Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi 6] - Проблем с браузъра и приложението за време
#1

Чудих се къде да питам, правя го тук.
От няколко дни насам, при стартиране на вградения браузер ми излиза надпис Mi Browser и иконката на самия браузер до надписа и след около секунда мога да започвам да сърфирам из нета. Преди тоя надпис не се е показвал. Това стана след един от последните ъпдейти /на браузера/. Изчистил съм кеша, историята, но си остана това, леко ме дразни.
От 2-3 дни, забелязвам и, че при стартиране на приложението за времето се появява някакво корабче, под него има някакви китайски йероглифи, които разбира се не разчитам и след секунда-две вече си идваме на думата и гледаме прогнозата за времето. Уж нямам никакви китайски приложения. Телефона е с MIUI Global 8.5 /stable/. Някой да има някакви идеи по въпроса? Smile

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с по-старата версия на приложението.

 
Цитирай
#3

@MapTo_D Като не знаеш къде, отвори си нова тема. Не може в една тема запокупка, да се пита кой каквото му падне.

Както ти каза NoMaD, можеш да изчистиш ъпдейтите на приложенията или да изпозлваш други приложения. Аз винаги използвам chrome за браузър и Weather M8 за времето.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

Здравейте. Някой има ли идея, как мога да спра това нещо да не се появява? Има го само при влизане в бет365.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#5

Не. От самия бет е. На Туитъра имам същото. Можеш само да маркираш да не ти се появява цял ден. Мисля си да не е от Web apps, но не съм сигурен....
Settings-additional settings - privacy - web apps
Цитирай
#6

Благодаря. Махнах отметката, ще видя утре как ще е. Не, че е фатално, но понякога такива дребни неща са дразнещи. Smile

Случиха се нещата. Не се показва вече това чудо. Wink

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#7

Един глупав въпрос - как да ъпдейтна браузъра, версията в момента е 10.8.5, но подозирам, че има по нова. Този от известно време ми прави мизерии на някой сайтове,изтривах всичкия кеш и данни и не помага.
А има ли начин да изтривам кеш и данни на точно определен сайт?
Цитирай
#8

11.0.2 e най-новата.
Цитирай
#9

И остава въпроса как да го ъпдейтна, или да я изтеглям направо? Сигурен съм, че преди имаше някаква опция за ъпдейт на системни приложения, но сега не я намирам.
Цитирай
#10

ами вероятно я има в apk mirror
По принцип трябва да я ъпдейтнат със следващия ром
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)