Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Забавяне на телефона и проблем с микрофона
#1

Здравейте хора, проблемите които съм изброил в загвалието - забавяне на телефона от нищото при нормална употреба до степен неизползваем се случва по 2-3 пъти на ден, а микрофона 1-2 дена след като съм рестартирал, за да го оправя пак трябва да рестартирам. Проблемът със забавянето го оправям след като си изчистя рам-та с clean master, след което телефона се държи нормално, но все пак това си е чиста пародия да ти забие телефона за 5м след като си отворил една facebook статия .. Та имате ли някакви решения на проблемите или телефона си е просто толкова зле ?
Забравих да спомена телефона го ползвам вече 3-4 година, за жалост.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здрасти колега , с коя версия на Андроид си? И първото което може да направиш е хард ресет на телефона. Ако не се оправи трябва да се търсят други варианти. И няма как да го ползваш повече от 3 години , модела съществува ,  мисля че от края на 2014 година. И ако за толкова много време ако не си го ресетвал или преинсталирал е нормално да се позадръсти и да не работи добре.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#3

Версията е 5.1, а може и да се бъркам за годините просто го имам за много по-дълго отколкото ми се искаше, явно ми се струва като 6 години вече, както и да е. Хард ресет не съм правил, защото ми е най-омразното нещо .. мислех, че ще има вариант без хард ресет. Ако му изтряи само кеша няма ли да се оправи ?
Цитирай
#4

На този боклук-телефон беше нужно да му правя хард-ресет всеки месец за да е в кондиция и със сигурност не го имаш от 6 год. тъй като моделът е обявен през 2015 год.
Най-добрият съвет, който ще получиш е от мен. Събирай парички и при първа възможност смени телефона и забрави за моделите на Lenovo. Едно Xiaomi с добри параметри е между 250-300 лв. и е светлинни години пред Lenovo.
Цитирай
#5

Абе то нов телефон не е проблем тъй като след всички тези години мъка чак нашите се умориха и ги навих за айфон8(без коментари), просто ми писна и мислех няма ли начин да си направя последния месец една идея по-лек, че така по 2 пъти на ден да става буквално неизползваем.. тежко. А иначе телефона наистина си е доста стабилен боклук, ще му изтрия кеша пък дано олекне. Благодаря за съветите.
Цитирай
#6

Не знам какъв ви е проблема с този модел телефон. И аз го имам от повече от 2 години (през август му изтече гаранцията). Един от най-добрите телефони, които съм имал. Нямам никакви проблеми с него. С Андроид 5.1 е. Всичко върши светкавично бързо, никога не е забивал, никога не съм му правил "хард ресет", там където другите телефони са умрели аз имам обхват, батерията му издържа 4-5 дена.....какво повече да искам.
Цитирай
#7

(2017-10-29, 17:21:51)mario1961 написа:  Не знам какъв ви е проблема с този модел телефон. И аз го имам от повече от 2 години (през август му изтече гаранцията). Един от най-добрите телефони, които съм имал. Нямам никакви проблеми с него. С Андроид 5.1 е. Всичко върши светкавично бързо, никога не е забивал, никога не съм му правил "хард ресет", там където другите телефони са умрели аз имам обхват, батерията му издържа 4-5 дена.....какво повече да искам.

Нито съм го изтървал, нито паметта му е падала под 5гб, нито съм му инсталирал приложения извън тези в маркета. Батерията ме издържа цял ден под товар, вярно е, не споря от към това вече нямам оплаквания, но всичко друго е .. ужас.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)