Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Оторизиран сервиз на Самсунг
#51

Един и същи сервиз са.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
Аксесоари
#52

Телефона ми е закупен от Теленор, все още е в гаранция и като гледам трябва да му се сменя батерията, та искам да попитам като го върна в Теленор те в сервиз на Самсунг ли го пращат... ако някой има някаква информация ще съм благодарна. Имате ли предсгава горе-долу колко ще ми го задържат?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Samsung Galaxy S8 Coral Blue
Цитирай
#53

(2018-11-29, 15:39:04)DesireXLady написа:  Телефона ми е закупен от Теленор, все още е в гаранция и като гледам трябва да му се сменя батерията, та искам да попитам като го върна в Теленор те в сервиз на Самсунг ли го пращат... ако някой има някаква информация ще съм благодарна. Имате ли предсгава горе-долу колко ще ми го задържат?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Разкажи повече за телефона как се случи,на колко месеца е и също може да пуснеш някакви резултати да видим ,но относно до колкото знам ,май е по добре да звъннеш в сервиза и да им дадеш imei номера и да ги питаш да ли се се визира от тях ,и да си спестиш размотаване по разни оператори!
Цитирай
#54

(2018-11-29, 15:39:04)DesireXLady написа:  Телефона ми е закупен от Теленор, все още е в гаранция и като гледам трябва да му се сменя батерията, та искам да попитам като го върна в Теленор те в сервиз на Самсунг ли го пращат... ако някой има някаква информация ще съм благодарна. Имате ли предсгава горе-долу колко ще ми го задържат?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Аз съм доволен от техния сервиз. Оторизирани са. До колкото знам все още си имат собствен сервиз и си ги ремонтират лично. А ако всичко мине нормално обикновено около седмица отнема. Получаваш смс кога го получава реално сервиза. После кога е ремонтиран и изпратен обратно към магазина. На края при добро желание трябва да получиш и смс/обаждане от самия магазин да си го вземеш обратно. Имай в предвид, че не всички магазини се грижат за доброто опаковане при пращане. Ако имаш възможност го увий в нещо за безопасен транспорт (аеро фолио ли как му е наименованието) и ги помоли така да го изпратят.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pockobg за това мнение:
  • DesireXLady
Цитирай
#55

Да, ама не! Операторите пращат телефоните за ремонт в Булграм, които не се славят с особено добро обслужване. За това е по-добре да се занесе в Сръчко, за които до сега лош отзив не съм чувал. И двата сервиза са оторизирани, но операторите имат договор с Булграм. А сервиза на Теленор не знам дали съществува все още, но от както има оторизирани сервизи на различни марки телефони, те постъпват там, а не ги ремонтира оператора в свой собствен сервиз.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#56

(2018-11-29, 16:46:32)ivan_vylka написа:  Да, ама не! Операторите пращат телефоните за ремонт в Булграм, които не се славят с особено добро обслужване. За това е по-добре да се занесе в Сръчко, за които до сега лош отзив не съм чувал. И двата сервиза са оторизирани, но операторите имат договор с Булграм. А сервиза на Теленор не знам дали съществува все още, но от както има оторизирани сервизи на различни марки телефони, те постъпват там, а не ги ремонтира оператора в свой собствен сервиз.
Добре де, всеки оторизиран сервиз ли ще ми признае гаранцията или аз нещо не схващам.. защото телефонът е в гаранция. Не е ли задължително да мине през магазина от който е взет т.е. в моя случай Теленор.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Samsung Galaxy S8 Coral Blue
Цитирай
#57

Не е задължително и да, всеки сервиз, и то не само в България, а и във чужбина ще ти признае гаранцията. Все пак не живеем в 90-те години на миналия век  Wink

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#58

(2018-11-29, 17:42:53)DesireXLady написа:  Добре де, всеки оторизиран сервиз ли ще ми признае гаранцията или аз нещо не схващам.. защото телефонът е в гаранция. Не е ли задължително да мине през магазина от който е взет т.е. в моя случай Теленор.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Добре де !!на гаранционната карта /документ/  не е ли упоменат сервиза
Цитирай
#59

