Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto X4, скоро и в България

Че, като е само за С.Америка да не би да не можем да го използваме и в Европа. МОЖЕ... МОЖЕ!
Точно този модел си подържа всички бандове за 4G

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
Аксесоари

Е този среден клас телефон ако се доближава до лг г4 като камера, щеше да е най-доброто нещо на пазара. Да кажем, че през деня горе долу е на лг-то на нивото, но вечер със задната камера изостава, предната мисля, че е по-добра.

За бързина и общо взето, за всичко друго е повече от перфектен. Батерията мен ме кара ден, но само да вметна, че 8гб мобилен интернет го изхарчих на 10-то число а.к.а съм доста харт юзър.

https://photos.app.goo.gl/pDxc3kFklSphvYEr1

Всички снимки са преди ъпдейта. Повтарящите са направени с моторолата и лг г4 за сравнение. Натиснете си инфото на снимката за да видите, коя от кой телефон е.

Сглобката е перфектна, звук от високоговорителя не е много силен, но става. Недостатък е, че е доста хлъзгав. Също нещо, което ме дразни, е че ако искаш да сложиш протектор на екрана, ще трябва да е изрязан за пръстовия отпечатък, а и няма да стига докрая, поради извивката на стъклото, затова аз съм без протектори, и за сега имам няколко драскотини. И другият недостатък, че поне моят не успях да го зареда с една външна батерия QC 3.0 на aukey, a също и с едно тяхно зарядно QC 2.0 за 220волта. Иначе с моторолското в комплекта си се зарежда много бързо.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Привет,

И аз съм в отбора вече.Вчера го взех вчера за 489 лева от Виваком с план.Колеги изобщо не съжалявам.Взех го, ъпдейстнах го до андроид орео и след това хард ресет и телефона в момента хвърчи.Много го узорих, но не загря нито веднъж.За батерията ще мога да кажа до ден два но като гледам върви като на предният ми телефон Айфон 7. С чиста ръка на сърцето като за първи ден позлване мога да кажа, че ми е по приятен от айфона.Не се чувствам измамен. Върви много бързо и мазно, екрана е страхотен хем контраста е на около 60%. Звукът не е силен като на айфон 7 но пък е по-качествен според мен.Силата се дължи предполагам на мембраните за водоустойчивостта. Снимките за мен са много добри.Снимах вкъщи в стаята децата на осветление и се спрая доста добре да не кажа, че е почти като ай фон. Качих веднага снимките на компа- идеални. За мен телефона е много добро Решение.Не играя игри. чувства се солиден, страхотна изработка, звука през слушалките също е по-добър от на айфон. Има малко по плътен бас и по прибрани високи честоти за да не пищи. Впечатлен съм и дано това да остане и за напред.

Моля колегата dada да даде съвет от къде да се сдобия на нормални цени с протектор и калъфче , защото ми се струва, че мога да го оженя ако го ползвам така.

Поздрави,
Цитирай

Ами да ти кажа не знам къде има и на какви цени са, поради простата причина, че аз го ползвам без протектори и калъфи. За сега имам няколко драскотини, едната доста сериозна, но за мое щастие е до говорителя. Другите са малки и не се виждат. Калъфи не слагам, не ме кефат телефоните с калъф. Протектор слагам принципно, но тук ще е изрязан за пръстовия и няма да стига до края на екрана заради лекото заобляне. Та заради това съм без протектор. Иначе разглеждах в алито има на добри цени, добри предложения.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Ае дали имаме 10 човека с телефончето, да пуснем една анкета и ако се съберем да направим и 5 теми отделни, има за какво:... снимки, батерия, ъпдейт, проблеми, аксесоари. Та да направят един форум и за нас. Ако искате да се преброим тук на бързо, да знам дали да пусна аз една анкета за преброяване.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Аз също съм с телефона от 2-3 месеца и съм изключително доволен, никакви главоболия не ми е създавал досега. Дано наистина се съберем 10 човека за форум.
Цитирай

Няма да се съберем като гледам. През това време обаче от моторола ме изненадаха приятно, днес пристигна ъпдейт, секюрити пач от 1-ви февруари. Да ни е честит!

