Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с SD карти и Xiaomi Redmi Note 4x(3GB RAM, 32GB)
#1

Здравейте. Имам телефона(Xiaomi Redmi Note 4X{3GB RAM/32GB) от два месеца и като изключим няколкото дребни недомислици ми харесва. Но наскоро си взех 32GB карта клас 10,и открих, че телефона не контактува добре с нея. Вади и отново я поставя през някакво време(не съм следил колко) и след това съм загубил каквото и да съм задал като настройки, то така и разбирам, че го е направил(телефона). Телефона работи бавно с картата, въпреки, че на тестове си е действително по скорост клас 10.На няколко пъти ми изписва, че трябва да изкарам картата и т.н. Пробвах с друга карта, но отново същия проблем. Разчетох се и излезе, че много хора го имат същия досаден проблем, като досега ъпдейт с фикс няма и няма. Някой знае ли как би могло да се реши проблема? И дали с новия MIUI 9 са създали решение за проблема?

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
Аксесоари
#2

Мдааа, Явно само аз имам проблем с карта памет или никои друг не ползва. Здраве да е

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#3

трябва да отвориш капака и да видиш пинчетата дали стърчат достатъчно.
Или да повдигнеш картата с нещо, за да прави по-добър контакт
Цитирай
#4

Интересно предложение. Има логика. Но гледах клипче с разглобяване на телефона и май дори и да махнеш телефона все пак няма достъп до гнездото, остава да пробвам да залепя пласт изолирбанд(примерно)-ако е това.
П. С. Каква ти е идеята? Защо го предлагаш това? Има ли такива случей или просто те е навела на там логиката?

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#5

логиката е че не прави добър контакт.. не знаех че при махане на капака няма достъп до гнездото за сд картата
Цитирай
#6

Аз го имам същия проблем.Интересното е че със старата мемори карта го нямах този проблем,но сега със самсунга го има.Правеше го по спомен и на предишния телефон Редми Нот 3 Про.

Xiaomi MI 9T Pro 6/128
Цитирай
#7

Еми Xiaomi здраво увеличиха производството, за да стъпят на много пазари и проблемите започнаха. Аз също имах проблеми с два техни различни телефона. Като съответно проблемите бяха масови, но никой не успя да ги реши, или не се и опита.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)