обем, но е много качествен също. Но те пък свирят супер и на вграденото приложение на телефона. И при тях всички звуци се усещат в пълен синхрон. Няма го усещането от Сонито, което описах по горе...
А слушалките от комплекта AKG, са пълна глупост... Точно както бях писал и в подобна тема на S8+ ... Нищо интересно не предлагат с нито един от плеърите ... 
Ако сте слушали телефоните си само с тези слушалки, то Вие с сигурност не знаете възможностите на този телефон когато говорим за музика в слушалки...
А аз съм ХЕПИ Smile
[Изображение: 19957589_m.jpg]
А всички тестове провеждах така !

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#35

Аз съм с Beats 2 Studio Wireless , и чесно казано не виждам нищо лошо в звука който вади телефона през тях.
Рядко мога да ги държа на макс дори и без PowerAmp. Единственото което настройх е Адапт Саунда и малко бъзик с еквилайзера.
Естествено FLAC формата е задължиелен ако сте фенове на качествения звук.
Ако сте навити да си отделите едни 400 гущера на пазара има Sony WH-1000XM2 и Bose QuietComfort 35.
Всичко от рода на in-ear ще ви се стори меко казано плоско като звук.

Galaxy S3 - Galaxy Note 4 - Galaxy S7 - Galaxy Note 8 -Galaxy S21 Ultra
Цитирай
#36

(2017-12-29, 16:05:36)nedelchev nikolai написа:  Хааааа, вярноооо...
Благодаря за помощта...
На всичкото отгоре ги има налични на смешна цена ...
Ако на някои му е нужен звук по-мощен, по-чист и каращ го да чувства музиката не само да я слуша Ви препоръчвам да ги пробвате... Цената е просто смешна, ужас ...

пс: Сравнявам ги с AKG от комплектите на последните ми телефони и SONY MDR-XB70BT (EXTRA BASS)... Като последните са на цена 10 пъти по-висока !
[img][Изображение: 19955978_m.jpg][/img]

[Изображение: 19956609_m.jpg]
Вече си купих и резервни такива ...
Сега ще търся същите но с блуту...
Дори не можеш да си представиш колко щастлив ме направи днес asen_popov...
От една година почти се опитвам да разбера какви са тези слушалки...
ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ Smile

Да споделя до какви изводи достигнах тествайки три вида слушалки и две различни приложения за тях...

с приложението PowerAmp успях да увелича мощността много. На мен ми се струва почти двойно от това което предлага вграденият плеър в телефона. 
По друг начин казано - там където е на макс вграденият плеър на PowerAmp му започва червеният сектор ... А това се усеща много яко ...
Това когато тествам с слушалки от Сони, но при тях има една подробност.
Те имат уникален, мек, пухкав, запълващ бас, просто уникален. Но останалите честоти се чуват все едно от друго устройство...
Абе все едно си седнал на бас касата а всички останали колони са в другата стая. Това разбира се може да е и въпрос на настройки в PowerAmp, който все още не съм нацелил както трябва...
Със слушалките OXO нещата стоят по друг начин. Те свирят и на двете приложения супер. Нямат този обемен и мек бас като при Сонито. Малко им е по-твърд баса и няма чак такъв добър обем, но е много качествен също. Но те пък свирят супер и на вграденото приложение на телефона. И при тях всички звуци се усещат в пълен синхрон. Няма го усещането от Сонито, което описах по горе...
А слушалките от комплекта AKG, са пълна глупост... Точно както бях писал и в подобна тема на S8+ ... Нищо интересно не предлагат с нито един от плеърите ... 
Ако сте слушали телефоните си само с тези слушалки, то Вие с сигурност не знаете възможностите на този телефон когато говорим за музика в слушалки...
А аз съм ХЕПИ Smile
[Изображение: 19957589_m.jpg]
А всички тестове провеждах така !

