Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дисплей за Huawei P8 Max
#1

Здравейте колеги! Дисплеят и тъчскриина на моя Huawei P8 Max вече не работят. Гледах в AliExpress има избор, но няколко приятели ми казаха, че няма да са същите като оригиналния. Наистина ли не може да се намери оригинален и качествен дисплей за този телефон? Замислям се също за покупка на нов телефон. Харесал съм Xiaomi Mi Mix, но се чудя дали камерата и направените снимки ще са по-добри от тези правени с Huawei, един вид дали се качвам поне ниво нагоре в това отношение?
Цитирай
Аксесоари
#2

А каква е причината да не работят вече? Единият вариант е да си ги поръчаш от там и да рискуваш, другия е да сменяш, сам го каза. Относно Ми Микс-а телефона нистина е много интересен, но най-слабото му място е точно камерата. Едва ли ще снима по-добре от твоя. Иначе с какъв бюджет разполагаш в момента за покупка на нов телефон?
Цитирай
#3

Здравейте..
Едва ли някой още ползва P8max но аз и мой приятел все още ползваме телефоните... Проблемът е следният.. и на двата телефона дойде някакъв ъпдейт и след ъпдейта google play спря да функционира... аз лично на моя телефон опитвах какви ли не начини за инсталация на google play но не се получи и накрая му върнах заводските настройки и в мазето... но моя приятел го ползва неговия въпреки че 50% от приложенията не функционират... но се чудя дали в някъде някой може да ги оправи...
п.с. и двата телефона са купувани от Китай - P8 Max Gold

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)