Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto X4, скоро и в България
#1

Здравейте,
вчера с приятна изненада открих Moto X4 в каталога на Виваком, в очаквахте.

Накратко  
 
5.2'' 1080P
Qualcomm Snapdragon 630 - Octa-core 2.2 GHz Cortex-A53
3/4GB Ram
32/64 GB памет
Dual 12 MP, f/2.0 + 8 MP([широкоъгълна) задна камера
16MP селфи камера
3000 mAh батерия

и черешката поне за мен - Android One програма - т.е най-новия андроид осигурен директно от Google.

Цена за клиенти на Виваком - 650лв

Какво мислите, струва ли си?
Цитирай
Аксесоари
#2

Не е лош като цяло,но ми се вижда леко завишена цената,поне за момента.Може би след нова година ше си заслужава повече.Ако беше 550 лв. щеше да е супер.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

И мен ми се вижда малко висока цената, като се има предвид остарелия процесор но пък за сметка на това си е мощен, камерата не е зле, и има защита от вода и то добра (IP68 certified).
Цитирай
#4

Защо да е стар процесора, SD630 e 14nm процесор, наследник на SD625 и се ползва в нови телефони като Redmi Note 5, Asus ZenFone 4, Nokia 7
Цитирай
#5

Е не е като Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835, затова казвам така, иначе е перфектен процесора дори повече от добър, сигурен съм, че телефона ще лети с него.
Цитирай
#6

Аз доколкото разбрах, ще има и версия AndroidOne, а не че моделът като цяло е такъв. Може и грешно да съм разбрал.
Цитирай
#7

Дамм.. този модел ще си е с нормалния Android. В САЩ го пускат на 400$ а и отзад си пише <ANDROIDONE> В България сигурно ще ни отрежат главите. Напълно е възможно да го пуснат над 750 бинки.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#8

650лв за 64/4гб версията си е оферта според мен.
Цитирай
#9

(2017-11-04, 21:28:27)xstrong написа:  650лв за 64/4гб версията си е оферта според мен.
Тук къде се предлага подобна версия?

 
Цитирай
#10

(2017-11-04, 22:11:02)NoMaD написа:  Тук къде се предлага подобна версия?

В брошурата на Виваком пише очаквайте. На други места в България все още не съм видял да се предлага телефончето. В амазон е 350 евро за 32/3гб версията.
Цитирай
#11

И аз го гледах много приятно телефонче , с прилични размери , хубав проц , две камери . Предполагам че 650 лв е нормална цена , ама с карта вива клуб нали пада с поне 100-на лв . Какво мислите за телефончето има ли мнения в чуждите форуми за него .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#12

Мисля, че няма как да е 650 лв. тук, при положение, че цената му в Европа е 400€.

 
Цитирай
#13

E то повече пари за това си е всякаква набутка . Повече от 550 лв не струва това , като се има предвид ,че има други по добри от него .

http://news.smartphone.bg/novini/lenovo-...na-kamera/ тук пък го дават с 3300 батерия , а пише че е с 3000?!

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#14

Тук има пълно ревю. Според, което, май не си заслужава чак толкова. Камерите доста ги оплюва.

http://mobile-review.com/review/moto-x4-rev.shtml
Цитирай
#15

в ноемврийска брошура на Виваком е посочена цена с клубна карта на виваком - 650лв, свободна продажба 909лв


https://www.vivacom.bg/bg/residential/katalog
[url=https://www.vivacom.bg/bg/residential/katalog][/url]
Цитирай
#16

Moto Z2 Play и Moto X4 влизат в предложенията на операторите: www.mobilebulgaria.com/news/41561/moto-z2-play-и-moto-x4-влизат-в-предложенията-на-операторите

 
Цитирай
#17

Хехехех 909 лв тия да не са луди бе хахахахах ,че по хубаво да си взема п10 . Мисля си че толкова голяма отстъпка от 200 и нещо лева не може да има . Макса който съм питал е около 100 - на лева . 909 лв това си е доста за среден клас и с камера , която почти нищо не става.

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#18

Днес видях Х4 наличен в технополис. Конфигурацията е 4/64 и струва 769 лв. Синия цвят е много симпатичен.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#19

То хубаво ама за тия пари си взимаш от Xiaomi два тела. "Братята" от Lenovo започнаха и те да правят магарий при образуването на крайна цена за даден модел. Скоро имаше една статия - Видиш ли  Lenovo били пуснали по-скъп телефон даже и от Ябълката. Става дума за модела Moto Z 2018. Безумие.
П. П: Харесвам много Motorola и в частност моделите "X" ама ся всичко си има граница.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#20

като казахме цена - излезе цената на Moto Z2 в Виваком - еми много ме 'стресна' наистина. С нормален план (21лв/месец) телефона е 960лв в брой или по 40лв месечно...
не е сериозно
Цитирай
#21

За 769 лв си вземаш huawei mate 10 lite и хич не ти пука . Много по мощен и много повече екстри . Мисля да се насоча към уявея аз .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#22

И аз съм голям фен на Моторола, особено след като Moto G (1-во поколение) след повече от 3 г. всекидневно ползване все още се държи като телефон все едно купен вчера. Това обаче е телефон от времето, когато Моторола беше собственост на Гугъл. Под управлението на Леново имам чувството, че качеството върви надолу, а цените - нагоре. Не намирам за реално Moto X4 (телефон от среден клас) да струва колкото флагманите на други фирми. LG G6 например може да се намери за между 750 и 800 лв. в момента и превъзхожда Moto X4 почти във всичко.
Цитирай
#23

Вчера питах за мото 4 ориентировъчна цена във вивата 900 лв . Викам сер ли е и той вика под 800 лв няма да е . И аз викам добре де този хуавей мейт 10 лайт го превъзхожда 10000 пъти и продавача вика така и аз недоумявам защо тел от среден клас ще е 900 лв . Като можеш да си вземеш lg g6 , p9 , s7 втора ръка , айфон 6s с 200 лв под цената на мото-то . А това си е чисто леново няма и помен от моторола .

ЕДИТ : 930 ЛВ ОКОНЧАТЕЛНА ЦЕНА НА СВОБОДНА ПРОДАЖБА

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#24

В технополис е 769. При операторите цените винаги са по-високи.
Цената такава ли е, защото в каталога им е 909,90 свободна цена и 649 с vivaclub ?

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#25

в Виваком вече се предлага Moto X4
https://www.vivacom.bg/bg/residential/us...troduction
Въпроса ми е дали това е Android One вариант - посочено е само че има наличен Amazon Alexa гласов асистент.
Някой може ли да потвърди, или да отрече ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)