Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Решение на проблема с вертикална червена линия!
#1

Привет, колеги!

След почти година и половина безпроблемна експлоатация, вчера от нищото се появи тънка, вертикална, червена линия от горе до долу.

Бях решил да го изпращам на сервиз и седнах за последно да го разцъкам, преди да го отворят и да не бъде вече същия телефон.

Увеличих яркостта на максимум за да се полюбувам на дисплея и снимките, преди да ги изтрия и след около 10 мин. линията изчезна!

За съжаление ако пак включите адаптивната яркост проблема пак се появява, но на максимална яркост изчезва!

Надявам се да съм бил полезен!
Цитирай
Аксесоари
#2

Браво, че си го открил, но това не ми се вижда добро решение. Според мен, ако имаш гаранция се възползвай.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#3

Колега пробвай тази програма  https://play.google.com/store/apps/detai...ixer&hl=en.
Чета из форумите,че помагала а и без това нищо не губиш.Пробвай поне и ние да знаем дали има ефект от нея
Цитирай
#4

След година безпроблемно ползване на телефона, преди дни и аз получих същия проблем. Аз се осмелих и го изпратих, защото така или иначе се каних да го изпратя, поради проблеми с ъпдейта. За тази година съм получил 2 ъпдейта, като последния беше през месец Май. Като ми го върнат от сервиза, ще пиша какво се е случило.
Цитирай
#5

(2017-11-03, 09:54:05)xander0110 написа:  Привет, колеги!

След почти година и половина безпроблемна експлоатация, вчера от нищото се появи тънка, вертикална, червена линия от горе до долу.

Бях решил да го изпращам на сервиз и седнах за последно да го разцъкам, преди да го отворят и да не бъде вече същия телефон.

Увеличих яркостта на максимум за да се полюбувам на дисплея и снимките, преди да ги изтрия и след около 10 мин. линията изчезна!

За съжаление ако пак включите адаптивната яркост проблема пак се появява, но на максимална яркост изчезва!

Надявам се да съм бил полезен!
Така е в началото,изчезва,идва,изчезва идва и в един момент си си остава завинаги...за съжаление.Само смяна на дисплей.
Цитирай
#6

Моя телефон дойде от сервиз, след появилатга се лента. Сменен ми е дисплея.
Цитирай
#7

И аз имах такъв проблем-смениха дисплея, като той си върви комплект с нов Home бутон, слот за зареждане и странични бутони.Всъщност от стария остава само батерия, дънна платка и камера.

Samsung Galaxy Note 10 Plus
Цитирай
#8

Колко струваше операцията?
И аз съм в клуба Wink

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

(2017-11-14, 18:47:31)Legal76 написа:  Колко струваше операцията?
И аз съм в клуба Wink

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

При мен си мина гаранционно - безплатно.
Цитирай
#10

Така е супер Wink
А, колко време го бавеха в сервиза?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Моя го оправиха гаранционно, но ги питах и казаха, че иначе е 540 лв. За три дена беше готов.Това беше в Сръчко.

Samsung Galaxy Note 10 Plus
Цитирай
#12

(2017-11-15, 07:00:06)Legal76 написа:  Така е супер Wink
А, колко време го бавеха в сервиза?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Аз ползвах Булграм - Мтелци работят с тях. При мен беше готов за 4 дни. Но им давах зор по телефона . . . чак жал ми стана, хаха.
Но, ако нямат части е възможно да го бавят повече, дори и максималния гаранционен срок - 30 дни.
На мен ми е интересно за тази червена линия защо се появява ? Софтуерен или хардуерен проблем е ? Като ми го върнаха, нямаше констатация какъв е проблема и как се е появил. Само ,че са сменили дисплея. Дали сега след още една година и на новия дисплей ще се появява тази линия ?
Цитирай
#13

Днес попитах, колко ще струва поправката на дисплея-650 лв и 1 м гаранция.
Мерси! Мисля да си взема s8.
Кажете ми 2-3 основни предимства, ако има?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

Аз лично бих преминал на NOTE 8. Не ти ли е в гаранция телефона ? И какъв всъщност е проблема с дисплея ?
Цитирай
#15

(2017-11-15, 21:54:37)Legal76 написа:  Днес попитах, колко ще струва поправката на дисплея-650 лв и 1 м гаранция.
Мерси! Мисля да си взема s8.
Кажете ми 2-3 основни предимства, ако има?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Колега мини на Note8, аз бях с S7 edge и се сдобих с Note8.
Разликите са повече и и си по заслужава. Камерата, дисплея е УАУ много по красив. Бърз, батерията държи повече

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)