Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi - MIUI 9 stable, Redmy y1, redmi y1 lite (02.11)
#1

Здравейте, в 8:30 на този адрес (http://event.mi.com/in/live2017/yourbestselfie) ще можете да наблюдавате на живо какво ще покаже Xiaomi днес в Индия
Tийзърите са много: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=976074

Знае се че ще пуснат вече стабилна версия на MIUI 9 (вероятно ще кажат датите и устройстват, които ще я получат), както и ще има нов продукт


[Изображение: 104502x3tdw0u4553cu3c9.png]

[Изображение: 143139p7an18o1f1llla7l.png]

Оповестени бяха MIUI 9 - Stable, Нова "Y" серия телефони, създадени за селфи, с предна светкавица
Redmi y1/Redmi y1 lite
Snapdragon 435/425
3/4gb RAM Като най-скъпия ще е 170$
5.5" дисплей, HD резолюция
16МР предна камера със светкавица
Цитирай
Аксесоари
#2

Ще е някоя серия за Selfie маниаците...според мен.
Примерно портретен режим на предната/предните камери.
Цитирай
#3

като чета какви глупости се пишат в коментарите до видеото и се чудя дали има смисъл да пускат нещо ново Big Grin

Индийците ще мрънкат така или иначе Smile
Цитирай
#4

Защо изобщо разрешават да се пускат коментари при видеата?! То едно смислено нещо някога не съм прочел.
Цитирай
#5

Всеки си държи на своето. Да напишем "Продавам Москвич" Big Grin
Айде почва.. Ще ъпдейтна заглавието по някое време като се разбере какво ще е точно
Цитирай
#6

4 неща ще представят

REDMI Y ще е новата серия, явно
Цитирай
#7

Погледнах този лайф за 3-4 мин. и това което видях беше едно според мен "не адекватно" сравнение за бързина на Redmi Note 4 с Galaxy J7.....

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
#8

Аз видях само сравнение с Mi A1
Цитирай
#9

(2017-11-02, 09:10:43)Pelikana написа:  Погледнах този лайф за 3-4 мин. и това което видях беше едно според мен "не адекватно" сравнение за бързина на Redmi Note 4 с Galaxy J7.....


Не е неадекватно. Трябва да си ползвал MIUI 9 Или да си гледал представянето от преди няколко месеца. Наистина се наблюдава лаг след време ползване на други устройства.
Тогава сравнението беше с ми 6 срещу galaxy s8, който по принцип срещу MIUI 8 беше по-на ниво.
Имат някакви подобрения, което е добре. Можеше и тая година да се занимават с шарении, но те обърнаха внимание на оптимизациите на системата.
Ако се зачетеш на Huawei за техния EMUI - ще видиш че целят същото в новата им версия
Цитирай
#10

Аз не разбрах, кога аджеба ще има global stable и china stable за всички. Сега май само в Индия.
Цитирай
#11

(2017-11-02, 09:21:00)suffer написа:  Не е неадекватно. Трябва да си ползвал MIUI 9 Или да си гледал представянето от преди няколко месеца. Наистина се наблюдава лаг след време ползване на други устройства.
Тогава сравнението беше с ми 6 срещу galaxy s8, който по принцип срещу MIUI 8 беше по-на ниво.
Имат някакви подобрения, което е добре. Можеше и тая година да се занимават с шарении, но те обърнаха внимание на оптимизациите на системата.
Ако се зачетеш на Huawei за техния EMUI - ще видиш че целят същото в новата им версия

Това за оптимизацията ми е ясно, че на Самсунг оптимизациите също, че куцат го знам, но Redmi-то има 1гб повече рам + 500mhz по бърз процесор, което и без оптимизацията сигурно Redmi-to пак ще е по добре от J7. От хардуерна гледна точка за мен е неадкватно сравнението.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
#12

Разбирам те, ама пишеше ли точно с коя версия на редми-то е.
Може с 3/16, 3/32 да са тествали, за да са равни резултатите

@milenorcev - Утре за Redmi note 4, Mi max 2, Mi mix 2
Цитирай
#13

(2017-11-02, 09:59:20)milenorcev написа:  Аз не разбрах, кога адже*а ще има global stable и china stable за всички. Сега май само в Индия.
Пуска се поетапно, засега в Индия, а в рамките на месеца ще го получат и други.

 
Цитирай
#14

А защо никой нищо не казва за china stable ?
Цитирай
#15

Защото за China ги пускат без церемонии Smile
Вече има за Mi max 2, предполагам Mi 6 и не съм разглеждал скоро другите, но имаше за Mi 5x leak.
Най-лесно да се следи xiaomi.eu раздел стабилни - вече са добавили папки за MIUI 9, но вчера бяха празни още
Цитирай
#16

За Mi6 има лийк на глобален стабилен от една седмица.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)