Операторите не дават гаранционна карта, а фактурата за покупката е гаранцията. Само в техноверигите дават гаранционна карта както трябва да си е. Тя гаранционната карта стои вътре в кутията, а повечето хора си взимат телефона неразпечатан направо.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#60

(2018-11-29, 17:46:43)ivan_vylka написа:  Не е задължително и да, всеки сервиз, и то не само в България, а и във чужбина ще ти признае гаранцията. Все пак не живеем в 90-те години на миналия век  Wink

Не си прав ! Не във във всеки сервиз ,както е в моя случай .Телефона ми е закупен онлайн и при проблем трябва да се се визира в К и К сервиз това за самсунг модели за европейския пазар а за Азиатския пазар във *Булграм*
Цитирай
#61

Хубаво, аз понеже не съм давал телефони за ремонт, та не знам. За азиатския пазар изобщо не се поддържат в Европа. За това всеки телефон си има европейска, азиатска и американска версия. Като си купиш телефон от онлайн магазин, предназначен за Азия например, тук няма да ти признаят гаранцията. Както и ако си вземеш телефон от тук и отидеш да го занесеш в Китай в сервиза на марката, пак няма да я признаят.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#62

(2018-11-29, 18:21:47)ivan_vylka написа:  Операторите не дават гаранционна карта, а фактурата за покупката е гаранцията. Само в техноверигите дават гаранционна карта както трябва да си е. Тя гаранционната карта стои вътре в кутията, а повечето хора си взимат телефона неразпечатан направо.

Ми незнам малко странно ми звучи !  да няма никаква информация за това .
Във този случай имаш 3 варианта
1
Питаш оператора
2
Звъниш в Булграм и предоставяш имей    
номера и те ще ти кажат дали се се визира от тях
3
Звъниш в К и К питаш същото от точка 2!

(2018-11-29, 18:28:27)ivan_vylka написа:  Хубаво, аз понеже не съм давал телефони за ремонт, та не знам. За азиатския пазар изобщо не се поддържат в Европа. За това всеки телефон си има европейска, азиатска и американска версия. Като си купиш телефон от онлайн магазин, предназначен за Азия например, тук няма да ти признаят гаранцията. Както и ако си вземеш телефон от тук и отидеш да го занесеш в Китай в сервиза на марката, пак няма да я признаят.
Аз просто ти казвам какво им пише на сайта .!
Цитирай
#63

Ето това представлява гаранционна карта от оператор. В случая А1, но и при другите е така. Не е бланка на Самсунг или на друг сервиз, а тяхна собствена.
[Изображение: 20181129-183425.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#64

(2018-11-29, 18:40:40)ivan_vylka написа:  Ето това представлява гаранционна карта от оператор. В случая А1, но и при другите е така. Не е бланка на Самсунг или на друг сервиз, а тяхна собствена.
[Изображение: 20181129-183425.jpg]
Цитирай
#65

Аз не съм казвал никога, че имам проблем с батерията. Просто взех участие в дискусията. При мен телефоните са нещо много преходно и един телефон го ползвам по не повече от 6-7 месеца. Трите телефона от подписа ми съм ги сменил за последната една година. За това време никога не се е проявявал проблем. Сегашния ми S9+ никога не съм успявал да му сваля батерията под 45% за един ден и винаги на толкова някъде го пускам да се зарежда всяка вечер по цяла нощ. Проблеми никакви.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#66

(2018-11-29, 18:58:25)ivan_vylka написа:  Аз не съм казвал никога, че имам проблем с батерията. Просто взех участие в дискусията. При мен телефоните са нещо много преходно и един телефон го ползвам по не повече от 6-7 месеца. Трите телефона от подписа ми съм ги сменил за последната една година. За това време никога не се е проявявал проблем. Сегашния ми S9+ никога не съм успявал да му сваля батерията под 45% за един ден и винаги на толкова някъде го пускам да се зарежда всяка вечер по цяла нощ. Проблеми никакви.