Радвам се, че съм ти бил полезен.Със здраве да си ги ползваш.И все пак  нали затова са тези форуми-взаимопомощ,не мерене на "пищови"?
Цитирай
#37

Предимството на PowerAmp е, че поддържа Hi-Res sound и в комбинация с Flac файлове и качествени слушалки става несравнимо изживяване.

Samsung S10e; iPhone 11; LG G7 ThinQ
Цитирай
#38

(2017-11-16, 20:11:25)ajax написа:  Слушалките и звука са пълна трагедия ,база за сравнение htc 10 няма по -добър звук от него на слушалки!

Нещо повече можеш ли да кажеш за слушалките на HTC 10 ? По-добре ли свирят от AKG в комплекта на NOTE 8 ? По-силни ли са ? Чист ли е звука ? Пълно е със слушалки, през които се чува едно глухо и гадно, все едно минава звука през 100 завоя, докато стигне ухото.
Цитирай
#39

(2018-01-21, 13:38:12)forumec написа:  Нещо повече можеш ли да кажеш за слушалките на HTC 10 ? По-добре ли свирят от AKG в комплекта на NOTE 8 ? По-силни ли са ? Чист ли е звука ? Пълно е със слушалки, през които се чува едно глухо и гадно, все едно минава звука през 100 завоя, докато стигне ухото.
УНИКАЛНИ,МНоГО ПО СИЛНИ,Баса е по -дълбок,но заедно с htc 10 правят лудница ,по- добре свири от всички телефони дето ги имам в подписа!

Ericsson A1018s-Motorola C 350-Motorola L6-Motorola RAZR V3i-Sony Ericsson K750i-Sony Ericsson W910i-Nokia X6 16GB-HTC Desire-HTC Sensation-HTC EVO 3D-HTC One X-HTC One-HTC ONE M8-Lenovo vibe Z2-Iphone 6s plus-HTC 10-Samsung note 8
Цитирай
#40

(2018-02-01, 12:34:41)ajax написа:  УНИКАЛНИ,МНоГО ПО СИЛНИ,Баса е по -дълбок,но заедно с htc 10 правят лудница ,по- добре свири от всички телефони дето ги имам в подписа!

Добре де, а има ли разлика като пуснеш AKG-то на Note 8 и слушалките от HTC 10 на Note 8 ?
На мен Note 8 + AKG от комплекта са ми леееко слаби. Аз обичам да слушам силно.
Цитирай
#41

Пробвайте тези слушалки, които съм постнал в другата тема и пак ще си говорим Smile с мп3 формат се чуват перфектно
Няколко пъти  отивам в технополис за слушалки за по 200-300 лв и  се отказвам като ги пробвам, а тези са 25 лв...
Последно миналата седмица пътувах специално до стара загора (няма ги в техно пловдив) заради слушалките на сони с активно шумоподтискане за 300 лв, намалени от 700 и пак се върнах без слушалки... Може и да подтискат външния шум, но не свирят. 
[Изображение: ou5nhc.jpg]

https://forum.androidbg.com/showthread.p...01&page=66

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#42

Не съм голям спец по слушалки, обаче за да подкараш хубави слушалки с добър звук, трябва добър плеър с усилвател. Защото ако са 32 ома, нищо чудно че телефона не се справя..

Lenovo A536
Цитирай
#43

В един идеален свят може и да е така, но това не значи, че не може да сме доволни и от другите варианти.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#44

Пичове, не че нещо.... ама добър звук и МР3 в едно изречение трудно се събират Big Grin Big Grin
Аз ползвам филипси. От година съм със SHB7250. Сигурно не са най-добрите слушалки на света, ама ме радват достатъчно да си слушам Спотито в Extream Quality. Според мен едно от добрите решение цена/качество.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай
#45

Като пробвате FLAC на AKG-то ще разберете че са може би най-добрите слушалки в к-т ( безплатни уж ) които има.
Колонката на телефона обаче е друга работа, не се чува достатъчно...

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай
#46

То ако става въпрос и аз щях да се зарадвам да бяха измислили нещо от JBL/Harman все пак вече са собственост на SAMSUNG.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)