Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съмнения за проблем относно Power бутона на Xperia XA и подходящ протект
#1

Добър ден! 
От малко повече от месец съм собственик на Xperia XA, много добро телефонче, върши ми страхотна работа, за разлика от меко казано глупавата Аква. Имам обаче един въпрос, касаещ се за пауър бутона, който от два дена вече ме измъчва. Не винаги го включвам от раз, погледнах го по-обстойно и се оказа, че ако го натисна не в центъра, а откъм дисплея или отдолу, само се изкривява на една страна, не щраква и съответно не буди телефона. В центъра също не е перфектно, трябва да го натисна заедно с леко движение в посока гърба на телефона. Най-чисто и безпроблемно е именно ако го натисна върху ръба откъм гърба, щраква си ясно и ончетливо. Освен това самият бутон е леко накривен на една страна. Не съм издевателствал над него, няма как да го износя за месец. И при вашите ХА ли е така, какво мога да направя в случая? 
 Какъв протектор е най-подходящ, 3д протекторите имат лепило само по канта и не залепват по средата, оставяйки един огромен въздушен балон по средата, който дразни много. Другите са без извивка и оставят по 2мм непокрит дисплей от всяка страна което е изключително грозно.

Sony Xperia J, Android 4.1.2 Jelly Bean
Sony Xperia M4 Aqua 8gb Android 6.0.1 MM
Sony Xperia XA 

Huawei Mate 20 lite
Цитирай
Аксесоари
#2

Дааа. Аз преди няколко дена си взех XZ1 compact и е същата работа с бутона. Но какво може да се направи не съм на ясно.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)