Извинявай цитирал съм теб по погрешка автора е друг

(2018-11-29, 18:51:54)emo_84 написа:  Bu
Цитирай
#67

(2018-11-29, 18:11:03)emo_841 написа:  Добре де !!на гаранционната карта /документ/  не е ли упоменат сервиза

Какво направи с телефона?
Цитирай
#68

Здравейте! Някой носил ли е телефон на сервиз чрез Теленор ако да какви са ви впечатления от тях? И каква беше повредата ако някой случайно е сменял батерия, да сподели моля.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Samsung Galaxy S8 Coral Blue
Цитирай
#69

Само да кажа, ако е Samsung телефона, както се предполага, отивай в Сръчко. Има и във Варна, Пловдив и се градове

Изпратено от моят PRO 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#70

(2019-01-03, 15:41:53)mitkoandroid написа:  Само да кажа, ако е Samsung телефона, както се предполага, отивай в Сръчко. Има и във Варна, Пловдив и се градове

Изпратено от моят PRO 5 с помощта на Tapatalk
Хмм наистина ли в Пловдив има Сръчко ? А знаете ли адреса на мен ми излиза само за София за съжаление...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Samsung Galaxy S8 Coral Blue
Цитирай
#71

Жена ми работи в сервиза във Варна, че от нея съм чувал. Ще я питам и ще пиша

Вижте и звъннете и ще разберете

https://www.sservice.bg/servizni-centrove


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай
#72

(2019-01-03, 15:54:43)mitkoandroid написа:  Жена ми работи в сервиза във Варна, че от нея съм чувал. Ще я питам и ще пиша

Вижте и звъннете и ще разберете

https://www.sservice.bg/servizni-centrove


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Благодаря!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Samsung Galaxy S8 Coral Blue
Цитирай
#73

Мисля че трябва да отидеш в сервиза, който е в сградата на магазин Техномаркет. В сервиза го приемат, изпращат в София, връщат. Ремонт се извършва само в сервиза в София.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на mitkoandroid за това мнение:
  • DesireXLady
Цитирай
#74

Здравейте, в понеделник изпратих чрез куриерска фирма телефона си до Сръчко Сервиз в София, но нямам никаква информация дали са го приели и дали въобще е пристигнал. Искам да попитам дали трябва да ми пратят смс или поне ще има ли някакво обаждане от тяхна страна... ако имате опит с тях моля споделете.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S8 Coral Blue
Цитирай
#75

(2019-02-06, 14:01:17)DesireXLady написа:  Здравейте, в понеделник изпратих чрез куриерска фирма телефона си до Сръчко Сервиз в София, но нямам никаква информация дали са го приели и дали въобще е пристигнал. Искам да попитам дали трябва да ми пратят смс или поне ще има ли някакво обаждане от тяхна страна... ако имате опит с тях моля споделете.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Понеже съм работил с тях нещата стоят така.. Както аз така и ти си пратил телефона по Еконт . Примерно днес на другия ден той е там взимат го започва работата по него в рамките на седмица да не кажем 6 дни плюс пращането Телефонът ти ще се върне на същия адрес до офиса на Еконт в който ти си го изпратил. Ше бъдеш доста приятно изненадан телефона не само че ще бъде неразличим от нов а просто както и при мен и при други колеги дори не можеш да разбереш че е ремонтиран.. толкова професионално е отношението! Моят дори ми го пратиха целия облепен във фолио и в предпазен калъф да не се драска Smile Горе-долу това е! Очаквай го Тези дни като получиш SMS от Еконт Предполагам си пуснал телефона със застраховка и си платил към седем-осем лв за доставка горе-долу обратната доставка ще ти е на същата стойност като получиш SMS от Еконт значи телефонът ти е дошъл Очаквай го скоро!

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
[-] 1 потребител изказва благодарност на hondarullezz за това мнение:
  • divna
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)