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

И аз съм горд собственик от няколко месеца. За телефона мога да кажа само хубави неща: Дизайн, изработка, дисплей, перформънс - всичко е 6
Цитирай

поредна добра новина: https://www.gsmarena.com/android_one_mot...-30102.php
Цитирай

Нали знаеш, че това е версията android one, която е само за САЩ?
Цитирай

(2018-03-17, 11:17:03)vaso22 написа:  Нали знаеш, че това е версията android one, която е само за САЩ?

А ти дали прочете новината?

gsmarena написа:The standard version of the phone will likely get the 8.1 update soon. The Android One Moto X4 got the 8.0 Oreo update just a week earlier.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Продавам.От виваком на два месеца ако някой реши да пише на лични или да звънка на 0885282463 да си говорим.цена 500 лева. Поздрави,
Цитирай

(2018-04-19, 12:46:52)valentindb написа:  Продавам.От виваком на два месеца ако някой реши да пише на лични или да звънка на 0885282463 да си говорим.цена 500 лева. Поздрави,
Пробвай в този раздел: https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=37

 
Цитирай

Здравейте. Имам телефона от около 6-7 месеца, от скоро обаче забелязах нещо и се чудя нормално ли е или да го водя на сервиз. Когато разклатя телефона, примерно за бързо вкл. на камерата, се чува шум, все едно сензора на камерата се мести. Пробвах на един нов апарат във виваком, има лек шум но при моя е по силен. Камерата, иначе, си снима нормално според мен... При вас има ли го това "потракване" на сензора?
Edit:Същият звук го издава при преминаване от нормален режим на снимане към Wide angle такъв. И от задна към предна камера също.

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Хааа има все едно някаква много малка съчмичка вътре в телефона. До сега не го бях чул, ако не беше казал нямаше и да го чуя сигурно.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Значи не е само моя така. Не знам обаче не ми се занимава със сервизи а ме дразни т'ва да го е.. А и то да се занимавам но съм на 99%, че ще ги чакам, ще ми го върнат и пак ще си е така.

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Това е нормално!

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай

Аз това го чувам, но с доста повече от необходимото клатене. А при смяна на камерите с натискане по дисплея - не го чувам.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Хм... Дори при самото стартиране на приложението на камерата се чува този шум. Също и когато минавам на широко-ъгълната камера.

Sent from my MotoX4

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Днес пуснаха секюрити ъпдейт. [Изображение: 4d06765d3c540ffc777a4c52d9124923.jpg]

Sent from my MotoX4

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Няколко снимки от г4-ката[Изображение: a85b3255627e5ee87e4f668bb57a1c2f.jpg][Изображение: 69229b0e21e09b1653323d8f4041940a.jpg][Изображение: 052071ace7edd1aef8a86f4feb1c9cd2.jpg]

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

X4 ще е сред обновените до Android 9.0 телефони:

https://blog.motorola.com/2018/08/15/bak...-motorola/
[-] 1 потребител изказва благодарност на Al Pacino за това мнение:
  • Nenko_16
Цитирай

Здравейте, преди минути ми излезе известие за Андроид 9.0 Pie. Някой колега с Х4 минал ли е на него вече за да изкаже впечатление как се държи телефончето с него. В Интернет четох доста противоречиви мнения.. Някой са много доволни, други са много недоволни  Big Grin
Цитирай

Тази сутрин го инсталирах, засега нямам никакви проблеми но е рано още да кажа. Като имам някакви негативни и положителни впечатления ще пиша.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

So far so good... Два дена вече и нямам никакви проблеми. Има софтуерни промени, който ме дразнят, но и такива който харесвам. Батерията си кара колкото преди. А и само да вметна, че не съм направил хард ресет след ъпдейта.

П.п. софтуерните бутони не са променени.

П.П.П. Да допълня какво забелязах. Първо случи ми се, че не можах да се свържа с две Bluetooth колони. Накрая пуснах wireless sound и ги намерих и се свързах. Не съм пробвал с други след това, интересното е че само тях не виждах, други устройства ги намирах.
Второ писах, че батерията е същата, сега мисля, че не е. В момента съм на 24 часа от изключването от зарядното, с 3 часа СОТ и ми остават още 44% Много е подобрено харченето на ток, докато е standby - за цяла нощ паднаха 2%.

Sent from my moto x4 using Tapatalk
[Изображение: ddd7bc5861b37b4a7637f0e96ff5940e.jpg]

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)